18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
eremen 2012-06-09, 12:30
@ pitarturbull1987

właśnie na wp o tym piszą
euro.wp.pl/title,We-Wroclawiu-Rosjanie-bili-sie-ze-stewardami,wid,1455...
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2012-06-09, 12:42
ja bym im tam jebnął seryjke ostrzegawczą po głowach, tak dla zasady
Zgłoś
Avatar
FlorekJbie 2012-06-09, 12:57
@ Mr.Drwalu

nie pokazali bo trzeba dupę ruskim lizać
Zgłoś
Avatar
CiastuS 2012-06-09, 13:10
Panyy, wedlug mnie takie zachowanie trzeba rozglasniac ile sie da. Wiadomo ze nasze zajebane ,,media,, beda takie zachowania puszczac szerokim echem. no ale... nie pozwolmy by sowieckie zajebane swinie sie rozpedzali w Naszej Ojczystej Ziemi:) jebmyy skurwielow na kazdym kroku,czy to na ulicy czy w strefie kicibca
PS. Chciałbym by nasi HOOLS'i rozgonili skurwysynow w dobrym stylu..bang bang
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-06-09, 13:16 3
Mr.Drwalu napisał/a:

Dlaczego kurwa tego nie ma w żadnej jebanej propagandowej stacji TV?
Bo prawdy nigdy nie pokażą skurwiele.



Ta wypowiedź jest idealnym odzwierciedleniem tego, jaką część użytkowników ma mentalność. Jak nie zdążyli jeszcze pokazać to sprzedajne kurwy i manipulatorskie media. Jak już pokazali to pewnie zaraz się pojawi milion komentarzy że się "nas przestraszyli".
Drodzy państwo. Media mają za zadanie przekazywać informacje i robić to bez żadnego stronnictwa. Oczywiście, są przypadki kiedy takie pojeby jak Wy dobierają się do mikrofonu i potem mamy "stronnicze media". Zwróćcie jednak uwagę, że taką neutralną informację w dalszym ciągu zdobyć jest łatwo. Jednak jak się ma klapki na oczach to się jedno widzi, nie?
Zgłoś
Avatar
Vivek 2012-06-09, 13:21 2
To juz wiemy,dlaczego Łódzcy kibole z ŁKS-u wjebali sie w ruskich :] JEBAC ich!
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-09, 13:30
qyk napisał/a:

Wygrali 4-1 a co będzie jak przegrają ??


Myślę że nie dowiemy się przynajmniej do półfinału
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-06-09, 13:33 2
Pierdolcie głupoty leniwe śmierdzące tchórze. Chuj wam w dupę. Ruskie mogą robić w naszym kraju co chcą, a wy możecie co najwyżej siedzieć na dupie i pisać swoje beznadziejne komentarze licząc na poklask wśród innych debili waszego pokroju. Podejrzewam, że jakby gwałcili wam matkę/siostrę/żonę również patrzylibyście na to z założonymi rękami. Brak honoru, odwagi i szacunku sprowadziło to państwo do poziomu rynsztoku, w którym byle rusek może się wysrać.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-06-09, 13:35 1
lystonosz napisał/a:

i szacunku



To bardzo ciekawe co mówisz.
Zgłoś
Avatar
piotrek8 2012-06-09, 13:37 1
Wjebać skurwysynom ! Z warszawy nie wyjadą cali
Zgłoś
Avatar
bartula 2012-06-09, 13:39 1
jebnij się pustym łbem w ścianę
Zgłoś
Avatar
matex34 2012-06-09, 13:52
widać jak polskie słuzby są przygotowane do zapewniania kibicom bezpieczeństwa. sytuacja z wczoraj ok.23 w przejściu podziemnym przy metrze w centrum. z 5-6 chłopa, pobili kogos i przekopali go jak juz leżał. kilka osob podeszło do 2 policjantow ktorzy szli przy samym metrze, jakies 50 metrow od zdarzenia i poinformowało ich o tym. na co ów policjanci wiezli krótkofalówkli do łapy i ... poszli w drugą stronę. aż się boję co się będzie działo we wtorek w Warszawie.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2012-06-09, 14:14 2
Wielce kurwa urażeni jesteście?

Jak media rozpętały kampanię nienawiści do WSZYSTKICH kibiców a nie bandyterce stadionowej to było kurwa dobrze co?

Poczytajcie takie fora jak kibice.net i się dowiedzcie że wy 'małyszowcy' nie uraczycie form dopingu jak równy i głośny śpiew. Usłyszycie tylko 'Polska miszczem Polski' i gwizdy jak przeciwnik będzie przy piłce.

'KIBOLE' MAJĄ NA WAS WYJEBANE!
Zgłoś
Avatar
myx 2012-06-09, 14:23 8
Opis wydarzeń gościa , który był na meczu we Wrocławiu - ciekawa lektura:

Byłem wczoraj na meczu Rosjan z Czechami i powiem, że Rosjanie to prawdziwi debile. Zaczynając od początku. Jadąc do Wrocławia pociągiem (relacja Warszawa- Wrocław) spotkałem już wielu Rosjan. Ich zachowanie nie było być może prawidłowe (wielu biegało pijanych, porozbieranych od pasa w góre po pociągu), ale stwierdziłem, że to nic złego. Jednak jak się później okazało były to złego, dobre początki. W drodze na stadion usłyszałem kolejne rzeczy. Siedziałem mniej więcej w połowie długości autobusu. Za mną cała masa Czechów, którzy być może byli głośni, ale kulturalnie się zachowywali. Zdarzali się wśród nich pojedynczy Rosjanie, ale nic im się nie działo. Z przodu siedzieli, albo raczej stali kibice rosyjcy. Po około 2 przystankach podszedł do Nas młody Rosjanin, spytał o wynik meczu naszej reprezentacji. Sam rozpoczął ze mną rozmowę i powiedział, że musiał przejść na środek autobusu, ponieważ z przodu są KIBOLE Spartaka Moskwa i po spytaniu go skąd jest (on powiedział jakąś nieznaną miejscowość) i za kim jest (mówił, że za reprezentacją, a nie typowo za jakimś klubem) kazali mu wypieprzać. Wtedy poradził mi, żeby z nimi nie zaczynać. Na meczu siedziałem w sektorze rosyjskim i to co się działo, wołało o pomstę do nieba. Ludzie płakali i prosili i pomoc stewardów, ale ci po 10 minutach poszli i powiedzieli, że nie mogą sobie poradzić. Ja patrzyłem na to z małego kąta, ale kilka miejsc obok mnie ludzie płakali i już po 10 minutach meczu wychodzili. W sumie nie dziwie się skoro młodej dziewczynie, stary, pijany i obskurny Rosjanin pokazuje jego "klejnoty". Wielu z nich skakało na krzesełkach, a już najbardziej śmieszną sytuacją było, kiedy palili papierosy. Po przykazaniu przez stewardów, że nie można palić, podawali kolegom i mówili, że oki, a tamten pali dalej. Nie rozumiem tylko jednego. Skoro nie mogli sobie z tym poradzić, dlaczego nie wezwali policji. Chyba tylko dlatego, że teraz powiedzą jaka super organizacja i jak to sobie poradzili, żeby nie wyszło na jaw, że już pierwszego dnia nie radzą sobie. Gdyby sytuacja działa się na polu ligowym, wezwali by czołgi, helikoptery, złapali by nawet osoby które przykleiły gumę do żucia na krzesełku, a później chwaliliby się walką z chuligaństwem.
Ps. żeby nie było tak źle, powiem tylko, że stewardzi, świetnie sobie poradzili z sytuacją kiedy wybita w trybuny piłka została złapana przez jakiegoś Polaka i nie chcieli jej oddać. W pięciu podeszli do jednej osoby i świetnie ja przeszukiwali aż w końcu znaleźli. Praca na medal.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-06-09, 14:23 2
Kibole Wam nie pomogą. Smutna prawda. Stewardzi i zwykli kibice będą przekopywani. I plujcie dalej na swoich rodaków. Przez te kilkanaście dni pewnie zatęsknicie za naszymi "chuliganami", bo zobaczycie, że tak naprawdę to oni kurwa nie sieją grozy i zniszczenia wśród zwykłych przechodniów. No, ale jakiś tydzień po Euro znowu będzie nagonka i kowalski zapomni, że to Rosjanie, a nie nasi kibole urządzali darmowy wpierdol Polakom. Ot taka smutna prawda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie