18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
think666 2012-05-14, 21:57 56
Jak to dzisiaj zobaczyłem to mnie skręciło. Adamowicz robił już pokurwione rzeczy, ale teraz już przegina.
Zgłoś
Avatar
KrzychuSnk 2012-05-14, 22:00 13
Według mnie dobrze że to pokazali. Należy o tym pamiętać. Wałęsa jakby nie patrzeć jest osobą znaną nie tylko w Europie, a Stocznia Gdańska była miejscem gdzie rozgrywały się najważniejsze wydarzenia. A Dziadek w roboczym kubraczku... Rozumiem że swoje przeżył, ale wszystko co zostało wywieszone na bramie nie jest w celach propagandowych a upamiętniających. Widać tego nie rozumie.
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2012-05-14, 22:29 29
Nasi dziadkowie walczyli ,żeby wygnać tę hołotę z kraju ( po rządach PO i reszty widać ,że bezskutecznie ) a takie pajace jak jego Ekscelencja Budyń fundują takie gówna i to jeszcze za naszą kasę. marzy mi się dzień kiedy ta banda chuja zawiśnie na wszystkich latarniach Alei Zwycięstwa w Gdańsku.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-05-14, 22:34 2
think666 napisał/a:

Jak to dzisiaj zobaczyłem to mnie skręciło. Adamowicz robił już pokurwione rzeczy, ale teraz już przegina.



To jest historia a nie propagowanie idei komunistycznych. Jest tam też umieszczone znane nam wszystkim 21 postulatów. Wszystko to w celach upamiętniających. Druga rzecz, ma to być podobno wykorzystane w jakimś filmie. To jest historia, i naszym obowiązkiem jest o tym pamiętać i przekazywać ją najmłodszym pokoleniom. Po to żeby te pokolenia wiedziały jak było naprawdę.
To jest właśnie polski naród. Wszystko co związane z komuną zniszczyć, pomniki, bramy itd. W takim razie czego nie likwiduje się szpitali, szkół, blokowisk i innych rzeczy które zbudowali właśnie komuniści?
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2012-05-14, 23:37
Nie pierwsza pod stocznią gdańską i chyba nie ostatnia...
Zgłoś
Avatar
takija 2012-05-15, 0:08 115
Facet ma rację. Huj że historia. Walczył kiedyś o to żeby wyzbyć się "Lenina" z kraju a oni mu teraz stocznie w której pracuje jak widać od lat nazywają imieniem Lenina... też bym się wkurwił. My możemy tego nie rozumieć ale Ci ludzie widzieli na własne oczy jak to było za czasów właśnie Lenina czy innych "Stalinów"... osobiście ich rozumiem i popieram.
Zgłoś
Avatar
grzeczysławkolano 2012-05-15, 1:00 17
To może, nawiązując do historii zmienić oficjalną nazwę miasta Gdańsk na Danzig... Czasami, aż sama pięść mi się zaciska, gdy widzę co dzieje się w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-05-15, 5:33 4
Pan Wielce Szacowny Ekscelencja Prezydent pewnie siedział sobie pewnie przy piwku z kolegami i głupio się założył:
"Cooo, ja nie potrafię WSZYSTKIEGO? To miasto jest moję, wszystkie dziwki tańczą jak ja zagram, wszyscy mafiozi są pod moją łapą, jakbym miał taką zachciankę to bym Neptuna z rynku usunął, jakbym tylko kiwną palcem to by się stocznia nazywała imienia Lenina jak kiedyś!"
Zgłoś
Avatar
szymekk5 2012-05-15, 8:13
Wkoncu demokracje mamy... to ludzie chcieli ten zjebany szyld lenina!
Zgłoś
Avatar
think666 2012-05-15, 8:40 1
maciek98 napisał/a:

To jest historia a nie propagowanie idei komunistycznych.


W 2003/04 roku kręcili jakiś film na gdańskiej starówce. Cała była w czerwonych flagach i swastykach. Pamiętam, że chciałem stamtąd wiać jak najszybciej bo to nie kojarzy się zbyt dobrze.

Nie pisałem, że to powinno zniknąć bo propaguje jakieś idee. Chce żeby to zniknęło bo ludzie włożyli w walkę z tym całym gównem zbyt wiele.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-05-15, 10:19 1
Niech się debile nie rzucają przez znak krzyża przez ok 1500 lat zginęło więcej ludzi niż za komuny czy przez Hitlera.
Zgłoś
Avatar
takija 2012-05-15, 10:41 1
McMenel napisał/a:

Niech się debile nie rzucają przez znak krzyża przez ok 1500 lat zginęło więcej ludzi niż za komuny czy przez Hitlera.



Jak sam pewnie zauważyłeś....1500lat istnienia krzyża a te powiedzmy 100lat panowania hitlera, stalina, lenina, mussoliniego.... to chyba delikatna różnica Nie ma co porównywać.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-05-15, 11:21 1
demonkuba16 napisał/a:



Jak sam pewnie zauważyłeś....1500lat istnienia krzyża a te powiedzmy 100lat panowania hitlera, stalina, lenina, mussoliniego.... to chyba delikatna różnica Nie ma co porównywać.


Czy ja wiem. Jakby tak porównać procentowo w stosunku do liczny ludności na danym kontynencie to wyszło by że w pewnych okresach to z powodu krzyża więcej % zginęło.
Zgłoś
Avatar
takija 2012-05-15, 12:11
W ten sposób możliwe że wyszlo by że "krzyż" zabił więcej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie