18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Autobusowe mohery
Mar$ki • 2012-11-17, 16:13
Wraca koleś autobusem wyjebany po robocie, siedzi, a nad nim dwa mohery obrabiają mu dupe, bo im miejsca nie ustąpił:
-Ja wychowalam 5 dzieci i każde by ustąpiło!
-Ja wychowalam 10 dzieci i każde by ustąpiło! itd.
Na co koleś gdy już nie wytrzymal:
-Jak żeście kurwa tłoku narobiły to teraz stójcie!
Zgłoś
Avatar
Romperek 2012-11-17, 16:21 19
A kierowca wstał i zaczął klaskać.
Zgłoś
Avatar
matt69 2012-11-17, 16:34 1
a kierowca nie wstał bo był ślepym, głuchoniemym paralitykiem
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2012-11-17, 16:47
...a tvn zrobiło o tym interwencję
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-11-17, 17:23 38
Można rzec tym razem, że nie temat obniża poziom portalu, a komentarze poziom tematu. Ode mnie piwko za świetny żart .
Zgłoś
Avatar
delsol 2012-11-17, 17:39
A ja wychowałem 15 dzieci
Zgłoś
Avatar
matiqq 2012-11-17, 17:41 1
delsol@

ja kilka biliardów, ale wszystkie giną z wysuszenia
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-11-17, 17:52 3
jedyne co moher mógł wychować to mumy na pod piździu kampując pół dnia w oknie a drugie pół wkurwiając ludzi w autobusie,sklepie czy przychodni . - Nie cierpię mohów, nawet weterynarz podmiejskiego zoo stwierdził by u mnie uczulenie na tą rasę! Niby kurwa na wyginięciu a coraz więcej ich...
Zgłoś
Avatar
jake132 2012-11-17, 17:55 3
serio, niektórzy ludzie myślą że tylko oni są zmęczeni/bolą ich nogi. to że ktoś młody, ale pracuje, to tego już domyślić się nie da. piwko.
Zgłoś
Avatar
HanzoHasashi 2012-11-17, 18:26
starsze od internetu, a historia ściągnięta z piekielni.pl
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-11-17, 18:28 23
Takie tam true story o mohach
Mam rozwalony kręgosłup po wypadku. ZUS wysłał do sanatorium , gdzie większość właśnie to mohy i kilka osób młodych było . Chód miałem powolny,kuśtykający i czułem się jak dziadziunio gdy mnie wszystkie mohy wyprzedzały na korytarzu itp ale to nic ,nie o to biega. Codziennie były wieczorki (dyskoteka) zespół itp niby zapoznawczy. I te chore ledwo chodzące mohy na parkiecie skakały jak 18 nawet kankana odpierdalały i do nas do młodych( żaden sie nie bawił- bo nie dał rady -rozjebani itp) że czemu się nie bawimy ? My w szoku ale nic odp że nie damy rady itp . Pare gorących 70 czy 80 po 3 razy kreacje zmieniały na wieczorku takim. NA rwanie szły dziadki i to ostro. Drugiego dnia wracając z zabiegów włażę do windy tam 4 mohy i jedna z tych, co na parkiecie wywijała jak shakira -z tekstem oburzenia do mnie- Taki młody i windą?! Myślałem że jej jebne! ale sie powstrzymałem i kulturalnie na pytanie odp pytaniem -taka stara i żyje? Skarga u ordynatora itp - standard. A najlepsze że z którym by się mohem nie pogadało to on(a) tu 10 raz itp co roku prawie że -wakacje ( załatwiane wiadomo). A Ci chorzy naprawde co potrzebują pomocy rehabilitacji itp -od ZUSu czy NFZu czekają po rok minimum w kolejce na sanatorium bo miejsc nie ma itp. Także kawał bardzo dobry życiowy mohy w dupie mają czy ty zmęczony ujebany po robocie,czy kontuzja itp. Im się należy one strasznie zmęczone chorowite itp.. Ona najważniejsza i kurwa pomyśleć że w pierwszej ławce w kościele siedzi! Wrrr mówiłem że ja uczulony na te mohy!
Zgłoś
Avatar
Matius. 2012-11-17, 19:24 1
dck no i się kurwa rozpisałeś a piw jak nie było tak nie ma ;( smutne.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-11-17, 19:40
Matius. napisał/a:

dck no i się kurwa rozpisałeś a piw jak nie było tak nie ma ;( smutne.



smutne to są mohery! jak bym wyrażał zdanie,opinie za piwa to bym się pewnie Miecio nazywał i pod sklepem zaczepiał takich jak Ty z tekstem - masz 10 gr na browarka, bo brakuje Ja po prostu nie trawie MOHÓW! a Piwko postawie Ja Tobie aby mohom ziemia lekka była ...
Zgłoś
Avatar
Anamara 2012-11-17, 21:02 2
Żesz kurde, nie cierpię jak wracam sterana na chatę i stare babozordy mi się próbują wepchnąć. Raz nawet jakaś babka z wnuczkiem, takim dzieckiem energicznym, kilkuletnim kazała mi ustąpić bahorowi miejsca :O A kiedyś jakieś dwie idiotki około 50tki wbiegły do autobusu, gdy chciałam już usiąść na wolnym siedzeniu to jedna popchnęła moje p o ś l a d k i z wrzaskiem: Zajęte! Zajęte! Byłam w takim szoku, że nawet nie zareagowałam...
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-11-17, 21:47 1
Anamara napisał/a:

Żesz kurde, nie cierpię jak wracam sterana na chatę i stare babozordy mi się próbują wepchnąć. Raz nawet jakaś babka z wnuczkiem, takim dzieckiem energicznym, kilkuletnim kazała mi ustąpić bahorowi miejsca :O A kiedyś jakieś dwie idiotki około 50tki wbiegły do autobusu, gdy chciałam już usiąść na wolnym siedzeniu to jedna popchnęła moje p o ś l a d k i z wrzaskiem: Zajęte! Zajęte! Byłam w takim szoku, że nawet nie zareagowałam...



Jej się Twoje p o ś l a d k i spodobały do nich krzyczała zajęte... ja bym tak zrobił hihih :*. Babozordy mi sie podobają- pasuje do nich
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie