18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Autobusowe mohery
Mar$ki • 2012-11-17, 16:13
Wraca koleś autobusem wyjebany po robocie, siedzi, a nad nim dwa mohery obrabiają mu dupe, bo im miejsca nie ustąpił:
-Ja wychowalam 5 dzieci i każde by ustąpiło!
-Ja wychowalam 10 dzieci i każde by ustąpiło! itd.
Na co koleś gdy już nie wytrzymal:
-Jak żeście kurwa tłoku narobiły to teraz stójcie!
Zgłoś
Avatar
Anamara 2012-11-17, 21:54
Najlepsze, że zawsze mam przy sobie gaz pieprzowy. Mogłam zmalowaną pindę potraktować. Cóż, potem bym jakiś czas unikała tej linii Ale jaka by była satysfakcja!
Zgłoś
Avatar
WiecznyCham 2012-11-17, 21:59 1
@Matius.

Masz chyba jakąś obsesję na punkcie tych piw.. Naprawdę myślisz, że w dodawaniu komentarzy chodzi tylko o to żeby jebnąć coś zajebistego, nawet nie twoje zdanie tylko coś głupiego żeby jak najwięcej piw dostać i chwalić się chuj wie komu?
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-11-17, 22:59 1
WiecznyCham napisał/a:

@Matius.

Masz chyba jakąś obsesję na punkcie tych piw.. Naprawdę myślisz, że w dodawaniu komentarzy chodzi tylko o to żeby jebnąć coś zajebistego, nawet nie twoje zdanie tylko coś głupiego żeby jak najwięcej piw dostać i chwalić się chuj wie komu?



Święte słowa . Ale niektórzy nie łapią i traktują to jak lajki na fb i ilość znajomych - oby jak najwięcej. Mi się z nim kawał skojarzył - nie chce ubliżać ani nic z tych rzeczy.

Po paru ładnych latkach spotkali się trzej kumple ślązak, poznaniak i warszawiak.. I stwierdzili że takie spotkanie trzeba opić. Ślązak mówi to ja lece po litra! Typ z Poznania to ja lece po zagryche! a warszawiak to ja skocze po szwagra. Metafora taka że kolega o nabijaniu piwek itp żeby nazbierać jak najwięcej mimo że sam dał całe 4. w kwesti zrzędzenia już kwalifikujesz się na moha! To u nich takie pitolenie ,biadolenie czyli jebnąć aby jebnąć. Jak w rzeczywistości też wszystko za piwo itp robisz to przejebane..
Zgłoś
Avatar
WiecznyCham 2012-11-17, 23:48
To świadczy tylko i wyłącznie o niedojrzałości i próbie zaistnienia w świecie o którym nawet się nie ma pojęcia jak funkcjonuje i jakie wartości są naprawdę doceniane
Zgłoś