18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
Avatar
blokern 2020-12-29, 9:48 12
tez tak macie, ze przy takich filmach przewijacie dalej?
Zgłoś
Avatar
Autor 2020-12-29, 9:53 31
To nie jest bicie. Ta jebana, żółta kurwa ewidentnie się nad maluchem pastwi. Uderzyć dziecko można w tyłek jak Ci na łeb wchodzi, ale żeby zakładać mu linkę na szyję i napierdalać o podłogę to już zakrawa o chorobę umysłową opiekuna lub skłonności sadystyczne, które bądź co bądź pasują do tego forum. Wiele osób już pisało o tym, że dziurawienie da Silvy można usprawiedliwić i postawić wirtualne piwo, ale taki mały dzieciak... Czym on mógł jej zawinić? Kurwa nie ogarnę tego chyba nigdy, jak można być taką jebaną spierdoliną wykorzystującą przewagę siły nad niewinnym dzieckiem.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2020-12-29, 10:30 14
blokern napisał/a:

tez tak macie, ze przy takich filmach przewijacie dalej?



Ja przewijam do początku , żeby nic mi nie umknęło.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-12-29, 10:59 12
blokern napisał/a:

tez tak macie, ze przy takich filmach przewijacie dalej?



Przy tego typu filmikach przeważnie wytrzymuję 2 sekundy. Raz że nie mogę patrzeć, bo mi szkoda łepka, a dwa, że się wkurwiam przez coś, na co nie mam zbytniego wpływu.
Zgłoś
Avatar
Pitupitu 2020-12-29, 11:36 5
Normalnie mogł bym kurwę łyżeczka wypruć za takie coś.
a truchłem pierdolnąć o ziemię tak jak ona tym babelkiem
Zgłoś
Avatar
eMTe87 2020-12-29, 12:05 4
Dajcie ci to scierwo na 2 minuty a gwarantuje ze nigdy kurwa juz nic nie dotknie
Zgłoś
Avatar
Zcarg 2020-12-29, 12:21 59
eMTe87 napisał/a:

Dajcie ci to scierwo na 2 minuty a gwarantuje ze nigdy kurwa juz nic nie dotknie



weź dzieciak już wystarczająco oberwał
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2020-12-29, 13:02
Autor napisał/a:

To nie jest bicie. Ta jebana, żółta kurwa ewidentnie się nad maluchem pastwi. Uderzyć dziecko można w tyłek jak Ci na łeb wchodzi, ale żeby zakładać mu linkę na szyję i napierdalać o podłogę to już zakrawa o chorobę umysłową opiekuna lub skłonności sadystyczne, które bądź co bądź pasują do tego forum. Wiele osób już pisało o tym, że dziurawienie da Silvy można usprawiedliwić i postawić wirtualne piwo, ale taki mały dzieciak... Czym on mógł jej zawinić? Kurwa nie ogarnę tego chyba nigdy, jak można być taką jebaną spierdoliną wykorzystującą przewagę siły nad niewinnym dzieckiem.



O co chodzi z tym trollowaniem ... i tak wiem że każdy z was ma to gdzieś
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-12-29, 13:48 1
Nie powinna tak dużo bić bo jeszcze jej bąbelek pęknie.
Zgłoś
Avatar
wampir94 2020-12-29, 14:06 1
Mam pewną teorię na temat azjatyckiego bicia dzieci. Oni je leją, wieszają, skaczą po nich kiedy są jeszcze malutkie i tak nie będą tego pamiętać. Wszystko to po to żeby w przyszłości jak się któreś rozdupcy swoim skuterkiem albo wejdzie pod ciężarówkę miało większe szanse na przeżycie. Czysta rodzicielska troska tyle
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2020-12-29, 14:16 1
Z półobrotu mogłaby z raz przylutować
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-29, 14:38
Chuj jej w dupę.

A nie, to chyba chłopiec.
Zgłoś
Avatar
gr3go 2020-12-29, 15:50 1
Kurwę końmi rozerwać .........

opiekunkę też
Zgłoś
Avatar
maki1981 2020-12-29, 16:20 2
Gmork napisał/a:

Chuj jej w dupę.
A nie, to chyba chłopiec.



A co to przeszkadza? Przecież i tak "w dupę"

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie