18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
pro_avenger 2020-11-04, 22:27 1
A jebaniutki przewidział, że wypadnie z klapek.
Zgłoś
Avatar
Umiem_modować 2020-11-04, 23:50 83
Jeszcze nigdy nie spotkałem kotajca, który okazałby się jakąś mendą. Jak sa gośćmi w jakimś kraju to jak widać nawet wpierdol spuszczają z kulturą.
Zgłoś
Avatar
Dy 2020-11-04, 23:57
Przylać przylał, ale potem przeprosił
Zgłoś
Avatar
Knopek 2020-11-05, 0:01 40
A czarny by jeszcze poskakał po głowie...
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-05, 0:40 4
Gościu sam się skazał na porażkę zdejmując klapki
Zgłoś
Avatar
Arasik 2020-11-05, 1:05
Nie miał wygórowanego przeciwnika, ale jakoś sobie poradził. Swoją drogą ciekawe o co poszło
Zgłoś
Avatar
azuz 2020-11-05, 7:07
To mie Australia.
Zgłoś
Avatar
kaczyhuj 2020-11-05, 8:26 1
Umiem_modować napisał/a:

Jeszcze nigdy nie spotkałem kotajca, który okazałby się jakąś mendą. Jak sa gośćmi w jakimś kraju to jak widać nawet wpierdol spuszczają z kulturą.



A Ci co dźgają swoje kobiety?
Zgłoś
Avatar
Mazi118d 2020-11-05, 8:48 2
Pewnie jeszcze zostaną kumplami, mój kuzyn kiedyś miał różnice zdań z innym gościem w klubie a że byli wypici to wyszli na zewnątrz a że kuzyn jest lewo nożny i praworęczny to po drugim plaskaczu na twarz z lewej nogi koleś był tak zdziwiony że leżąc na ziemi stwierdził „ty mi z lewej nogi zajebałeś...nie no musimy się razem napić” i do tej pory się znają.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2020-11-05, 9:12
Zdjął klapki stracił swoją nieśmiertelność.
Zgłoś
Avatar
Pasikikoniki 2020-11-05, 9:45
W wersji dłuższej filmiku pan w klatkach jest agresorem, a drugi jegomość długo unika walki
Zgłoś
Avatar
htp 2020-11-05, 9:51 3
kaczyhuj napisał/a:

A Ci co dźgają swoje kobiety?



A to może ich wewnętrzna sprawa?
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-11-05, 10:16
Umiem_modować napisał/a:

Jeszcze nigdy nie spotkałem kotajca, który okazałby się jakąś mendą. Jak sa gośćmi w jakimś kraju to jak widać nawet wpierdol spuszczają z kulturą.


To chyba nie wiesz jak się zachowują w krajach które przejmują. Zaobserwuj też jak zachowują się u siebie. To że w kraju białych muszą być na razie grzeczni to nic nie znaczy. A muzułmanin, który ma kebaba np. w Kielcach, nie musi być dla białych milutki? Ba, teraz to jeszcze go zjebane prawo chroni, bardziej niż Polaków. Ale 20lat temu? W pas się klaniał nawet kibolom, od których nie raz po łbie dostawał. A jak jest ich już 20% zaczynają gwałcić kobiety i dzieci, odcinać głowy, mordować ludzi w zamachach. Nie myśl sobie że pozostali azjaci są inni, niż ci z bliskiego wschodu
Zgłoś
Avatar
giera88 2020-11-05, 14:01
Jest jedno czego nie zrozumiem i tylko największe kiepy tak robią.
Szarpanie za ciuchy, nosz...
Chyba bardziej honorowy jest kop w jaja.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie