18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Azjatyckie barbecue...
Halman • 2020-06-11, 5:53

Przyznam ze zastanowiłem się nad sytuacja w filmie i co ja bym zrobił w tej sytuacji.
I przyznam po raz drugi że nie wiem, nawet nie mam pomysłu jak opanować taką sytuację
grożącą w każdej sekundzie zapłonem i wybuchem... ktoś coś, jakiś specjalista strażak?
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-06-11, 7:43
No i co zrobisz nic nie zrobisz
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-06-11, 8:01 10
Ja bym zrobił dokładnie to co na filmie, ale to chyba nie jest to, co należy zrobić.
Jeżeli poszedł zawór i nie ma jak tego gówna odciąć to zostaje tylko spierdalać.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-06-11, 8:02 14
Rozum mówi sprierdalac, zyjesz tylko raz.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-06-11, 9:16 4
Ja bym spierdalał gdzie pieprz rośnie.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-06-11, 10:09 4
~T3RMINATOR napisał/a:

Ja bym spierdalał gdzie pieprz rośnie.



Czyli w najbliższe krzaki?
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2020-06-11, 13:40 1
Proste rozwiązanie, wymieniać zjebane węże na nowe.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-06-11, 13:45 2
Zakręcił, ale został tam ciut za długo :/

Ja bym spierdalał odrazu. Wolę żeby się spaliła cysterna niż ja :/
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2020-06-11, 14:31 2
Ale to jak, oni gaz przelewają wężykiem do rury? i to takim co może w każdej chwili spaść? wiedziałem że mają w dupie bhp ale nie wiedziałem że tak głęboko
Zgłoś
Avatar
psylocebulka 2020-06-11, 16:41 3
Jeśli nie jesteś wykwalifikowanym pracownikiem straży pożarnej ani nie zapłacą Ci za próbę heroizmu nie wiedząc co robić, no ja bym spierdalał i to samo kazał zrobić wszystkim wokół.
Zgłoś
Avatar
Qtaphone 2020-06-11, 18:19 1
Nie ma gaśnicy, to chuja zrobisz.
Spierdalaj jak najdalej i dzwoń na straż pożarną.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2020-06-11, 20:13 3
Bez zastanowienia bym spierdalał jak z takim ciśnieniem leci benzyna..... Na pewno nie biegłbym jak kretyn na filmiku, trzeba trochę więcej cenić swoje życie..chuj że zakręcił to nie upuszczony baniak co się trochę wyleje zaraz wiatr rozwieje ziemia wsiąknie minimalne zagrożenie, ale jak już leci ci pare litrów na sekundę to chyba trzeba być debilem żeby takie akcje odpierdalać.
Zgłoś
Avatar
DGZwiro 2020-06-12, 17:06
Taka jest zasadniczo procedura. O ile nie masz ŁATWEJ możliwości odcięcia wycieku, to odsuwasz się na bezpieczną odległość i zawiadamiasz służby. A oni najczęściej robią kontrolny zapłon i czekają, aż się wypali, względnie odcinają dopływ paliwa (poprzez paliwo mam na myśli wszystko co łatwopalne). Przy takim wypalaniu, np przy cysternach schładza się tylko pojemnik (cysternę) tak żeby nie doprowadzić do wybuchu. Strażakiem nie jestem, naoglądałem się filmików z gaszenia różnych rzeczy, a w moich stronach gaz lub ropa lubi trysnąć nagle spod ziemi (okolice Jasła).

Co do gościa z filmu, ma chuj jaja, albo bardzo mały mózg. Zadziwiające jak często to idzie w parze.
Zgłoś
Avatar
bocian99 2020-06-13, 8:52
My na budowie jak przekopaliśmy rure z gazem to jebalo gazem przez 40min zanim pogotowie gazowe przyjechalo telefonicznie powiedzieli zeby w promieniu 200m wyłączyć wszystkie sprzety spalinowe i elektryczne.
Zgłoś