18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
polakwrocek 2021-03-08, 2:05 3
W sumie prawda. czerwone włączyło się praktycznie na sekundę zanim kierowca nie mógł go już zobaczyć, a pewnie babeczka odwróciła jego uwagę...
Taka przestroga na przyszłość.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-03-08, 4:20
i tak zminimalizowała straty, w końcu ten szlaban uratowała...
Zgłoś
Avatar
stawaza7 2021-03-08, 7:45
Jeżeli paliło sie czerwone to na co był szlaban otwarty....
Zgłoś
Avatar
gixi 2021-03-08, 15:46
Rowerzysta okazał się mądrzejszy od kierowcy i pani dróżnik...
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2021-03-08, 16:13
Nie wiem jak wygląda praca takiej osoby, ale wydaje mi się, że oni muszą włączać czerwone i opuszczać szlabany ze sporym wyprzedzeniem, śmiem twierdzić, ze minimum 3 minuty przed przejazdem pociągu. Ja jak jadę do roboty przejeżdżam przez dwa przejazdy i czasami babka przesadza bo opuszcza szlabany 8-10 minut przed przejazdem.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2021-03-08, 19:32
Adrian92 napisał/a:

... bo opuszcza szlabany 8-10 minut przed przejazdem.



No bo u Nas w Polsce jest tak, że pociąg zawsze jedzie później niż powinien. To nie szlabany się za wcześnie zamykają, tylko pociąg się wlecze, nie raz kilka kilometrów wcześniej zwalnia i wlecze się przez pola i lasy ze względu na bezpieczeństwo biednych zwierzątek

A jak przejedzie w czasie a nie daj Boże wcześniej.... to już na prawdę coś jest kurwa nie tak.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-03-08, 19:39
jimiq napisał/a:

Kierowca widział że pociąg ma zamknięty szlaban. Kropka.



Jaja sobie robisz? Widział zamknięty szlaban równoległy do niego, a nie widział napierdalających na przemian czerwonych świateł oraz nie widział, bagatela, POCIĄGU?!? To był samobójca i tyle. KAŻDY, absolutnie KAŻDY człowiek, który ma więcej rozumu niż małpa zanim wjeżdża na przejazd kolejowy to się rozgląda w lewo i prawo niezależnie od wszystkich sygnalizatorów, szlabanów, drużników, chujów na kiju.
Zgłoś
Avatar
gnojarz 2021-03-10, 21:13
sqnk napisał/a:

bylo czerwone ? bylo..



Jak światło się włączyło na sekundę przed przejazdem pociągu i nawet kierowca nie mial czasu go zauważyć
Zgłoś