18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Awaria Samolotu
goraus • 2013-06-29, 15:34
W samolocie pierdolnął jeden silnik.
Pasażerowie w panice wypieprzyli co leciało aby odciążyć samolot, w końcu pozbyli się całego balastu a samolot dalej tracił wysokość.

francuz szybko zmówil modły, wydymał dmuchaną owieczkę i wyskoczył z samolotu "Za islaaaaaam"

Samolot jednak dalej spada.

niemiec wydymał wszystkie brzydkie panienki, wypił resztki piwa i również wyskoczył "Za rzeszeeeee"

To również nie pogło.

Polak ruchnął same najpiękniejsze laski, opierdolił szamę z pierwszej klasy, po czym wypierdolił czarnucha z samolotu
"Za mozambiik"
Zgłoś
Avatar
drag1908 2013-06-30, 2:58
Ginie ciapaty, niemiec i murzyn... szkoda ze to nie historia na faktach..
Zgłoś
Avatar
mordoret 2013-06-30, 7:18 1
goraus napisał/a:

@up
biorąc pod uwagę ilu ciapatych obecnie znajduje się we francji z racji przyznawanego przez nich socjalu pozwoliłem sobię na drobną modyfikację, zamiast żabich udek oraz "za francjee" wprowadziłem postać ciapatego, tak więc dymanie owieczki wydaje mi się logiczne.
Na początku myślałem o dmuchanej kozie, ale takiego wynalazku jeszcze nie widziałem, tak więc wygrała owieczka.

Dodatkowo stwierdziłem, że kawał w którym oprócz bambusa ginie jeszcze ciapaty przyjmie się lepiej wśród społeczności tego portalu



wszystko spoko, ale wg Twoich norm (całkiem słusznych) to w tym dowcipie powinny zostać wydymane 2 owieczki i zginąć dwóch ciapatych + czarny
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2013-06-30, 10:46
Cytat:

Leci sobie samolot, a w nim ludzie różnych nacji.
Nagle cuś się psuje i samolot zaczyna spadać. Pilot ogłosił, że maszynę trzeba odcażyć, więc wyrzucono bagaż. Samolot wrócił na poprzedni kurs, lecz nie minął kwadrans a znowu coś nawaliło. Ludzie patrzą po sobie, kto dla ratowania współpasażerów poświęci się i wyskoczy.
(Konsternacja)
Nagle zrywa się Amerykanin i mówi, że skoro Batman, Superman i Spiderman to Amerykanie to on też może być hero, po czym wypił z barku całą Whisky, przeleciał wszystkie blondynki i z okrzykiem
"FOR UNITED STATES!!!" wyskoczył.

Wszystko wróciło do normy, ale zaraz wszystko się powtórzyło. Tym razem podniósł się Francuz i mówi, że skoro Amerykanin mógł to on też. Wypił wszystkie czerwone wina jakie były w barku, przeleciał wszystkie brunetki i z okrzykiem "VIVE LA FRANCE!!!"
- wyskoczył.

Po niedługim czasie sytuacja się powtarza, a wszyscy patrzą na Polaka. Polak rozejrzał się, pozwiedzał: "Czemu nie?", ruszył ramionami, wypił WSZYSTKO co było w barku oraz własne zapasy, przeleciał WSZYSTKO co się ruszało i z okrzykiem "NIECH ŻYJE MOZAMBIK!!!"...
...wyjebał Murzyna.



Jedyna prawdziwa i śmieszna wersja tego kawału.
Zgłoś