18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar DIY
Everal • 2010-01-26, 18:09
Jeżeli zawsze chciałeś zamienić się w swojego avatara i nie masz photoshopa aby to uczynić może to zrobić tym sposobem, mam nadzieje że pomogłem wielu z was
Zgłoś
Avatar
Lord of Suffering 2010-01-26, 19:39 3
Pewnie ten Tyłek z Harda należy do tego Pana
Zgłoś
Avatar
Grace 2010-01-26, 19:50 1
Serio, mnie mniej przeraża Hannibal Lecter od tego kolesia. Toż to czysty psychopata.
Zgłoś
Avatar
gab. 2010-01-26, 20:13 1
teraz moda na niebieskich pedałów -_- najlepiej, wszyscy co się tak podniecają avatarem niech się na niebiesko pomalują ;x
Zgłoś
Avatar
gab. 2010-01-26, 20:28
aexalven dokładnie
Zgłoś
Avatar
Chrząszczyżewoszyc 2010-01-27, 0:12
Jęczycie. Zajebisty był Avatar. To że było to Pocahontas w XXII wieku i fabuła nie haczyła o dramat psychologiczny biorący wiele zapożyczeń z filozofii całego świata z głębokim przesłaniem nie zmienia faktu, że jest to świetny film przygodowy i super się oglądało.

Proponuję wyregulować kij w dupie bo widzę, że już na mózg uciska i zapominacie co to zabawa.
Zgłoś
Avatar
Chrząszczyżewoszyc 2010-01-27, 0:51
aexalven napisał/a:

Miliony świń uwielbiają tarzać się w gównie i błocie, one nie mogą się mylić, to musi być super zabawa!



Ah, rozumiem. Bezsensowna riposta nie mająca nic wspólnego z moim postem, uderzająca prosto w popularność, a może nawet konformizm Hollywoodu.
Film jest zajebisty i tyle, a w koledze widzę typowe, nastoletnie nastawienie, że co popularne to fe.

Wyrośniesz z tego, wyrośniesz ;]
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2010-01-27, 8:37
Fajnie się toto oglądało, takie połączenie 'ostatniego samuraja' z 'matrixem' i 'gwiezdnymi wojnami'. Niestety jak widać są idioci którym niedzielny wypad do kina za bałdzo uderzył do głowy i tworzą takie oto 'dzieła'
Zgłoś
Avatar
gab. 2010-01-27, 11:22
dobra obrońcy gówna zwanego AVATAR' EM, pójdę się rzucić z mostu
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-08-31, 19:05
Grace napisał/a:

Serio, mnie mniej przeraża Hannibal Lecter od tego kolesia. Toż to czysty psychopata.



Hannibal psychopatą ?
Bardzo spokojny pan.
Zgłoś
Avatar
Grace 2010-09-01, 15:55
Bóg napisał/a:



Hannibal psychopatą ?
Bardzo spokojny pan.



Dlatego jest o wiele mniej przerażający. Uwielbiałam kolację z orkiestrą.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-09-01, 17:30 1
Grace napisał/a:

Dlatego jest o wiele mniej przerażający. Uwielbiałam kolację z orkiestrą



Ja wolałem pamiątke którą zostawił Clarice.
Zgłoś