18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
Autonomiczny motocykl
~Velture • 2018-12-24, 13:06
W Indiach już mają autonomiczne motocykle a wy polaczky dalej się rozbijacie w sfojih gólfah 2 a jak kolega porzyczom to trujkah?


Zgłoś
Avatar
Gymnorhinus 2018-12-24, 13:36 5
Polaczki nic swojego nie mają, wszystko na raty albo kredyt.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-24, 22:30
Po prostu motopizduś założył czapkę niewidkę. Koło wierzyciela wracał...
Zgłoś
Avatar
w................y 2018-12-25, 0:17 5
Gymnorhinus napisał/a:

Polaczki nic swojego nie mają, wszystko na raty albo kredyt.

dobrze ze Twoi niemieccy panowie wszystko Ci fundują, za pomocą kradzionego złota.
Zgłoś
Avatar
Maras76 2018-12-25, 13:46 5
jak czytam o "polaczkach"to myślę że autor jest niedowartościowaną pizdą która zahaczyła się w jakimś pierdolniku w de albo uk i stamtąd filozofuje. piedoli na polskich stronach bo w jezyku kraju w którym się obecnie odpolaczkowuje jeszcze pisać nie umie i byłby tam pośmiewiskiem. i od razu lżej mi na sercu bo takie sieroty każdego dnia budzą się z bólem dupy i świadomoscią że nastał kolejny dzień w którym będzie stękał w języku kórego jeszcze nie ogarnął. chuj wam w dupę drodzy euroentuzjaści. w życiu wszystko kołem wraca i skoro wy nie szanujecie swojego kraju to was nie będą szanowali tam gdzie spełniacie swój sen o dobrobycie . wesołych świąt
Zgłoś
Avatar
jasypan 2018-12-25, 16:01 1
Kurwa nie da się czytać tego gówna, po ki chuj robicie te błędy w tytułach i opisach? Ani to zabawne, ani fajne.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-12-25, 16:06
Maras76 napisał/a:

jak czytam o "polaczkach"to myślę że autor jest niedowartościowaną pizdą która zahaczyła się w jakimś pierdolniku w de albo uk i stamtąd filozofuje. piedoli na polskich stronach bo w jezyku kraju w którym się obecnie odpolaczkowuje jeszcze pisać nie umie i byłby tam pośmiewiskiem. i od razu lżej mi na sercu bo takie sieroty każdego dnia budzą się z bólem dupy i świadomoscią że nastał kolejny dzień w którym będzie stękał w języku kórego jeszcze nie ogarnął. chuj wam w dupę drodzy euroentuzjaści. w życiu wszystko kołem wraca i skoro wy nie szanujecie swojego kraju to was nie będą szanowali tam gdzie spełniacie swój sen o dobrobycie . wesołych świąt


Zamiast pouczać innych o Polskości, pierw naucz się pisać po Polsku, analfabeto pieprzony
Zgłoś
Avatar
w................y 2018-12-25, 17:23
jak ja nie lubie tej rudej kurwy veltura.... jebane cwelisko
Zgłoś
Avatar
r................H 2018-12-25, 17:28
Polak wszystko co kupuje, ma od żyda plugawego Niestety w rządzie jest tyle żydów, że to się w pale nie mieści. Precz z żydami w Polsce i na całym świecie!!! Niech zdychają!!!
Zgłoś
Avatar
xiro 2018-12-25, 20:18 4
skuter spierdala przed hindusem zeby ten znowu sie nie rozjebal nim pod jaka ciezarowka
Zgłoś
Avatar
zenasek 2018-12-26, 0:15
No dobra ale dokad ten motocykl tak zapierdala, Ksiezyc, Mars, jakies info?
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2018-12-26, 2:05
Mają swoje mają. A długi to czyje?
Zgłoś
Avatar
Allatar 2019-01-11, 0:40
:O czy mi się wydaje, czy na zwolnionym tempie widać jak wraca motocyklem ghost rider ?
Zgłoś