18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
garota 2021-12-14, 21:13 52
Czarnuchy nie potrafią honorowo. Nawet nie potrafią skumać że to się po prostu nie opłaca. "Zabiję gościa i idę na 20 lat do pierdla. Ale za to mu pokazałem kto jest czarny."
Zgłoś
Avatar
Achujwamdotego 2021-12-14, 22:27 11
0 honoru i co mu to dało ze go zajebal ? Ze kurwa będzie siedział w zamknięciu przez 25 lat jak małpa w klatce haha
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-12-14, 22:40 3
Nic nie kumacie. Do pierdla małpa trafi tak czy inaczej, ale jak kogoś nie zajebie wcześniej, to nie będzie miał szacunku i będą go ruchać w dzień i w noc.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-12-14, 23:19 1
garota napisał/a:

Czarnuchy nie potrafią honorowo. Nawet nie potrafią skumać że to się po prostu nie opłaca. "Zabiję gościa i idę na 20 lat do pierdla. Ale za to mu pokazałem kto jest czarny."



Ale tam w Stanach tak mają... Od samego początku zresztą, wcześniej była kara śmierci za śmierć a potem trochę złagodzili, ale nigdy te akcje się nie skończyły... Jak to opisać oni tak mają, są gotowi do sytuacji, które zostaną wyjaśnione w strzelaninie a Ty się dziwisz, że nie boją się ponieść poważnych konsekwencji.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-12-14, 23:29
Mzimu napisał/a:

Nic nie kumacie. Do pierdla małpa trafi tak czy inaczej, ale jak kogoś nie zajebie wcześniej, to nie będzie miał szacunku i będą go ruchać w dzień i w noc.



Zabił za mało, więc i tak będzie miał dyżur w szafie.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-12-15, 9:02 2
A dziwicie się że czarni skaczą pod koniec walki po głowie. Czarni wiedzą ze czarnemu trzeba tak skakać bo ...no właśnie widzimy bo co.
...a biali na tym cierpią tak bardziej przy okazji. Ale mają ochotę na "honorowe pojedynki na gołe pięści" z niedźwiedziem, wilkiem czy czarnym. Ich sprawa.
Zgłoś
Avatar
Radbug 2021-12-15, 20:42 1
garota napisał/a:

Czarnuchy nie potrafią honorowo. Nawet nie potrafią skumać że to się po prostu nie opłaca. "Zabiję gościa i idę na 20 lat do pierdla. Ale za to mu pokazałem kto jest czarny."



Otóż nie na 20 tylko na 10, do tego wyjdzie po 5 za dobre sprawowanie, a 5 lat z jedzeniem za darmo podstawionym pod nos, gdzie tuż za ściana masz już swoich wszystkich kolegów z dzielni to nagroda a nie kara.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-12-15, 21:13 1
Radbug napisał/a:

Otóż nie na 20 tylko na 10, do tego wyjdzie po 5 za dobre sprawowanie, a 5 lat z jedzeniem za darmo podstawionym pod nos, gdzie tuż za ściana masz już swoich wszystkich kolegów z dzielni to nagroda a nie kara.



hahahaha. Ale głupoty gadasz. On tam dostanie po 40 lat za każdy strzał i wyrok się zsumuje. Za dobre sprawowanie to będzie mógł wyjsć po 200 latach.
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2021-12-15, 21:14 2
garota napisał/a:

Czarnuchy nie potrafią honorowo. Nawet nie potrafią skumać że to się po prostu nie opłaca. "Zabiję gościa i idę na 20 lat do pierdla. Ale za to mu pokazałem kto jest czarny."



Dokładnie tak . Mentalność czarnucha jest zakorzeniona od setek lat. Dlatego te człekokształtne istoty żyją w domkach ulepionych z gówna.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-05-06, 18:26
garota napisał/a:

Czarnuchy nie potrafią honorowo. Nawet nie potrafią skumać że to się po prostu nie opłaca. "Zabiję gościa i idę na 20 lat do pierdla. Ale za to mu pokazałem kto jest czarny."



No tak, bo polactwo zawsze na trzeźwo kalkuluje i dlatego w tym kraju mlekiem, miodem i religią płynącym wcale nie ma zabójstw. A nie, zaraz....
Zgłoś