18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Loaloa 2017-04-04, 2:51 12
Ładnie przyaktorzyli, ten jednoczesny zryw z foteli autentycznie robi wrażenie.
Zgłoś
Avatar
madufo 2017-04-04, 10:28 1
up: nikogo nie śmieszy twoje lewackie pierdolenie. Swoją drogą rozpoznał ktoś co zostalo oznaczone na czerwono ?
Zgłoś
Avatar
Mielzky97 2017-04-04, 14:33 3
@up
Pierwszy raz na sadisticu ?
Zapraszam do wyjęcia dobrego słownika i wyszukania tam pojęcie ironii , a Twoje próby zabłyśnięcia przez obelgi zostaną przygaszone .
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-04-04, 18:08 1
2xup @ nie wypowiadaj się za mnie
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2017-04-04, 18:55
Prawica to tak się wpieprza w nie swoje życie, a lewicowi żyją jak chcą.
Zgłoś
Avatar
marcin1414 2017-04-04, 19:08 1
Mielzky97 napisał/a:

@up
Pierwszy raz na sadisticu ?
Zapraszam do wyjęcia dobrego słownika i wyszukania tam pojęcie ironii , a Twoje próby zabłyśnięcia przez obelgi zostaną przygaszone .
Pozdrawiam


Hmm.. Ktoś broni loasroa, multi konto, czy kolejny odpad społeczny..? Oto jest pytanie
Zgłoś
Avatar
jamniczek 2017-04-04, 21:04
Niech ktoś to przerobi na Harlem Shake
Zgłoś
Avatar
plimos 2017-04-04, 22:09 4

Że nikt tego nie wstawił
Zgłoś
Avatar
zikoosi 2017-04-05, 14:31
Zadam teraz pytanie... jakim kurwa cudem autobusy dalej nie mają pasów. Nie jezdze duzo autobusami ale we wszystkich ktorymi jezdze nie ma pasów. Normalny kierowca za jezde bez pasów dostaje mandat i wogole przejebane. Widac nikt chyba z posłów co te chujowe obowiązki - bo prawami cięzko to nazwac- nie widział jak wygląda wnetrze takiego autobusu w trakcie wypadku a wlasciwie pralki w trakcie odwirowywania*

Dla debili =========

Analogia- autobus bemben pralki.

Ludzie- ubrania w pralce.

Odwirowywanie- w sensie ze sie kreci.
Zgłoś
Avatar
wonder_woman 2017-04-05, 20:03
zikoosi napisał/a:

Zadam teraz pytanie... jakim kurwa cudem autobusy dalej nie mają pasów. Nie jezdze duzo autobusami ale we wszystkich ktorymi jezdze nie ma pasów. Normalny kierowca za jezde bez pasów dostaje mandat i wogole przejebane. Widac nikt chyba z posłów co te chujowe obowiązki - bo prawami cięzko to nazwac- nie widział jak wygląda wnetrze takiego autobusu w trakcie wypadku a wlasciwie pralki w trakcie odwirowywania*

Dla debili =========

Analogia- autobus bemben pralki.

Ludzie- ubrania w pralce.

Odwirowywanie- w sensie ze sie kreci.



czyli nie tylko ja widze ten problem, tak jakby autobusy miały tarcze ochronną i ni chuja wypadki im sie nie zdarzają, ja bym nawet dała pasy do pociągów tak na zaś, może nie zadziałają tak dobrze w razie czego ale lepiej tak niż latac po całym wagonie
Zgłoś
Avatar
juki 2017-04-05, 21:15 1
co tam na koncu bylo zaznaczone kolkiem?
Zgłoś