18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Wolność słowa wg PiS. Awantura w trakcie spotkania Antoniego Macierewicza w Czeladzi. A twierdzą że są partią cywilizowaną...


Źródło: www.Czeladz24.com
Zgłoś
Avatar
hszanu 2012-11-14, 20:13
i głos tej spuścizny podczas wyborów jest równy mojemu..

ja pierdole..
Zgłoś
Avatar
TataHalyn 2012-11-14, 20:14
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

A bydło jak chorągiewka, jak na PO wrzuta to za PiS, jak na PiS to za PO. Ja trzymam się PiSu i jakiś paru agresywnych pierdzieli i młody prowokator nie wpłynie na moje poglądu. Na kolana i do pokuty!



No właśnie od razu prowokator bo ma inny pogląd? Parę postów wyżej się osobiście wypowiedział, zaznaczył że ma w dupie i PO i PiS, ale jak tylko przyczepił się do retoryki Macierewicza cała sala się na niego rzuca. A co powiedział? W zasadzie nic obraźliwego... Ale nieeeee obraził majestat kompetentnej partii politycznej prowokator jebany...
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-11-14, 20:19
Xiem napisał/a:

Pisiory.... nic dodać, nic ująć, zaślepione nienawiścią i jareczkiem pajace (celowo z małej).



hahaha, śmieszą mnie takie wypowiedzi
Uwierz mi, że w każdej grupie społecznej, czy to ludzi będących za PO, PiS, PSL itd. znajdą się właśnie tacy "fanatycy" z którymi nie porozmawiasz, nie przekonasz do zmiany zdania, nawet jak będziesz mieć logiczne argumenty.

Napisałeś: zaślepione nienawiścią i jareczkiem pajace (celowo z małej) a powiedz mi, czym ty się różnisz od tych ludzi, skoro też ich wyzywasz? jesteś w gruncie rzeczy taki sam, jak ci ludzie, ale nie dostrzegasz tego nawet zawistny i rzucasz inwektywami, no wypisz wymaluj to samo co tym ludziom zarzucasz.

Nie, nie jestem zwolennikiem PiSu.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-11-14, 20:45
Czeladz to WIEŚ "po coś cie przyjechali na wieś.." Ha ha..
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-11-14, 20:58
Polska to dziki kraj.
Zgłoś
Avatar
Lewandziu 2012-11-14, 21:13 1
Kurwa gotuje się we mnie jak widze te kurwy z pisu. Najchętniej wziąłbym te wszystkie pierdolone szmaty razem z ich niedojebanymi wyborcami i zajebał jak psy
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-11-14, 21:15 2
Lewandziu napisał/a:

Kurwa gotuje się we mnie jak widze te kurwy z pisu. Najchętniej wziąłbym te wszystkie pierdolone szmaty razem z ich niedojebanymi wyborcami i zajebał jak psy


Jesteś tak samo popierdolony jak partia, której nienawidzisz.
Zgłoś
Avatar
Chaos_Inc 2012-11-14, 21:21
W 0:40 Steve Jobs mu przerwał nawet..
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-11-14, 21:23 5
Zgłoś
Avatar
Płatnerz 2012-11-14, 21:32
obejrzałem trzy razy i wciąż nie wierzę... Ci ludzie mają być polską czołówką, reprezentować nasz kraj, a zachowują się jak dresy pod remizą. Popychanki i wulgaryzmy jakoś nie kojarzą mi się z kulturą ale co ja tam wiem...
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-11-14, 21:39 1
AHAHAHA_NO, Ty jesteś idiotą, czy tylko udajesz? W którym miejscu on tu kogoś obraził? Zadał pytanie i o mało nie został za to zlinczowany.
Strach pomyśleć co to będzie w tym kraju jak się tacy fanatycy różnych partii za mordy wezmą, a wygrani będą się potem przypierdalać do normalnych ludzi. Tutaj się kurwa kiedyś dobry przewrót przyda, wypierdolić w pizdu z kraju 3/4 polityków i ludzi związanych z komunistyczną władzą, kara śmierci dla urzędasów i innych działających na szkodę państwa, a może wtedy będzie spokojniej.
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-11-14, 21:39 4
Nie czytam tego tematu, by się nie wkurwiać, ale ciekaw tylko jestem ile gimbusów już stwierdziło że to prowokacja policji/PO/Palikota/Żydów/Lewaków/Masonów

Katolicko-pisowska hołota pozostanie hołotą, a na widok ryja tego zjeba Macierewicza i jego sfrustrowanych zdziadziałych przydupasów już mi się rzygać chce.

Miałem nadzieje że toto zdechnie ze starości i spokój będzie, ale patrząc nawet na społeczność tego forum sądzę że to niestety tylko mrzonki.
Zgłoś
Avatar
killyou 2012-11-14, 21:42 1
Niestety jak widzę takich ludzi, chodzi mi o agresywną starość, to mam ochotę ich napierdalać. Jestem pewien że by sobie myśleli "za co?!". Mimo wszystko sądzę, że jestem bardzo dyplomatycznym człowiekiem ale takie coś przelewa każdą szalę. Zbierają sobie armię idiotów?
Czasami mam ochotę wypierdolić wszystko w powietrze w kosmos jak widzę tak przegraną sprawę, chociaż wiem że to złe.
Coś jak w filmie 'Law Abiding Citizen'... polecam.
Zgłoś
Avatar
BulletTime 2012-11-14, 21:48
Piwo daję, bo kolega w fioletowej koszuli to mój kumpel z liceum.

Pewnie i tak powiecie, że gówno bym zrobił, ale tego dziada to bym zwyzywał.
Zgłoś
Avatar
matysk90 2012-11-14, 21:49 2
To są starsi ludzie- co prawda zachowanie naganne
Ale, postawa polityka Macierewicza jak najbardziej w porządku.

A jeśli ktoś uważa, że wyborcy PiS to stare popierdzielone dziadki, to niech przypomni sobie młodego wyborce PO, który strzelał w Łodzi do PiSu - to jest chore !

A na marginesie to wole mieć chorych wyborców, niż chorych polityków z PO, ala niesiołowski ( który sieje prostacką nienawiść tylko za to, że jarek nie przyjoł go w 2004 roku na listy PiS -czyt. "kulisy platformy" J.Palikot)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie