18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
kamiljot 2013-04-09, 16:07
czekałem na finał, czekałem i... się nie zawiodłem
Zgłoś
Avatar
wampir94 2013-04-09, 16:11
czarnucha z helu nie widzieli a by się dowiedzieli jak się filmuje
Zgłoś
Avatar
kaloszer 2013-04-09, 16:16
Hindusi są zgoła inni od muslimów. To tak samo jak powiedzieć że ludzie z Rumunii i Bułgarii są tacy sami.
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-04-09, 16:18 8
Jeśli hindus to ciapaty, to wnoszę o wykluczenie ich z tej grupy, bo to już zwykła ignorancja. Hindusy są bardzo pokojowe, praktykują sobie jogę i wierzą w karmę, pracują ciężko. Wrzucenie ich do jednego wora z pakolami i innymi alahakbarami jest po prostu krzywdzące.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-04-09, 16:23 3
"Ciapuchami" Polacy mieszkający w Anglii nazywają ludność hinduską, która również tam mieszka, w sumie na równi z naszymi. To, że w necie zaczęto nazywać arabusów "ciapatymi" to inna sprawa. Ciapuchy = hindusi, i od tego się to zaczęło.

A co do samego filmiku to nie wiadomo o co w ogóle chodzi, może czarni, jak to oni, rozpierdalali dzielnicę i człowiek się wkurwił. Nagranie bez kontekstu, ni ma piwa.
Zgłoś
Avatar
kostuchowy 2013-04-09, 16:24
@up: popieram, Hindusi są spoko
@upup: Bułgarów też dobrze kradną
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-04-09, 16:36
Po chuj się tam biały pchał. Ciapaty cisnął po murzynach i gitara. No ale nikt tak nie broni czarnych jak biali. To się potwierdza
Zgłoś
Avatar
Masakerakerator 2013-04-09, 16:38
czarne by mogli na coś się przydać i stać przy ich granicach, za każdą próbę wyjścia taka luta[;
Zgłoś
Avatar
1991adam1991 2013-04-09, 16:49
Ciapaty to ciapaty!
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-04-09, 17:14 2
Przecież on dobrze prawi czarnuchom ale gimbaza widocznie nie kuma co on gada
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2013-04-09, 17:17
tds1974 napisał/a:

Bohaterzy, pobili starszego pana

Do Faktoidu z tym!
Zgłoś
Avatar
superkiler 2013-04-09, 17:20
@thoms0n
Całe życie byłeś oszukiwany...
Słowo ciapaty które tak dobrze się w Polsce przyjęło pochodzi od pieczywa "chapati", które to właśnie było przywożone przez Hindusów którzy licznie przyjeżdżali i przyjeżdżają dalej w Polsce studiować.
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2013-04-09, 17:21 1
Taaa, tylko, że hindusi są zaliczani do rasy białej...
Zgłoś
Avatar
PelsonMX 2013-04-09, 17:36
tds1974 napisał/a:
Bohaterzy, pobili starszego pana

Starszego pana ? a jak by ci jakiś pierdolnięty ciapaty stał i pierdolił nad uchem i darł zakacapiałą morde na całe miasto że biali to frajerzy i kazał ci się zamknąć w dodatku pokazując fagasy to byś mu nie przypierdolił ? a tak się mi wydaje , ze przypierdolił mu właśnie biały i wcale mu się nie dziwie, fakt jestem nacjonalistą ale w tej sytuacji gdybym się tam znalazł to bym sam mu przypierdolił.
Zgłoś
Avatar
batiolo 2013-04-09, 17:40 1
ogarnia jeden z drugim co ten koles im mówi?
On i ich jedzie za zachowanie, wyzywa od nieudaczniku i tłumaczy, że ich wielki pobratynieć Martin Luter King nie o to walczył. Stawiam, że czarna zgraja nierobów opierdoliła mu właśnie sklep, rower, czy cokolwiek miał w posiadaniu. Stąd pewnie kurwica.
Druga sprawa;
Ciapaty to arabus, brudny nierob, na hindusow jeszcze 8 lat temu, gdy ja zabawiałem sie na wyspach, wołało sie bangladesze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie