18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Gdzie nagle się zapodział ONZ, Unia Europejska i Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości..


2020-11-18, 22:31
Macx83wwww napisał/a:

Niemcy to nie cała unia,

Ja pie**ole, ale z ciebie dzban. Czy ty w ogóle kojarzysz co się dzieje na świecie albo chociaż w Eurazji?

Ni...........ny
2020-11-18, 22:44
Macx83wwww napisał/a:

Gdzie nagle się zapodział ONZ, Unia Europejska i Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości..




2020-11-18, 22:46
Rebeliant napisał/a:

Ja pie**ole, ale z ciebie dzban. Czy ty w ogóle kojarzysz co się dzieje na świecie albo chociaż w Eurazji?



Widać, że ty gówno wiesz w czym tkwi problem Unii, to hegemonia Niemiec i Francji i ich związki z Rosją, a właśnie z tym walczy Grupa Wyszehradzka.

2020-11-18, 22:49
DarioLee napisał/a:

zwierzęta pie**olone



Tak jest na każdej wojnie zią, myślisz co Polacy robili z Niemcami? Kula w łeb na szybko to i tak przejaw milosierdzia

2020-11-18, 22:51
Macx83wwww napisał/a:


Niemcy to nie cała unia,



XD

2020-11-18, 22:53
Czym jest jego śmierć przed niemożliwoscią adopcji przez dwóch pedałów, no pytam się czym?

2020-11-18, 22:54
Macx83wwww napisał/a:

Widać, że ty gówno wiesz w czym tkwi problem Unii, to hegemonia Niemiec i Francji i ich związki z Rosją, a właśnie z tym walczy Grupa Wyszehradzka.



To w końcu unia to nie niemcy czy unia to hegemonia Niemiec + przydupasy? Bo jedno z drugim mi ciut nie pasuje...

2020-11-18, 22:55
mygyry napisał/a:

Oj tam oj tam teraz najważniejsza jest "praworządność" niezdefiniowane coś co w praktyce będzie świetnym narzędziem do wymuszenia swoich decyzji na naszym terenie.



A żeby się taki Ziobo lub Kaczor na ciebie szmaciarzu uwziął i dopie**olił ci "zgodnie z prawem" dożywocie, konfiskatę majątku za wymyślone z dupy przestępstwo.

2020-11-18, 22:57
crackit napisał/a:

A żeby się taki Ziobo lub Kaczor na ciebie szmaciarzu uwziął i dopie**olił ci "zgodnie z prawem" dożywocie, konfiskatę majątku za wymyślone z dupy przestępstwo.



Jakieś przyklady?

Ni...........ny
2020-11-18, 22:59
Strielok1 napisał/a:

Jakieś przyklady?



Jakaś sędzia chyba ze szczecina miała dyscyplinarkę za to że nie przyklepała aresztu.
Powracają czasy gdy areszt nie ma zapobiegać mataczeniu a przekonać do zeznawania ;-)

2020-11-18, 23:00
crackit napisał/a:

A żeby się taki Ziobo lub Kaczor na ciebie szmaciarzu uwziął i dopie**olił ci "zgodnie z prawem" dożywocie, konfiskatę majątku za wymyślone z dupy przestępstwo.



Czyli dokładnie to samo co teraz robi unia, wypisz wymaluj. Zgodnie z prawem, bez dowodów na "gębę" będą nie pokornym odbierać fundusze na które się składamy, brawo dla takich debili "bo pis" jesteś zj***ny..

2020-11-18, 23:01
mygyry napisał/a:

To w końcu unia to nie niemcy czy unia to hegemonia Niemiec + przydupasy? Bo jedno z drugim mi ciut nie pasuje...



Napisałem, że Niemcy to ,,nie cała Unia", gdyby wszystko od nich zależało, to by prawdopodobnie nie podtrzymywano sankcji na Rosję.

2020-11-18, 23:02
Jak słyszę te k***y pisiorowe na tym portalu jestem za eutanazją

2020-11-18, 23:09
Macx83wwww napisał/a:

Napisałem, że Niemcy to ,,nie cała Unia", gdyby wszystko od nich zależało, to by prawdopodobnie nie podtrzymywano sankcji na Rosję.



Gdyby nie interesy Niemców wobec Rosji to by sankcje były o wiele większe i skuteczniejsze obecnie to jedynie czcze gadanie. Po otruciu nawalnego byli wielce zaniepokojeni kontynuowaniem budowy rurociągu kilka dni i cisza nikogo to nie obchodzi.
(tak Francuzów też dopisuje jako zjebów, którzy za byle grosz sobie pętle na własną szyję założą)



Niezwyciężony napisał/a:

Jakaś sędzia chyba ze szczecina miała dyscyplinarkę za to że nie przyklepała aresztu.
Powracają czasy gdy areszt nie ma zapobiegać mataczeniu a przekonać do zeznawania



Chodziło o podważanie statusu innego sędziego o ile dobrze kojarzę.

r061071 napisał/a:

Jak słyszę te k***y pisiorowe na tym portalu jestem za eutanazją



To jedz do holadnii i się jej poddaj.

Ni...........ny
2020-11-18, 23:10
mygyry napisał/a:

Chodziło o podważanie statusu innego sędziego o ile dobrze kojarzę.



Nie, o areszt. To o czym myślisz było w Olsztynie, Juszczyszyn się nazywa.
A sędzia ma prawo sprawdzać status składu orzekającego bo nieprawidłowy skład jest podstawą do uchylenia wyroku.