18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Autobus z dziećmi utknął na przejeździe. Pomógł policjant?
e................n • 2013-04-26, 13:01


"Autobus z dziećmi mimo zamykających się zapór wjechał na przejazd i nie mógł z niego zjechać. Z pomocą kierowcy i pasażerom ruszył funkcjonariusz drogówki.

Po całym zdarzeniu kierowca autobusu otrzymał mandat za zniszczenie zapór i wjazd na przejazd mimo braku możliwości zjazdu z niego.

Sprawa trafi też do sądu, gdzie kierowca odpowie za usiłowanie nieumyślnego sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym, za co może grozić mu nawet do 3 lat więzienia."

Kierowca trochę dał ciała. Ale tym więzieniem to chyba przesadzili.

Osobiście uważam że policjant zajął się nie tym czym trzeba było. W czym przeszkadzała zapora przejazdu? Trzeba było szybko iść do przodu i kazać kierowcom osobówek zjechać na bok tak żeby autobus mógł zjechać z przejazdu. Takie moje zdanie.

Ponadto uważam , że w sytuacji kryzysowej należałoby popchnąć auta przed autobusem. Byle tylko zjechać z przejazdu.
Ale u nas najważniejsze żeby autobusu nie zarysować , rogatki nie złamać i mandat wlepić.
Zgłoś
Avatar
ściwanek 2013-04-26, 19:00 1
Hola hola, autobus nie stał na torach, nawet by go nie zachaczył.
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2013-04-26, 19:36 3
enjoypoznan napisał/a:


Kierowca trochę dał ciała. Ale tym więzieniem to chyba przesadzili.

Osobiście uważam że policjant zajął się nie tym czym trzeba było. W czym przeszkadzała zapora przejazdu? Trzeba było szybko iść do przodu i kazać kierowcom osobówek zjechać na bok tak żeby autobus mógł zjechać z przejazdu. Takie moje zdanie.

Ponadto uważam , że w sytuacji kryzysowej należałoby popchnąć auta przed autobusem. Byle tylko zjechać z przejazdu.
Ale u nas najważniejsze żeby autobusu nie zarysować , rogatki nie złamać i mandat wlepić.


Nie wiem skąd w Tobie takie przekonanie o tym że to jednak policjant dał dupy Kurwa, jakby w ten autobus przypierdolił pociąg a kawałki dzieciaków zostały rozrzucone po całej okolicy to zaraz by się zleciały zapluwające się nawzajem mordy wiszczące "policja znowu nic nie zrobiła JP!!". A dla kierowcy mało więzienia, za takie cyrki to powinien na dobre kilka lat stracić prawo jazdy to może by coś mu dało do myślenia. Policjant zrobił to za co mu płacą, a ten baran-kierowca autobusu mógł się przyczynić do kolejnej sensacji w tvn-ie i materiale o tym że policja nic nie zrobiła a kierowcę nieznane siły zmusiły do wjechania na przejazd podczas zamykania się zapór
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-04-26, 19:37
Szkoda, że nie jebło.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-04-26, 19:46
Pies bohater. Medal Uśmiechu, dwa tysiące pięćdziesiąt trzy grosze nagrody i zapas suchej karmy na cały rok dla tego pupila podatników.
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2013-04-26, 19:50
dobrze że motoru nie ukradli xd
Zgłoś
Avatar
HakraAdabra 2013-04-26, 19:50 1
Kur... co za idiota z tego kierowcy autobusu. Mógł chociaż dzieci wypuścić a nie jak ten baran stoi dalej.
Zgłoś
Avatar
korzon_15 2013-04-26, 19:53
"usiłowanie nieumyślnego" ? wtf?
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-04-26, 19:57
na moje to wątpię, żeby ten pociąg uderzył w autobus, jak już to by mu nieco tył przesunął czy poharatał
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-04-26, 19:58
Gdzie on niby utknął na przejeździe? Przecież już w 0:20 jest daleko od torów
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-04-26, 19:59
PanBrowar napisał/a:


Nie wiem skąd w Tobie takie przekonanie o tym że to jednak policjant dał dupy



Bo zamiast ratować ludzi i albo kazać kierowcy otworzyć drzwi żeby mogli uciec lub pogonić auta z przodu żeby zrobiły miejsce to zajął się rogatką co by autobusu nie porysowała.

Chuj z rzeczami materialnymi. W krytycznej sytuacji rozjebuje się i 10 samochodów byle nikomu nic się nie stało.

Wiadomo że w tym artykule który zacytowałem opis został podkolorowany. Bo do pierd.... było daleko. Autobus już praktycznie nie stał na torach.

Ponadto rozjebał system gdy oparł odłamaną część o rogatkę.
Zgłoś
Avatar
matrixadam 2013-04-26, 20:03
Jak już wstawiacie jakąś informację, to wypadałoby troszeczkę więcej napisać o szczegółach, żeby nie wywoływać niepotrzebnej dyskusji i głupich komentarzy.

Z wiarygodnego źródła:
"Policjant odłamał pękniętą zaporę blokującą autobus, krzycząc do stojących przed autobusem kierowców pojazdów, aby zjechali na boki, robiąc miejsce stojącemu za nimi autobusowi"
Zgłoś
Avatar
thez 2013-04-26, 20:06
usiłował nieumyślnie? Coś tu nie halo.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-04-26, 20:09
Groźba więzienia to przesada? Gość będąc kierowcą autobusu czyli odpowiadając za bezpieczne dostarczenie pasażerów do punktu docelowego wpierdala się przed pociąg na przejazd. Ja taką głupotę potraktowałbym jako wielokrotną próbę morderstwa.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-04-26, 20:41
Wiem macie rację. Kierowca zawinił. Ale chodziło mi o to że np. jak ktoś Was pobije na ulicy to dostanie zawiasy o ile w ogólę go złapią. A tutaj by faceta od razu zlinczowali. Myślę że mandat by starczył.

Poza tym kto dużo jeździ to wie że czasami jakiejś sytuacji na drodze nie da się przewidzieć.
Zgłoś
Avatar
Vrak 2013-04-26, 21:05
Szron napisał/a:

Pies bohater. Medal Uśmiechu, dwa tysiące pięćdziesiąt trzy grosze nagrody i zapas suchej karmy na cały rok dla tego pupila podatników.



Jesteś głupi czy pie*dolnięty?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie