18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
Szafina 2013-08-07, 12:02 1
gambiterv napisał/a:

@Up rozumiem że masz małe cycki za to radar w oczach i wiesz ile jechał.... Bo w końcu to kobiety potrafią ocenić odległość i są tak zajebistymi kierowcami że o ja jebię.
Zresztą gdyby wyjebał mu zza samochodu jakiś bachor albo niedojebana staruszka to zgadnij czyja by to była wina... Głupia pizdo.



JEstes zalosny i w dodatku jeszcze glupi. Wina zawsze lezy po stronie keirowcy niewazne czy ''bachor'' jest potracony bo nie uwazal, kirowca jest zobowiazany uwazac na ulicy i jezdzic przepisowo a w zatloczonym miescie tymbardziej musi jechac wolno! I nie oceniam ile jechal tylko mowie ile najwyzej mozna przejechac.

______________

Ma jeden kolor, kształtów tysiące,
pojawia się kiedy świeci słońce.
Lata i pląsa, lecz by nie uciekł,
u dołu stoi na twardym gruncie.
Nie czyni krzywdy, bólu nie czuje
samotnie nigdy nie podróżuje.
...Co to jest?
Zgłoś
Avatar
gambiterv 2013-08-07, 12:34 9
Zafina,
HHAHAHAHAHAHA LoL Co ty wgl. pierdolisz? Widzę że typ kierowcy 20 na ograniczeniu do 50km/h. I do tego za huja jeździsz żółtym tico z zielonym listkiem.
Oddal się do swych kuchennych obowiązków i przestań pierdolić.
Zgłoś
Avatar
Szafina 2013-08-07, 12:39
@up powiedz prosze ze jestes zwyklym trollem a wiek w profilu zmieniles z 14 na 24lat

______________

Ma jeden kolor, kształtów tysiące,
pojawia się kiedy świeci słońce.
Lata i pląsa, lecz by nie uciekł,
u dołu stoi na twardym gruncie.
Nie czyni krzywdy, bólu nie czuje
samotnie nigdy nie podróżuje.
...Co to jest?
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-08-07, 13:11 1
@Zafina, tak, kierowca jest zawsze winny
Nie wiem kto ci w tej szfabii dal to prawko ale daj adres a zaplace mu aby ci je odebrał.

______________

Nie daję piw fantastico.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-08-07, 13:56 1
Zafina, weź ić stont...
kierowca ma uważać, na przejściu, nigdzie indziej pieszy nie ma prawa wyjść na jezdnię, a to że wybiega to już jego sprawa...

swoją drogą, był tutaj podobny filmik jak taki sam pedał blokował autobus, skończyło się pogiętym kółkiem... nie wiem co oni mają na celu... gdybym miał kamaza to rozumiem że mogę blokować komuś przejazd bo raz że chuj mi zrobią dwa przez okno ryja też nie obiją bo za wysoko...

ale kurwa rowerem blokować... przecież nic tylko rozjechać takiego debila, też kurwa myślenie... ok dostane zwyżkę w OC za wypadek, pewnie sprawa w sądzie za to... ale kurwa mi się nic nie stanie, a taki super inteligent co to chce pokazać jak zrobi komuś na złość może do końca życia na wózku jeździć więc chyba nadal wierszyk "Jeden duży, drugi mały. Rozum spłynął im w pedały."

______________

Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-08-07, 17:10
Pan szos rowerkiem popierdala 2 na godzine. Ale mnie wkurwiaja tacy

______________

Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-07, 17:17 1
pieszy ma prawo przejsc przez jezdnie w kazdym miejscu!!

na wlasna odpowiedzialnosc

______________

You've got to realize you're just the devil just as much as you're God.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-08-07, 17:23
Za lamborghini zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-08-07, 17:53
pewno już wielu pytało, ale co to za fura, że byle lambo go nie wyprzedzi?
Zgłoś
Avatar
matye 2013-08-07, 17:56
@up zajebiście, ale kogo to obchodzi?

______________

nie
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-08-07, 18:24
Nie lubię lamborgini bo mi się kojarzy z
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-07, 20:10
Czyste chamstwo...
Zgłoś
Avatar
KwusheR 2013-08-08, 11:46
I Ci pizdusie z aparacikami chodzącymi cały dzień po mieście, żeby zrobić zdjęcie lambo...
Zgłoś