18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Pawehan 2021-06-28, 20:40 2
Tramwaj go rozjechał?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-06-28, 20:56
Pawehan napisał/a:

Tramwaj go rozjechał?



też miałem taka nadzieje i pierwsze co pomyślałem widzę nie tylko ja pytanie czy to dobrze czy jednak źle
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-06-28, 21:45 3


Nie mam morocykla i nigdy nie miałem, ale co Was pojebało z tą nagonką? Setny chyba material gdzie lejecie z "motocipy" a winny kierowca....
Zgłoś
Avatar
warka 2021-06-28, 21:51 8
nowynick napisał/a:

Nie mam morocykla i nigdy nie miałem, ale co Was pojebało z tą nagonką? Setny chyba material gdzie lejecie z "motocipy" a winny kierowca....



Na rower boją się wsiąść, na motocykl spojrzeć , to jakoś muszą się dowartościować .
Zgłoś
Avatar
jessjess 2021-06-28, 22:15 1
Ale motopizda odjebał fristajlo, łakamakafon.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2021-06-28, 23:55 1
Tego nie da się obejrzec jeden raz.

nowynick napisał/a:

Nie mam morocykla i nigdy nie miałem, ale co Was pojebało z tą nagonką? Setny chyba material gdzie lejecie z "motocipy" a winny kierowca....



Bo motocipa mógł nie zapierdalać.
Zgłoś
Avatar
qsioneq 2021-06-29, 0:10
Teraz to będzie popierdalał na wózku inwalidzkim hahahaha
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-06-29, 0:17 1
warka napisał/a:

Na rower boją się wsiąść, na motocykl spojrzeć , to jakoś muszą się dowartościować .



Pierdolisz kurwa bez sensu. Dzisiaj zebrałem się na odwagę, wyszedłem z piwnicy i wsiadłem na rower. Jeździłem sobie po mieście i patrzałem na młode dupeczki, a tu kurwa nagle, nie uwierzysz, na wprost mnie idzie murzynka, ale taka kurwa czarna jak asfalt. Zwolniłem i mówię: kurła mudżin z afrika, a on mi na to czystą polszczyzną: ty mały zakompleksiony polaczku. Spuściłem głowę i pojechałem dalej. Następnie udałem się do parku, przyczaiłem, że na jednej z ławek siedzi para, całują się i obłapiają, zaczaiłem się w krzakach i śmignąłem kapucyna. Mogłem już spokojnie wrócić do domu i przeglądać sadola.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-06-29, 0:54 1
porczmanki napisał/a:

Pierdolisz kurwa bez sensu. Dzisiaj zebrałem się na odwagę, wyszedłem z piwnicy i wsiadłem na rower. Jeździłem sobie po mieście i patrzałem na młode dupeczki, a tu kurwa nagle, nie uwierzysz, na wprost mnie idzie murzynka, ale taka kurwa czarna jak asfalt. Zwolniłem i mówię: kurła mudżin z afrika, a on mi na to czystą polszczyzną: ty mały zakompleksiony polaczku. Spuściłem głowę i pojechałem dalej. Następnie udałem się do parku, przyczaiłem, że na jednej z ławek siedzi para, całują się i obłapiają, zaczaiłem się w krzakach i śmignąłem kapucyna. Mogłem już spokojnie wrócić do domu i przeglądać sadola.



Ty, cos pierdolisz.
Murzynka czy murzyn?
Zostałeś wyruchany, zbesztany i zaczailes się w krzakach.

Wstyd za takich jak ty a raczej takie coś.
Zakompleksienie u ciebie to nic.
Gardzę tobą.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2021-06-29, 1:09
A panzerna Łada, jedzie dalej. Haraszo!
Zgłoś
Avatar
Dabug 2021-06-29, 4:33
nowynick napisał/a:

Nie mam morocykla i nigdy nie miałem, ale co Was pojebało z tą nagonką? Setny chyba material gdzie lejecie z "motocipy" a winny kierowca....



Uj z tym że pizda zapierdala grubo ponad 50 km/h , to jeszcze na skrzyżowaniu i pełno gratów na ulicy - ale nie motopizda musi sie dowartościować że ma demona szybkości i brak demona rozumu
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-06-29, 11:43
marcino_zly napisał/a:

Ty, cos pierdolisz.
Murzynka czy murzyn?
Zostałeś wyruchany, zbesztany i zaczailes się w krzakach.
Wstyd za takich jak ty a raczej takie coś.
Zakompleksienie u ciebie to nic.
Gardzę tobą.



Ty jests jakis zjebany umyslowo ze bierzesz na serio co on mowi? Ironizowanie w necie to zdradliwa sztuka bo co drugi debil z subsaharyjskim IQ wezmie cie doslownie jak mu nie pokarzesz mowa ciala i tonem glosu ze robisz beke.
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2021-07-01, 12:48
Jakby szybciej jechał to by zdążył przed nim. Jebane amatorstwo
Zgłoś