18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Avatar
T................z 2013-08-06, 19:34 17
Mógł go rozjechać, nie dość, że byłby nowy materiał na harda, to jednego idioty mniej. I wilk syty, i owca rozjebana.
Zgłoś
Avatar
daniel5995 2013-08-06, 20:05 23
'Ale dźwięk samochodu zacnyyy'
To żart, tak ?

To jest zacny dźwięk samochodu:
Zgłoś
Avatar
jirki 2013-08-06, 20:14 2
daniel5995 napisał/a:

'Ale dźwięk samochodu zacnyyy'
To żart, tak ?

To jest zacny dźwięk samochodu:



Wyprzedziłeś mnie

V8 to jest prawdziwa dusza a nie jakieś "bzium, bziiiiuuuum" -.-
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-08-06, 20:57 2
Zapewne 1.9 TDI.
Zgłoś
Avatar
Andre87 2013-08-06, 21:05 9
takie porównanie jest bez sensu to tak jak porównać dźwięk chopera V do rzedowej 4 Ścigacza.

Ferrar,i lamborghini to nie to samo co muscule cars !!!

ps. takiego rowerzyste tylko rozjechać najlepiej do przodu i do tyłu.
Zgłoś
Avatar
ElNino 2013-08-06, 21:09
Ten kręcący z pedałami myśli: "Ale sobie bąka puściłem, a nie to jakiś ciul mi za plecami kręci silnik do odcinki"
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-08-06, 21:20
syneczek tatusia taki odważny, że tylko odcinkę zajebał
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-08-06, 21:37 4
huj w z TAKIMI rowerzystami. Prosta droga była, bezpieczna bo pusta a rowerzysta ewidentnie polowal na to auto. Po drugie huj w dupe hejterom ktorzy pisza tyou "auto tatusia,tatuis kupil itp" skad wy to kurwa wiecie? jebane jasnowidze teraz jest wielu przedsiebircow ktorzy stali sie bogaci za młodu bo zamiast pierdolic na sadisticu jaki swiat jest bee to wzieli sie i zrobili bYznes. Po trzecie takie auto ma prawo do gazowania na prostych i dawac radosc malym bachorom i nawet starszym bo to rzadkie auta wiec.... rozumiem jakies stare hujowe hondy z dziurawym tlumikiem to mozna tak blokowac ktore pierdza na prostych odcinkach

______________

(|)-------C====8
Zgłoś
Avatar
daniel5995 2013-08-06, 22:20 2
@NieWiemZeWiem,
A jak tam się ma Twój wielki bYznes, mYlionerze ?
Zgłoś
Avatar
Szafina 2013-08-06, 22:34
@NieWiemZeWiem
To ze jest prosta droga nie znaczy ze jest bezpieczna a jak jeszcze nie zauwazyles to to jest w miescie gdzie na poboczach stoja zaparkowane auta miedzy ktorymi moga byc przechodnie, dzieci lub starsze osoby ktore poprosut moglby wybiec na ulice bez namyslu, w miastach obowiazuje maxymalnie 30-50km/h a w niektorych miejscahc mozesz przejechac nawet jedynie z 7-10km/h czego wiekszosc kierowcow nawet nie wie. Jak jeszcze prawka nie masz to nie rob a jak masz to w ogole nie wsiadaj do auta bo wlansie przez takie myslenie robia tacy debile najwiecje wypadkow. Takei auta nie maja zadnych praw.

______________

Ma jeden kolor, kształtów tysiące,
pojawia się kiedy świeci słońce.
Lata i pląsa, lecz by nie uciekł,
u dołu stoi na twardym gruncie.
Nie czyni krzywdy, bólu nie czuje
samotnie nigdy nie podróżuje.
...Co to jest?
Zgłoś
Avatar
gambiterv 2013-08-06, 22:41 4
@Up rozumiem że masz małe cycki za to radar w oczach i wiesz ile jechał.... Bo w końcu to kobiety potrafią ocenić odległość i są tak zajebistymi kierowcami że o ja jebię.
Zresztą gdyby wyjebał mu zza samochodu jakiś bachor albo niedojebana staruszka to zgadnij czyja by to była wina... Głupia pizdo.
Zgłoś
Avatar
kamilek69 2013-08-06, 23:14
lambo najlepsze z supersamochodów
Zgłoś
Avatar
conrad89 2013-08-07, 2:29 12
To jest najpiękniejszy dźwięk silnika wiejskie cipy !

Zgłoś
Avatar
mkgustav 2013-08-07, 4:08
@up

Nie odciełeś.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie