18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Cytat:

You know those fish tales? Yeah, sure you do, all fishermen have atleast one, about the one that got away. Well for one tuna fishermen, South Australian tuna diver, Dean Stefanek, 38, he dived into the water to recover his.

Although, he said he regrets having to kill the massive White shark, he said he felt it was either the shark, or him. In the article below he told how he volunteered to jump into a tuna pen to try to kill the injured shark. Somebody had to do it, no one else was too keen, so I went in, Stefanek, said.





Ogólnie, to nie jestem zwolennikiem zabijania tych zwierząt, bo są zajebiste - szczególnie takie okazy, ale znowu wizja zesrania się w gacie przy spotkaniu takiego kolosa też mi nie za bardzo odpowiada. Co jak co, ale gość o wdzięcznym nazwisku musiał mieć jaja jak piłki lekarskie.

Po tagach nie znalazłem.
Zgłoś
Avatar
BiAHo 2013-11-04, 0:01 4
Cytat:

Ogólnie, to nie jestem zwolennikiem zabijania tych zwierząt, bo są zajebiste - szczególnie takie okazy



A moim zdaniem to dużo paluszków rybnych z tego będzie
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-11-04, 0:10 1
A kto to zrobił?
Stefanek, kurwa! Polska krew!

BTW redaktorzyny w "Fakcie" chyba się wkurwiają, że za oceanem wymyślili lepszą bajeczkę... Jutro pewnie jakieś masło zaatakuje staruszkę na Kurpiach.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-11-04, 0:32
piwo za nazwisko
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-11-04, 0:52 40
Stefanek kurwa, a nie jakiś Smith albo Ukulele. Wiadomo, popił ze szwagrem i padło "ja rekina nie zajebie nożem? JA? Dawaj kozik i patrz"
Zgłoś
Avatar
Majesty 2013-11-04, 1:29
Stefanek dał radę
Zgłoś
Avatar
Pastel 2013-11-04, 1:38 1
krasnystaf napisał/a:

wizja zesrania się w gacie przy spotkaniu takiego kolosa też mi nie za bardzo odpowiada. .


Spoko, przy kompie nic Ci nie grozi.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-11-04, 9:17 4
Taa, taa, zajebał go partyzantem i pstryczkiem w nos. Bajki, gonią bajki...


Zgłoś
Avatar
kinektel 2013-11-04, 14:08
Powinni wrzucic nurka do ciemnej celi na dozywocie. To nurek znajdowal sie w srodowisku naturalnym rekina a nie odwrotnie... Zal mi tego stworzenia. Za duzo pierdolonych filmow sie naoogladal
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-11-04, 21:27
Zabić ledwo żywego rekina...
To tak jakby amazońska mrówka zajebała człowieka bez kończyn.
Sukces w chuj

"Shark went berserk"

Zgłoś
Avatar
wlodar666 2013-11-04, 21:38
Polskie gacie,twarde gacie...
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-11-04, 21:58
No i całkowicie zjebał klimat filmu szczęki
Zgłoś
Avatar
lombardzista22 2013-11-04, 22:34
Prawda jest taka, że jak zostaje wykonana ciężka i ultra niebezpieczna praca to przy niej widnieje Polskie nazwisko - Szacun dla tego hardcora.
Zgłoś
Avatar
Royalz 2013-11-04, 22:58
"Dean Stefanek"
Coś mi się wydaję, że koleżka ma polskie korzenie.
Zgłoś
Avatar
Czarny Zbieracz Bawełny 2013-11-04, 23:42
Prędzej czeskie albo słowackie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie