18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
MaciejLubicz 2020-02-14, 18:05 4
Obstawiam że to duch jakiegoś Da Silvy który dostał kule w łeb podczas rabunku .
Zgłoś
Avatar
Don_Beck 2020-02-15, 0:59 4
Zwarcie na zapłonie? Niektóre motory mają blokadę, że przy rozłożonej stopce maszyna nie ruszy. Nie wiem, nie mam motoru, nie znam się.
Zgłoś
Avatar
Legion666 2020-02-15, 1:01 4
Moto na biegu, prawdopodobnie zwarcie w instalacji która to uruchomiła rozrusznik i stąd taki fajny efekt.
Zgłoś
Avatar
sebekzjebek 2020-02-15, 2:01
zwróćcie uwagę na prawą część ujęcia, od początku coś kostkuje i zakłóca obraz jakby ktoś w to ingerował. Tak jestę eskpertę
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-02-15, 2:28 4
sebekzjebek napisał/a:

zwróćcie uwagę na prawą część ujęcia, od początku coś kostkuje i zakłóca obraz jakby ktoś w to ingerował. Tak jestę eskpertę



jestem większym ekspertem.. w dupieś był i gównoś widział
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-02-15, 16:23 1
MaciejLubicz napisał/a:

Obstawiam że to duch jakiegoś Da Silvy który dostał kule w łeb podczas rabunku .



Czyli po śmierci nadal nie nauczył się jeździć.
Zgłoś
Avatar
h1wep 2020-02-15, 19:50
Don_Beck napisał/a:

Zwarcie na zapłonie? Niektóre motory mają blokadę, że przy rozłożonej stopce maszyna nie ruszy. Nie wiem, nie mam motoru, nie znam się.



Ja obstawiam na start z pilota tam właśnie to omija rozłożona stopkę a może ktoś na biegu zostawił? I wcisnął przycisk? Nie wiem jak tam jest właśnie z tym luzem... Jak montujesz taki moduł do samochodu to tam odpali nawet jak na biegu jest...
Zgłoś