18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Critic4ll 2023-03-10, 23:14 5
Syn_Milionera napisał/a:

Odwieczne pytanie filozoficzne: Czy to faceci bardziej potrzebują kobiet, czy kobiety facetów.



odpowiedz jest banalnie prosta
rozejrzyj się dookoła siebie, wszystko co widzisz jest wymyślane, tworzone, serwisowane i ulepszane przez facetów a jak się skośnookie w końcu ogarną to wymyślą dziewuchę, która sama sobie naprawi kran, po piwo poleci, wykombinuje jakiś wykwintny obiad i nigdy jej głowa nie będzie boleć a idąc dalej przestawisz jej tryb na robienie dzieciaków którymi same się zajmą i 500+ leci do tego dolicz że w polskim prawie poligamia z androidami nie jest zakazana więc takich dziewuch będziesz mógł mieć setki i 500 i 500 i 500 i zwrot podatku... powtórz. Genialny pomysł na biznes... niestety dziewuchy już wkrótce idziecie do lamusa ;]

"One Eternity Later"

Jezzzzzzzu ja mam wrażenie że za długo z wami przebywam.
Zgłoś
Avatar
willoo 2023-03-10, 23:22 1
Może kobita mieć np. autyzm, lub inną dolegliwość na tle psychicznym. Nie jest to powód do śmiechu.
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2023-03-10, 23:40
Odzywki ma dobre nie ma co Allahu Akbar!
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-03-11, 0:12 4
Zgłoś
Avatar
Stelmanson 2023-03-11, 1:01 4
Skubana, trzeba przyznać że te teksty ma dojebane mogłaby podkładać głos w nowym postalu
Zgłoś
Avatar
heniek1945 2023-03-11, 1:48 5
To podobno była bardzo mądra i wykształcona nauczycielka Fizyki w jeden ze szkół w Gdańsku, nie poradziła sobie z presją którą dawały jej nadpobudliwe arogancie bąbelki i po prostu zachorowała psychicznie.
Zgłoś
Avatar
Tedi0 2023-03-11, 2:15 4
Naprawdę trzeba być bucem by się z tego naśmiewać.
Jeśli tą babką nie zainteresowały się jeszcze żadne służby, to dopiero oznaka państwa z kartonu. Naprawdę trzeba tragedii?
Zgłoś
Avatar
kasiarz 2023-03-11, 3:11
Wróciła z Angli ze zmywaka i teraz szaleje
Zgłoś
Avatar
wnosjana 2023-03-11, 4:28 1
TERMINATE!!

Moze to poczatek skynetu, a wszyscy sie z niej nasmiewaja
Zgłoś
Avatar
Mordawkubeł 2023-03-11, 4:43 2
Mogę się tylko domyślać od czego ją tak pojebało
Zgłoś
Avatar
Fighter45 2023-03-11, 5:21
Choroszcz jak się patrzy haha idealna wybranka dla Majora na szkolną 17
Zgłoś
Avatar
SputnikPL 2023-03-11, 5:41 1
To nie niedojebanie seksualne, tylko schizofrenia
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-03-11, 6:01
Nie ma się co czepiać. Normalna sadolka i taka do pogadania nawet. Szkoda, że daleko, bo mój rozmiar.

Critic4ll napisał/a:

odpowiedz jest banalnie prosta
rozejrzyj się dookoła siebie, wszystko co widzisz jest wymyślane, tworzone, serwisowane i ulepszane przez facetów a jak się skośnookie w końcu ogarną to wymyślą dziewuchę, która sama sobie naprawi kran, po piwo poleci, wykombinuje jakiś wykwintny obiad i nigdy jej głowa nie będzie boleć a idąc dalej przestawisz jej tryb na robienie dzieciaków którymi same się zajmą i 500+ leci do tego dolicz że w polskim prawie poligamia z androidami nie jest zakazana więc takich dziewuch będziesz mógł mieć setki i 500 i 500 i 500 i zwrot podatku... powtórz. Genialny pomysł na biznes... niestety dziewuchy już wkrótce idziecie do lamusa ;]
"One Eternity Later"
Jezzzzzzzu ja mam wrażenie że za długo z wami przebywam.



Takie chyba właśnie było założenie. Latasz sobie, wkładasz gdzie masz akurat ochotę, powielasz geny i jesteś za to gloryfikowany. No ale coś nie pykło...
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2023-03-11, 6:06 5
Bez kitu PL to kraj z Afryki . Normalnie taka kobieta powinna otrzymać pomoc psychiatryczną bo zagraża otoczeniu . A chuj w sumie ma racje ze trzeba ten zjebany naród exterminować xD
Zgłoś
Avatar
banerr 2023-03-11, 6:22 5
PutinToSmiec napisał/a:

Bez kitu PL to kraj z Afryki . Normalnie taka kobieta powinna otrzymać pomoc psychiatryczną bo zagraża otoczeniu . A chuj w sumie ma racje ze trzeba ten zjebany naród exterminować xD



Zacznij od siebie. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie