18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Zajebista animacja wykonana przez Black Sun Entertaiment (i chyba jedyna jaką zrobili).

Fabuła nie jest znana, ale przedstawia "cyberninje", który po prostu wlatuje i rozpierdala wrogie (?) jednostki . Uważam że warte obejrzenia.

W sumie, to mógłby być fajny pomysł na grę, bardzo charakterystyczna postać oraz świat, w którym dzieje się akcja.



P.S. Po tagach nie znalazłem, a filmik trochę czasu już ma.
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2013-10-10, 11:58
Jaczuro napisał/a:

też się wypowiem... gówniana animacja.



Czy ja wiem czy taka gówniana...

Cytat:

Azureus Rising has also won 8 awards to date including; Best Animated Film, Best Director, Best Visuals, Best Sound FXs and Best Original Score. Currently Azureus is in development to be a major motion picture and AAA video game title.

Zgłoś
Avatar
sajet 2013-10-10, 11:58
Widziałem już tyle tego lepiej zrobionego ... szkoda czasu.
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-10-10, 12:20 4
Darkstep napisał/a:


Czy ja wiem czy taka gówniana...



Lubię SF, lubię fantasy, lubię ciekawe animacje, gry, akcję i inne duperele. Tutaj nie widzę dobrej animacji - widzę dużo kanciastych, kwadratowych wręcz kolorowych bloczków puszczanych co chwila w slow-motion. Akcja jest przeprowadzona tak banalnie, że nie chce się oglądać dalej - kamera na twarz "bohatera", slowmo, kamera na oponentów, slowmo, i akcja właściwa rodem z Kapitana Tsubasy czy Dragonballa tylko wyższej rozdzielczości. Masz przykład, powinieneś złapać o co chodzi. Super animacja kurwa, na miarę naszych czasów:
Link do YT
Poza tym każda animacja ma fabułę, nawet ta. Tu zwyczajnie nic nie trzyma się kupy - brak jakiejkolwiek logiki, inteligencji przedstawionych postaci, super nowoczesna baza wojskowa hiper żołnieży z hełmami prawdopodobnie wyposarzonymi w 1000x czujników, kamer, czujek i innego technologicznego syfu - brak reakcji na rzuconą im w ryj kulkę. Proszę... Animacja jest żenująca i drwi z odbiorcy akcją i animacją rodem sprzed 30 lat, szczególnie brakiem logiki, sensu, tandetą... nazwijmy to po imieniu - strzela w odbiorcę czystą głupotą.

Cytat:

Azureus Rising has also won 8 awards to date including; Best Animated Film, Best Director, Best Visuals, Best Sound FXs and Best Original Score. Currently Azureus is in development to be a major motion picture and AAA video game title.[/code]


M jak Miłość i bracia mroczkowie też dostawali nagrody

Reasumując - amimacja jest GÓWNIANA
Zgłoś
Avatar
łerikeczap 2013-10-10, 12:21
No Ty nie widzisz, a ja widzę i jest zajebiście.
Zgłoś
Avatar
T................t 2013-10-10, 12:44
oo gra z piczamiczu
Zgłoś
Avatar
vodka100g 2013-10-10, 13:04
olaboga, widzę, że albo gimbuski uciekły ze szkoły, albo w szkole jest odblokowany internet... bo takich żałosnych komentarzy to się nawet od nie chcenia nie chce czytać - tak ogólnie, to te wasze pegazuski to nawet mario w lewą stronę by nie uciągnęły, więc "shut the fuck up"
Zgłoś
Avatar
łerikeczap 2013-10-10, 13:07 1
@up
jesteś koooozak bez kitu
Zgłoś
Avatar
castagir 2013-10-10, 13:23
kich animacjach jak główny bohater sobie ucina drzemkę podczas walki(choćby to jak wylądował na murze i zaraz otoczyła go zgraja żołnierzyków), a przeciwnicy grzecznie czekają na jakiś oznak życia naszego "rambo". Rozumiem, fajnie to wygląda jak główny bohater jest takim kozakiem, który jest świadom swoich zajebistych umiejętności/mocy, że może nieco nie docenić wroga, ale tutaj to już kurwa grube przegięcie. Przed każdą akcją była właśnie taka sytuacją, że on sobie stoi albo kuca po kilka sekund głośno sapiąc jakby miał astmę.
Animacja fajnie pod względem graficznym i urozmaicenia, ale ogólnie pod względem zobrazowania akcji to jest dno.
Zgłoś
Avatar
Haganame 2013-10-10, 14:04
Co do drzemki to cała akcja jest wyrwana z kontekstu całej historii. Może zdaje on sobie sprawę, że te boty na dzień dobry pilnują intruza, aż podjedzie ktoś kto się nim zajmie. No i może nie reagują na takie małe bzdety jak kulka. Sama animacja nie jest mistrzowska, ale tych elementów "historycznych" akurat bym się nie czepiał.
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-10-10, 14:56
gra w takim klimacie nazywa się Vanquish. IMO bardzo dobra. Dodam, że byle gameplay wygląda lepiej, niż ta super pro animacja.
dla leniwych, proszę link to yt
Zgłoś
Avatar
Horendal 2013-10-10, 15:11
Ten "skorpion" to zerżnięty żywcem z Ghost In The Shell:SAC. Mogliby być nieco bardziej oryginalni.
Zgłoś
Avatar
johnnybgoode 2013-10-10, 15:15
jak dla mnie to prawie cała scena zjechana z Ghost in the Shell
Zgłoś
Avatar
BillyKid 2013-10-10, 19:59
Żeby wszyscy z Sosnowca umieli tak skakać... Phi tam mają nawet wybicie chu*owe
Zgłoś
Avatar
alti 2013-10-11, 16:37
Słabe. Dlaczego? Przykład: w 1:44 przeciwnik tego "ninja" zaczyna się przewracać zanim w ogóle dosięgła go kula. Na co to wskazuje? Na niedbalstwo. Filmik trwa 5:37 a nie chciało się do nawet autorom dopracować? Żenada.
Zgłoś
Avatar
harinezumi 2013-10-11, 17:50
Dobre i juhc
Zgłoś