18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
silwerbalk 2022-07-03, 7:47 19
Ja pierodle jak mógł nie szczajć jadącego autobusu...pizdy ma na oczach czy ki chuj ... ale za celne zajebanie czołem dziadka piwko ..... Ładnie się złożył
Zgłoś
Avatar
stopwar 2022-07-03, 7:51 1
CrazyEdek napisał/a:

Dziadek na końcu, już się zaczął modlić.



Jeden rowerzysta, a wszystkie dupy w autobusie siadają.

Nie tam pierdolenie o dziadku i pacierzach.
Zgłoś
Avatar
saves 2022-07-03, 8:23 3
Mam nadzieję że policja i ubezpieczyciele dojadą pedalarza.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2022-07-03, 9:23 22
Kierowca powinien dostać opierdol. W takiej sytuacji się nie hamuje.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-07-03, 10:17 1
Same baby fiknęły
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2022-07-03, 10:36 6
silwerbalk napisał/a:

Ja pierodle jak mógł nie szczajć jadącego autobusu...pizdy ma na oczach czy ki chuj ... ale za celne zajebanie czołem dziadka piwko ..... Ładnie się złożył



Nie żeby coś ale rząd dał pierwszeństwo pieszym i rowerzystom, a ci z kolei interpretują to właśnie tak.
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2022-07-03, 10:52 3
Przez jebanego pedalarza więcej szkód w ludziach w autobusie niż pedalarza.
Zgłoś
Avatar
daro7557 2022-07-03, 11:42 1
Babuszki udawały, że się trzymają i zbierają teraz zęby z podłogi.
Zgłoś
Avatar
boguslaw1234 2022-07-03, 12:26
Najlepiej fizykę oszukała pasażerka na ostatnich siedzeniach w środku. Powiedziałbym że powinna przelecieć przynajmniej te 2 metry do przodu po czym zajebać soczyście mordą o podłogę, a tymczasem... Jestem zawiedziony
Trzeba siadać zawsze za przegubem jednak
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-07-03, 14:01 2
Babcia pod tytułem: "ja tylko jeden przystanek, proszę siedzieć" wystrzeliła jak z procy i zmiotła bogu ducha winną dziewczynę.
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-07-03, 17:49 6
Przez chuja pedałaża tyle ludzi musiało cierpieć
Zgłoś
Avatar
Joseph Fritzl 2022-07-03, 18:24 3
Rower się przez pasy przeprowadza i ten przepis jest ponad pierwszeństwem przejazdu. Pieszy porusza się na przejściu ze średnia prędkością 4 km/h. Rowerzysta, jadący z prędkością 2-3 razy większą, uniemożliwia kierowcy zareagowanie i zahamowanie na czas. Rowerzysta winny jest wypadkowi i należy obciążyć go kosztami.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2022-07-03, 21:10 3
xXx5226 napisał/a:

Nie żeby coś ale rząd dał pierwszeństwo pieszym i rowerzystom, a ci z kolei interpretują to właśnie tak.



To jak masz pierwszeństwo to się świadomie wpierdolisz pod autobus? Na tym właśnie polega popierdolenie ludzi - mam pierwszeństwo to się spróbuję z tramwajem, tirem albo samochodem, a co mi tam. Nawet łba nie obrócą. Kierowcy robią zresztą to samo. Ile razy już miałem sytuację, że kiep nawet nie spojrzał w prawo "bo ma pierwszeństwo" i zakłada, że ktoś stanie. No więc kurwa nie - podstawowa i ratująca życie zasada to zasada ograniczonego zaufania. Tym bardziej, że żyjemy w Polsce. Kurwa w Polsce, gdzie typowa pinda musi się wpierdolić swoim BMW pod pociąg, albo pod samochód nadjeżdżający z prawej bo inaczej nie byłaby sobą. Seba musi swoim Kałdi wyprzedzać na skrzyżowaniu, a co drugi Polak wyjebał kierunkowskazy i wstawił w ich miejsce atrapy. Gorzej niż u nas to jest chyba tylko na Ukrainie i w Rosji - czyli w państwach III świata.
Zgłoś
Avatar
roxster 2022-07-04, 0:29 1
Walić wszystkich rowerzystów bez mózgu i wyobraźni, a przede wszystkim bez prawka....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie