18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:43
Auslander raus
Bapsy • 2024-05-29, 5:35
Wstępniak na sadolu już był sadistic.pl/auslander-raus-vol2-vt592466.htm

Dobra chyba już każdy słyszał (jak nie to się dowiecie) o nowym memie który lata po necie a pochodzi z Niemiec. Pod nutę L'Amour Toujours (na yt juz zablokowane komentarze) szkopy śpiewają obcy won Niemcy dla niemców. Ból dupy prasy ze powrót Rzeszy a lewica płacze ze nazisci. Optymiści twierdzą że to początek i Europa się budzi. Cóż ludzie z nagrania mają przejebane. Podobno tracą pracę wylatują ze szkół za to.

Tutaj video oryginalne



A tutaj śmieszkowy bonus niech się niesie







Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-05-29, 13:23 1
Wylatują ze szkół z pracy... czyli trafią na zasiłek jak ta cała chołota nierobów, których chcą przegonić
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-05-29, 13:35
Szczerze, patrząc pod pryzmat tych wszystkich ataków terrorystycznych wykonanych przez białego człowieka na Muzułmanach i innych imigrantów, zapytuje się o jedno : "Czemu nikt nie robi ataku terrorystycznego na rząd danego kraju, który takie ów reguły dotyczące imigrantów akceptuje?". Bądź co bądź, to przecież z ich winny oni tutaj są a nie u siebie i robią co im się żywnie podoba. Dodając fakt, iż jeszcze dostają dom, jedzenie, ubrania za nasze pieniądze. W czym byłby problem nafaszerować się bronią i amunicja, pojechać do danego rządu i zrobić rzeź, tylko po to, żeby przekazać prosty, a zarazem efektywny komunikat w postaci : "My płacimy, my decydujemy jak ma ten kraj prosperować". Zamordować tych, którzy z chęcią sprzedają własny kraj innym dla własnego zysku, podczas gdy przeciętny obywatel nie może nic w tym wypadku zrobić. Szczerze, mam nadzieję że ktoś w końcu zrobi taką akcję, żeby pokazać temu ścierwu, że z obywatelami tego kraju nie powinno się igrać i że mają się NAS słuchać a nie my ich
Zgłoś
Avatar
corbis92 2024-05-29, 14:18 4
TUSK

Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-05-29, 14:44
W necie to strasznie odważni Ci Niemcy...
Zgłoś
Avatar
Alonso 2024-05-29, 15:19
Śmiejcie się, ale to też do nas, którzy schylamy się po szparagi.
Zgłoś
Avatar
korkee 2024-05-29, 16:17
No fajne te Niemcy, takie postępowe, tolerancyjne i gotowe przyjąć biednych imigrantów a nie to co zaściankowa Polska pełna nienawiści do innych xD
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-05-29, 18:07 1
Abibabe napisał/a:

Gdyby wszyscy, dosłownie wszyscy obcokrajowcy wyjechali z Niemiec to naprawdę zrobiło by się tam pusto. A Niemcy błagali by po dosłownie kilku dniach żeby auslanderzy wrócili i robiło im dobrze z połykiem i wylizaniem dupki na wjeździe żeby tylko wrócili .
Pracowałem tam parę lat i w większości firm W mieście mnie goszczącym to od 60 do nawet 80 % ludzi napływowych mówię o służbach publicznych jak robotnicy drogowi, obsługa śmieciarek, ludzie z branży spożywczej i cały prawie transport czy nawet służby zdrowia.
Następnym problemem są dzieci obcokrajowców które urodziły się już w współczesnej rzeszy, zasymilowane i mówiące płynniej i lepiej po niemiecku niż duża część zmutowanych przez kazirodztwo po wojnie niemców.
Co z nimi? to już nie Niemcy? większość z nich to już kadry zarządzające, nauczyciele, inżynierowie, opiekunki tych strych trucheł z tatuażem grupy krwi ss (prawdziwa historia).
Osobiście jestem za tym planem, biorę popcorn i daje dosłownie kilka dni jak zaczną piękni, dumni "Niemcy" padać jak muchy. Ale będzie SHOW!



O czym Ty pierdolisz, Ty byłeś w dupie u murzyna a nie w szkopach, wszędzie gdzie widziałem ich w pracy sami biali ludzie o czym Ty pierdolisz Niemcy zginą bez bezrobotnych żyjących na socjalu 😂😂 kurwa takich bredni to ja kurwa e życiu nie czytalem
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-05-29, 19:09
Bapsy napisał/a:

Podobno tracą pracę wylatują ze szkół za to.


I to jest właśnie całe spierdolone lewactwo. Jeszcze tylko brakuje, żeby poblokowali konta w bankach chuje. Walczyć z tą zarazą póki jeszcze tylko takie mają możliwości!
Zgłoś
Avatar
700_LTA 2024-05-29, 21:04 1
Mam wrażenie że widziałem już gdzieś tego typa z 37sekundy filmu?

Zgłoś
Avatar
elim 2024-05-29, 22:05
Dla niektórych to tylko takie zabawy, ale lewacy akurat mają rację wskazując że to niebezpieczny ruch, nacjonalizm w Niemczech jest inaczej postrzegany niż w Polsce, tam bardziej to niebezpieczny szowinizm, lepiej dla nas jeśli się on u nich nie obudzi, już nam wystarczy jeden wróg na wschodzie.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-05-29, 22:28
dobry bit to jest, przydało by się tylko kilka hitlerowskich okrzyków żeby aktywować nazi geny uśpione

minions napisał/a:

I bardzo kurwa dobrze, może się Europa obudzi. Pora na rekonkwistę!



obudzi się jak Putin puści atomówek parę tu, w sumie bym się nie dziwił jak ci w chuj psów pod płotem ujada, to można się wkurwić bardziej niż Jaszczur
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-05-30, 13:19
bleblebator1 napisał/a:

Frajerzy są nadal tak zaślepieni programem 8 gwiazdek, że jak tusk powie że gówno to papu to je zeżrą



widzisz... elektoratowi pisu nawet tego nie trzeba mówić....
Zgłoś
Avatar
Rzepa90 2024-06-06, 11:53
bleblebator1 napisał/a:

Frajerzy są nadal tak zaślepieni programem 8 gwiazdek, że jak tusk powie że gówno to papu to je zeżrą



a PiSiory ukradną to gówno i rozdadzą swoim
Zgłoś