18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
fndj 2013-04-22, 1:56
MudPie napisał/a:

MI tam słuchawki za 60zł wystarczają.. i tak wydałem na te więcej bo wcześniej kupowałem do 20zł. Ale myślę sobie.. Kupuje już coś firmowego i padło na Philipsy.

Mając zintegrowana dźwięku i tak bez sensu pchać w coś co jest droższe niż 100zł nawet przy tym moim modelu za 60zl ludzie pisali na forach że już by przydało się mieć kartę dźwiękową żeby pokazały co potrafią.



Słuchawki za 60zł nie służą do słuchania muzyki, nie oszukujmy się.
Karta dźwiękowa? Po co? Dzisiejsze słuchy typowo konsumenckie i tak podbiją Ci te częstotliwości, które producent chciał aby podbiły w efekcie otrzymasz lepiej lub gorzej brzmiący miks, czy go puścisz z iphone'a czy z interfejsu za 1000zł a bzdury typu "karta dźwiękowa pozwoli pokazać co te słuchawki potrafią" jest dowodem na to, że ludzie wiedzą, że dzwoni ale nie wiedzą w którym kościele.
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-04-22, 11:44
Miałem podobną minę gdy słuchałem Beats Solo. Słuchawki za 700zł a grają jakby kosztowały max 200zł. Wszelakie CAL, tanie AKG (poniżej 300zł) itp wciągały je nosem i wysrywały . Nie kupujcie tego shitu z kolorowych plakatów.. Słuchałem i wiem co mówię.
Zgłoś
Avatar
Paweleek 2013-04-22, 13:04
A Wy co hejtujecie kolesia to podpowiem, że robi on to dla żartu i napisał o tymm pod filmikiem na swoim kanale YT....
Zgłoś
Avatar
solteck 2013-05-03, 11:30
i nagle stary wchodzi do pokoju
Zgłoś