18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Nie ma opisu o co poszło ale wrzucam, żeby wieczorem poczytać komentarze. Liczę na waszą kreatywność 8-)

2021-10-25, 16:14
LeweOkoSaurona napisał/a:

Widzicie, w Katolickim nigdy coś takiego nie miałoby miejsca - tam jest prawdziwa wiara i poszanowanie bliźniego. Ewangelicy są prawosławnym odłamem, stąd u nich tyle zawiści, bo odrzucili nauki Jezusa i Papieża Polaka, nie hamują się nawet w obliczu krzyża.


Dla mnie ksiądz to gość co np na misję do Afryki jedzie a nie zapie**ala drogą furą kupioną za kasę parafian.

2021-10-25, 16:41
Mocz napisał/a:

Nie prawda, zaszczałem tylko ławkę i poleciało na kolegów
a na komunię dostałem Lanie od taty


Dobrze masz nasrane ziomek, pozdro :)

2021-10-25, 16:43
sothis napisał/a:

Nie ma za bardzo sensu dzielić ludzi na wierzących i nie wierzących, ludzi dzieli się na agresywne, namolne bydło wpie**alające się w nie swoje sprawy i na tych zajmujących się swoimi sprawami.


W końcu jeden myślący trzeźwo.

2021-10-25, 16:55
widać że bez maseczki i CELEBRYTA chciał go wyj***ć ale gościu ma na niego WYj***nE bo sam nie ma

2021-10-25, 17:32
sothis napisał/a:

Nie ma za bardzo sensu dzielić ludzi na wierzących i nie wierzących, ludzi dzieli się na agresywne, namolne bydło wpie**alające się w nie swoje sprawy i na tych zajmujących się swoimi sprawami.


Elegancko napisane, nic dodać nic ując. Łap piwko!



2021-10-25, 17:35
Manii napisał/a:

Ciemnogrod reprezentuja takie niedojeby jak ty co nie czaja jak wazna jest religia w przetrwaniu zachodniej cywilizacji i kultury....
Ludzie zawsze znajda sobie jakas religie czy bedzie to wiara w boga czy wiara w Lenina. Chrzescijanizm wypelnia proznie ktora w moze byc wypelniona czyms znacznie gorszym....w sumie juz jest wypelniona przez koumunizm ktory zaczyna byc totalitarny.
W stanach doszlo do t tego ze powiedzenia slowa "nigger" jest grzechem smiertelnym, ludzie traca kariere nawet jak uzyja teglo slowa cytujac co ktos innny powiedzial a czarne nieomylne samice sa czczone jak Marie Dziewice przez sojowcow z wypranymi mozgami przez Netflixy, HBO in CNNy. pejsubuki i twittery. Jacy czarni naprawde sa to kazdy sadol (poza paroma zj***nymi lewakami) wie z niekonczacego sie zrodla materialow. Oczywiscie nie kazdy czarny jest zly, ci co tak twierdza to tez sa zjeby i Janusze...ale badzmy obiektywni.
Sam nie jestem religijny i nie wieze w spersonifikowanego Boga ale nigdy nie bede plul na religie jak komuchy i uzyteczni debile....husarzu ty k***a ty



ale jeśli ktoś potrzebuje religii żeby wiedzieć co jest dobre a co złe to chyba też ma coś z głową, prawda? :kawa:

2021-10-25, 17:46
Watermelon napisał/a:

Dobrze masz nasrane ziomek, pozdro



Może i bym wytrzymał do końca zrobiłem, to tez rochę celowo

Raz też zaszczałem siedzenia w autokarze do z Torunia do Rabki
ale to jakieś 2 lata temu

Ogólnie to lubię sikać w nocy do łóżka
tak jakby przez sen, fajne to

2021-10-25, 17:50
A ja chciał bym, to samo zobaczyć tylko że w meczecie i na hardzie.

No co każdy ma jakieś marzenie..... ;)

Ale niestety, większość ateistów itp do nich ludzi, woli krzyczeć i walczyć z Katolicyzmem, bo na Islam, są za krótcy.
Wiedzą że oni tam się nie bawią z takimi, tylko od razu maczeta, truchło do wora, a wór do jeziora...hehehe... :D


2021-10-25, 18:22
Po co to wynoszą? Odrazu ukrzyżować na krzyżu i niech świeci przykładem

2021-10-25, 18:31
Husarz12 napisał/a:

No co się miało stać? Porzucamy ciemnogród. To zjawisko globalne. Gusła, krzyże, mekki to nie dla myślącego człowieka. Tym bardziej że Ci piewcy moralności są najczęściej sami mocno wynaturzeni.



Inteligent się znalazł...

2021-10-25, 18:31
Mocz napisał/a:

Nie prawda, zaszczałem tylko ławkę i poleciało na kolegów
a na komunię dostałem Lanie od taty



Zegarka nie dostałeś?

2021-10-25, 19:01
Jak zawsze poszło o kasę i dz**ki

2021-10-25, 19:08
Husarz12 napisał/a:

No co się miało stać? Porzucamy ciemnogród. To zjawisko globalne. Gusła, krzyże, mekki to nie dla myślącego człowieka. Tym bardziej że Ci piewcy moralności są najczęściej sami mocno wynaturzeni.



Ci jak to określasz myślący ludzie, z którymi zapewne się identyfikujesz wierzą, że cały wszechświat powstał z nieskończenie małego, gorącego i gęstego punktu w wyniku potężnej eksplozji, która zaistniała nie wiadomo dlaczego. Jak dla mnie historia o nadprzyrodzonej istocie zwanej Bogiem, który stworzył to wszystko o wiele bardziej klei się kupy niż teoria wielkiego wybuchu wymyślona przez kalekę na wózku obrażonego na Boga.

2021-10-25, 19:17
tycho napisał/a:

Ci jak to określasz myślący ludzie, z którymi zapewne się identyfikujesz wierzą, że cały wszechświat powstał z nieskończenie małego, gorącego i gęstego punktu w wyniku potężnej eksplozji, która zaistniała nie wiadomo dlaczego. Jak dla mnie historia o nadprzyrodzonej istocie zwanej Bogiem, który stworzył to wszystko o wiele bardziej klei się kupy niż teoria wielkiego wybuchu wymyślona przez kalekę na wózku obrażonego na Boga.



Poczytaj trochę,nie kaleka to wymyślił.

;-)

2021-10-25, 19:23
andrzejrobert75 napisał/a:

Zegarka nie dostałeś?



Łolkmen i łańcuszek i kasetę majki jerzowskiej
noi wpie**ol bo narobiłem szumu w kościele
ogólnie to bieda była

zegarki i rowery to bogacze dostawali