18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Awaria Samolotu
goraus • 2013-06-29, 15:34
W samolocie pierdolnął jeden silnik.
Pasażerowie w panice wypieprzyli co leciało aby odciążyć samolot, w końcu pozbyli się całego balastu a samolot dalej tracił wysokość.

francuz szybko zmówil modły, wydymał dmuchaną owieczkę i wyskoczył z samolotu "Za islaaaaaam"

Samolot jednak dalej spada.

niemiec wydymał wszystkie brzydkie panienki, wypił resztki piwa i również wyskoczył "Za rzeszeeeee"

To również nie pogło.

Polak ruchnął same najpiękniejsze laski, opierdolił szamę z pierwszej klasy, po czym wypierdolił czarnucha z samolotu
"Za mozambiik"
Zgłoś
Avatar
hallux 2013-06-29, 15:48
francuz? dmuchaną owieczkę? coś mi umknęło?
Zgłoś
Avatar
goraus 2013-06-29, 15:52 36
@up
biorąc pod uwagę ilu ciapatych obecnie znajduje się we francji z racji przyznawanego przez nich socjalu pozwoliłem sobię na drobną modyfikację, zamiast żabich udek oraz "za francjee" wprowadziłem postać ciapatego, tak więc dymanie owieczki wydaje mi się logiczne.
Na początku myślałem o dmuchanej kozie, ale takiego wynalazku jeszcze nie widziałem, tak więc wygrała owieczka.

Dodatkowo stwierdziłem, że kawał w którym oprócz bambusa ginie jeszcze ciapaty przyjmie się lepiej wśród społeczności tego portalu
Zgłoś
Avatar
Svetlan 2013-06-29, 16:09
Jeśli myślałeś że śmieszą nas takie denne i rasistowskie żarty to jesteś w błędzie. Co najwyżej rasistowskie ale nie denne!
Zgłoś
Avatar
goraus 2013-06-29, 16:14 6
@Svetlan

Zawsze możesz podnieść poziom portalu poprzez wrzucenie własnej, ambitnej twórczości
No ale lepiej siedzieć na dupsku i narzekać, że się nie podoba.
Zgłoś
Avatar
MorszczuK88 2013-06-29, 17:48 2
-Polak ruchnął same najpiękniejsze laski, opierdolił szamę z pierwszej klasy, po czym krzyknął "Za Mozambik" i... wypchnął czarnucha z samolotu.

tak to widze i tak to było.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-29, 19:00
Polak to raczej założył gaśnicę na plecy, krzyknął coś w stylu "wielka polska" i wyskoczył wprost na śmigło.
Zgłoś
Avatar
n................e 2013-06-29, 20:02 3
goraus napisał/a:



francuz szybko zmówil modły, wydymał dmuchaną owieczkę i wyskoczył z samolotu "Za islaaaaaam"



W takim razie to powinno być:
"Francuz" zmówił modły, wydymał dmuchaną kozę i wysadził samolot krzycząc "allach akbar"
Zgłoś
Avatar
mxmsas 2013-06-29, 21:01
Bardzo oryginalne.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-06-29, 21:09
hallux napisał/a:

francuz? dmuchaną owieczkę? coś mi umknęło?



Generalnie to, że Francję prawie opanowali muzulmanie, którzy .... Racja, lubią kozy, a nie owieczuki. Gratluję spostrzegawczości
Zgłoś
Avatar
K................y 2013-06-29, 21:27
goraus napisał/a:

Na początku myślałem o dmuchanej kozie, ale takiego wynalazku jeszcze nie widziałem, tak więc wygrała owieczka.



venus.net.pl/produkt_26501_Dmuchana-koza,-Blow-Up,-Billy-Goat.php

Pozdrawiam i polecam, Piotr Fronczewski.
Zgłoś
Avatar
majnkraftboli 2013-06-29, 21:41
Kawał starszy od internetu tylko marnie przerobiony, do pieca z tym
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2013-06-29, 22:06
@up
Tylko w oryginale był śmieszny...
Zgłoś
Avatar
dawid1992 2013-06-29, 22:43
no tak to co orginalne najlepsze buty kawały i chuj w dupie majnkraftboli
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-06-29, 23:26
Kolejny analfabeta nie umie pisać. Uprasza się administrację o niewpuszczanie takiego gówna na główną w celu zachowania średnio-niskiego poziomu strony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie