18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne

Jakiś cywilizowany murzyn wynajmował swoim czarnym BRO mieszkanie do czasu kiedy ci przestali płacić,
owszem stado blm się wyniosło... (niestety musiałem przyciąć materiał - w łazience urwana umywalka)
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-09-05, 12:10 7
Mógł wynająć ukraińcom. Miałby dodatkowo obesrane ściany...
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-09-05, 12:23 11
pawulon.wawa napisał/a:

i chuj w dupę czarnuchowi, jak ścierwojad jebany wynajmował chatę dealerom narkotykowym to się nie przejmował tym co robią dopóki płacili, tylko teraz płacze. Nie mam dla tej czarnej kurwy nawet krzty współczucia.



Rozumu też jak widzę nie masz. W Polsce kretyni robią to samo. Mieszkałem swego czasu na osiedlu gdzie nie było burd, darcia ryja po nocach. Osiedle strzeżone, monitoring. Naprawdę fajnie. Aż do czasu jak sąsiedzi, trójka rodzeństwa nie dostali spadku. W 3 miesiące rozjebali gościowi mieszkanie. Tylko okna i drzwi wejściowe zostały całe i poszli w cholerę. Do tego cyrku doprowadziło tylko to że najmłodszy z nich się wyprowadził. Jak jesteś jasnowidzem i widzisz że komuś za rok czy miesiąc odpierdoli to gratulacje ale gwarantuje że 99,9999999999% ludzi nie jest jasnowidzami. A dla gościa który zamiast kraść wziął się za uczciwą robotę zawsze szacunek powinien być. Chyba że kosztowałeś 500 zł to nie musisz nikogo szanować.
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2020-09-05, 14:36 1
Mudzin mudzinowi mudzinem
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2020-09-05, 15:43 1
i tak to murzyn stal sie anty murzynem
Zgłoś
Avatar
razak 2020-09-05, 17:13 1
czym sie przejmuje ? Zrobi zrzutke i biali będą wpłacać
Zgłoś
Avatar
Smartghetto 2020-09-05, 18:38 1
żal kurwa wam sie zrobiło idioci zjebani?

powinniscie chodzic codziennie ulani łzami przemiszczając sie naszymi polskimi ulicami i widząc tych ludzi i syf dookoła.
Zgłoś
Avatar
solltys 2020-09-05, 18:51 4
Smartghetto napisał/a:

żal kurwa wam sie zrobiło idioci zjebani?
powinniscie chodzic codziennie ulani łzami przemiszczając sie naszymi polskimi ulicami i widząc tych ludzi i syf dookoła.



Przestań wychodzić z nory i srać na ulicach jak kundel to będzie trochę czyściej.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2020-09-06, 0:31
Ale czego on się spodziewał?
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2020-09-06, 10:21
pawulon.wawa napisał/a:

i chuj w dupę czarnuchowi, jak ścierwojad jebany wynajmował chatę dealerom narkotykowym to się nie przejmował tym co robią dopóki płacili, tylko teraz płacze. Nie mam dla tej czarnej kurwy nawet krzty współczucia.



Gość dorobił się mieszkania - i sądząc po reakcji, nie były to nielegalne sposoby, tylko faktycznie praca. Jak komuś się wynajmuje mieszkanie to się nie wie kim ta osoba jest. I podobnie - to nie sprawa wynajmującego, żeby sie interesować życiem prywatnym najemcy. "Liczy się tylko to, że płaci" - DOKŁADNIE. Na tym polega wynajmowanie - ktoś płaci za korzystanie z cudzej wasności, a właściciel nie wpierdala się w nie swoje sprawy.
Zgłoś
Avatar
picolo 2020-09-06, 12:47
A najgorszy to ten białas co mu dał krechę na 30 lat i mu nawciskał kitów, że na wynajmie się dorobi jak Donald Trump.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2020-09-06, 13:13
silwerbalk napisał/a:

To jest tak jak bierzesz dzikusa do cywilizowanego kraju... Może wyciągniesz jego czarną dupe z dzungli i ubierzesz go jak człowieka..... Ale w sercu dalej będzie dzikusem z dzungli co dla niego własność prywatna szacunek do drógiego człowieka i jego życia jest kurwa abstrakcją....



Janusze nasze też potrafią syf urządzić w cudzym mieszkaniu. Znajoma wynajmowała jakieś parce mieszkanie to przestali płacić i zniknęli... z mieszkania wynieśli wszystko co się dało odkręcić.
Nie wiem czy ona im na lewo to wynajmowała, ale jak bym miał czyiś dowód to bym poszukał takiego gagatka.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-09-06, 20:25
Strasznie mi żal chłopa. Chciał zostac prawdziwie biały. Pracować i byc uczciwym.
Zaufal swoim pobratymcom chociaż jako murzyn sam najlepiej powinien wiedzieć ze to było oczywiste że tak się skończy.
Może będzie mądrzejszy i zrozumie że jak chce żyć normalnie to nie może się zadawać z czarnuchami
Zgłoś
Avatar
Rharin 2020-09-06, 21:42
Murzyn murzynowi murzynem.
Zgłoś