18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
furion 2012-01-14, 19:40
Ja jebie teraz będzie pełno ludzi którzy powiedzą "ach no tak, ja o tym wiedziałem a wy nie ??? Przecież to było takie oczywiste on nie mógł być naćpany itp. przecież to nie możliwe, na pewno grał człowieka z autyzmem" Dżizas Kurwa nie bądźcie tacy wszechwiedący i wszechzajebiści. Wrobił 100% z nas i nie da się tego ukryć. Przyznajcie się że nie wiedzieliści o tym a nie wklejacie komentarze typu. "to było oczywiste. Teraz wszyscy co go wyzywali od ćpun powinni przeprosić" Za pewne sam go tak określiłeś więc nie wypowiadaj się po to by zystać zajebisty komentarz a przy okazji + w postaci Piwa
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2012-01-14, 19:53
Bezsensowna kampania, każdy normalny człowiek zna pojęcie autyzmu, więc po jaki chuj robić z siebie debila i udawać autyzm przed kamerą? Chciał być taki zajebiście ryzykownie nowatorski, czy naprawdę coś przyćpał i próbuje się bronić?

Brind'amour napisał/a:

No tak myślałem. Teraz te polaczki które obrażały go ze jest ćpunem powinny oficjalnie go przeprosić.



A ty polaczkiem możesz sobie mamusie nazywać, śmieciu
Zgłoś
Avatar
Dimmat 2012-01-14, 20:03 5
torento napisał/a:

Bezsensowna kampania, każdy normalny człowiek zna pojęcie autyzmu, więc po jaki chuj robić z siebie debila i udawać autyzm przed kamerą? Chciał być taki zajebiście ryzykownie nowatorski, czy naprawdę coś przyćpał i próbuje się bronić?

A ty polaczkiem możesz sobie mamusie nazywać, śmieciu



Bezsensowny to jest kurwa twój mózg. Każdy wie co to jest autyzm, ale jak kurwa aktor ten zagrał człowieka chorego na autyzm to wszyscy mówili że jest naćpany. Teraz może widząc człowieka patrzącego się na światełko w autobusie miejskim i machającego rękami ludzie się zastanowią zanim za plecami rzucą oszczerstwo że to ćpun.
Zgłoś
Avatar
KasHer 2012-01-14, 20:06
Przyznam - zrobił mnie w chuja

Akcja jak akcja, sztuka porusza różne aspekty naszego życia, od chorób starości, piękna brzydoty, problemów różnych osób, a jak dodatkowo może coś komuś pomóc (może jakieś fundusze zbierają?) to co w tym takiego złego? Nawet jeśli miałoby być to tylko sztuką dla sztuki - wydaje mi się w porządku.

A nawet chociażby aby (tutaj do ciebie TORENTO) aby zrobić zwyczajnie ludzi w chuja
Zgłoś
Avatar
N................k 2012-01-14, 20:10
up@ Zamilcz, bo jesteś głupi...
Zgłoś
Avatar
wonski89 2012-01-14, 21:07
Przepraszam. Szacun dla Topy
Zgłoś
Avatar
Takewon 2012-01-14, 21:48
Akcja naprawdę ciekawa, dobrze Bartek odegrał rolę i to trzeba przyznać, aż zaciekawił do tej akcji. Sam ostatnio widziałem, młodą dziewczynę, bardzo ładną w dodatku, z autyzmem (co dopiero później skumałem, bo obstawiałem jakąś chorobę neurologiczną).
Zgłoś
Avatar
kurdeusunalem 2012-01-14, 22:40
Jak widać jestem typem człowieka nie wchodzącego na pudelki,sadisticu i inne portale informacyjne, bo ja o tych filmikach nie wiedziałem, dopóki tego tematu nie zobaczyłem. Dziękuję wam i pozdrawiam pana Topę jeżeli zachodzi na Sadistica.
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2012-01-15, 2:08 1
torento napisał/a:

Bezsensowna kampania, każdy normalny człowiek zna pojęcie autyzmu, więc po jaki chuj robić z siebie debila i udawać autyzm przed kamerą? Chciał być taki zajebiście ryzykownie nowatorski, czy naprawdę coś przyćpał i próbuje się bronić?

A ty polaczkiem możesz sobie mamusie nazywać, śmieciu



Pomyśl trochę za nim coś napiszesz.
Zgłoś
Avatar
Brind'amour 2012-01-15, 2:52
mam matke polke
Zgłoś
Avatar
furion 2012-01-15, 10:46
@up
Ta ale nie polaczka, zobacz sobie co oznacza słowo polaczek za granicą. To tak jakbyś mówił szwab, szkop, sowiet, nygus itp. Oni właśnie mają na nas typowe przezwisko (złodziej nierób itp) Także zastanów się 3 razy zanim coś napiszesz
Zgłoś
Avatar
Brind'amour 2012-01-15, 12:43
dobrze wiem co napisałem. Widziałem jak na aktora wylewali wiadro pomyj. To jest jak z Małyszem. Kazdy go wielbił a teraz 3/4 go wyzywa. W takim już żyjemy kraju i taka jest mentalnosc naszych ludzi.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-01-15, 14:07
za co go przepraszac ? kazdy kto go nazwal cpunem wydal swietna recenzje na temat jego zadania aktorskiego. Sam lyknalem ze mu odjebalo
Zgłoś
Avatar
Baro 2012-01-15, 21:26
Szacun dla Topy bo nie nastukał się na darmo. (;
Zgłoś
Avatar
h................1 2012-01-16, 1:38
Ludzie nie myślą już jak wyrazić opinię na temat filmu, tylko myślą żeby lepiej dopierdolić drugiemu i dostać sto pięć piw. Kurwa co za zjebana społeczność się tutaj wdziera...Co do filmu. Zastanawia mnie tylko fakt czy robił to wszystko za darmo ? Czy za $
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie