18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Auto dla powodzian
Janusz~ • 2010-08-22, 19:18
Suzuki Samurai

2010-08-23, 21:22
ciekawe czy mu sie woda do środka wlała?

2010-08-23, 21:27
Brudny był to się umył i przy okazji samochód/

2010-08-23, 21:48
@frynas - na bank się wlała. Widocznie ma na tyle jebitny silnik, że chodzi nawet zalany.

2010-08-23, 21:53
ma snorkel to jedzie

2010-08-23, 21:56
Ja tam wolę Hummera, Amerykańską legendę :)


2010-08-23, 22:19
@S.W.A.T
o k***a jak to kopci :D

2010-08-23, 22:56
kup i zatankuj to hamerykańskie bydle,samuraj najlepszy i najtańszy jak ktoś chce w offroad chce się pobawić

2010-08-23, 23:11
@all-up
macie problemy, kupcie sobie 126p, wyprowadźcie wlot powietrza 1m ponad dach i macie terenówkę... jak przykleicie sobie młotek na masce będziecie mogli go nazywać Polish-Hummer

2010-08-23, 23:32
@S.W.A.T że co?? legenda chyba chodziło Ci o gówno :D

2010-08-23, 23:35
Samurai jest dla leszczy, już lepszy Cherokee.
@ Diesel9.1
Hummer, a hammer to dwa różne słowa, ty młotku.
@ gangreel
Wracaj do napalania się na samochody bez charakteru dla kobiet. Motoryzację dla prawdziwych mężczyzn, zostaw właśnie nam. Facetom.
Czyli żegnamy w topicu.

2010-08-23, 23:55
@S.H.I.T czy jaki masz tam nick, proszę cię nie spinaj się tak, to, że mam własne zdanie nie znaczy żemasz racje.
zreszta sam masz w opisie "Są dni, są chwile, są ludzie i są debile!" to gratuluje samooceny :D

2010-08-24, 00:04
macie problemy, kupcie sobie 126p, wyprowadźcie wlot powietrza 1m ponad dach i macie terenówkę... jak przykleicie sobie młotek na masce będziecie mogli go nazywać Polish-Hummer

ja pojedziesz autem z zapłonem iskrowym pod wodą to masz u mnie flaszkę

2010-08-24, 00:10
S.W.A.T napisał/a:

Samurai jest dla leszczy, już lepszy Cherokee.
@ Diesel9.1
Hummer, a hammer to dwa różne słowa, ty młotku.
@ gangreel
Wracaj do napalania się na samochody bez charakteru dla kobiet. Motoryzację dla prawdziwych mężczyzn, zostaw właśnie nam. Facetom.
Czyli żegnamy w topicu.



Dzięki :ok: bez Ciebie żyłbym w nieświadomości!!! :hurra:

2010-08-24, 02:31
gangreel napisał/a:

@Drogi Panie S.W.A.T (Sprostowałem Ci początek. Miałeś tam okropną literówkę.) proszę cię nie spinaj się tak, to, że mam własne zdanie nie znaczy żemasz racje.
zreszta sam masz w opisie "Są dni, są chwile, są ludzie i są debile!" to gratuluje samooceny :D


Co do opisu, Sherloku... No cóż. Gratuluje błyskotliwości, bo ktoś taki jak ty, musi myśleć błyskotliwie i nieszablonowo, żeby się nie domyśleć że ten opis jest o ludziach twojego pokroju.
Co do twojego zdania, mam je głęboko w poważaniu, tylko po jakiego ch*ja (czy jak niektórzy piszą "h*ja") próbujesz swoje zdanie, narzucać innym?
Sprawia Ci to przyjemności i satysfakcję? To się wyżyj na młodszym rodzeństwie (o ile takowe posiadasz), lub znajdź jakieś forum, gdzie ludzie będą zgadzać się z twoim zdaniem.
Lepiej! Załóż własne, a porządnym (wierzycie że jest tu ktoś porządny? ;]) userom sadistica daj święty spokój.
I trudno się ze mną nie zgodzić, że Hummer H1 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów na świecie.
Mam nadzieję że zrozumiałeś, o co mi chodzi.
Życzę miłego dnia.

Diesel9.1 napisał/a:

Dzięki :ok: bez Ciebie żyłbym w nieświadomości!!! :hurra:



Nie ma sprawy.
Jakbyś się chciał jeszcze kiedyś dokształcić, pisz :mrgreen: