18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
notak 2021-10-20, 10:07
niby przejście, ale biegająca baba i ten klakson dla odwrócenia uwagi
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2021-10-20, 10:08 22
Dwie baby się spotkały. Wina leży po obu stronach, ale pewnie policja winnę zapisze po stronie pani Skodziankowej.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-10-20, 10:15 17
Tępa dzida za kierownicą. Kto taką pizdę wpuszcza za kierownicę?
Zgłoś
Avatar
mundek_zks 2021-10-20, 10:18 1
Jaka jest wina kobiety na pasach? Że szybko chodzi
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2021-10-20, 10:20 37
Babcia sprint po pasach potrafi, bo potrąceniu też nic jej nie jest, ale w autobusie pewnie trzeba było jej miejsca ustąpić bo łolaboga ja taka zmęczona.

Zgłoś
Avatar
arturek_w 2021-10-20, 10:20 1
@Jesse.Pinkman

Ale bo co? Bo Ty ich widziałeś czy o chuj chodzi? Gdybyś miał prawo jazdy albo trochę więcej jeździł niż tylko do kościoła to byś wiedział, że w samochodzie czasem słupek zasłania takie akcje - a skoro Pani biegła przez pasy to i w tym przypadku mogło tak być.
Zgłoś
Avatar
jimiq 2021-10-20, 10:28 1
arturek_w napisał/a:

@Jesse.Pinkman
Ale bo co? Bo Ty ich widziałeś czy o chuj chodzi? Gdybyś miał prawo jazdy albo trochę więcej jeździł niż tylko do kościoła to byś wiedział, że w samochodzie czasem słupek zasłania takie akcje - a skoro Pani biegła przez pasy to i w tym przypadku mogło tak być.



Troche przesadziłeś z ta analiza,
Bardziej normalnie kierowniczka kurwa napierdalała przez telefon i nic nie widzi, nie mówiąc o jak jakimś przewidywaniu że przejście że kurwa, stara baba nagle będzie przebiegać przez jezdnię. Do huja
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-10-20, 10:36 19
arturek_w napisał/a:

@Jesse.Pinkman
Ale bo co? Bo Ty ich widziałeś czy o chuj chodzi? Gdybyś miał prawo jazdy albo trochę więcej jeździł niż tylko do kościoła to byś wiedział, że w samochodzie czasem słupek zasłania takie akcje - a skoro Pani biegła przez pasy to i w tym przypadku mogło tak być.


Pierdolisz jak potłuczony - zawsze zwalniam przy przejściu dla pieszych instynktownie i jakoś nigdy nie miałem żadnego zdarzenia ekspercie z bańką w nosie. Tępa dzida mogła spokojnie zwolnić wcześniej i wyhamować więc lepiej oddaj prawko jeśli omyłkowo ktoś ci je wydał i nie pierdol o słupku, który jej coś zasłonił bo babcia nie wtargnęła jej nagle przed maskę - już praktycznie opuszczała przejście.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-10-20, 10:44 3
arturek_w napisał/a:

@Jesse.Pinkman
Ale bo co? Bo Ty ich widziałeś czy o chuj chodzi? Gdybyś miał prawo jazdy albo trochę więcej jeździł niż tylko do kościoła to byś wiedział, że w samochodzie czasem słupek zasłania takie akcje - a skoro Pani biegła przez pasy to i w tym przypadku mogło tak być.


Arturek nie pierdol tylko idź hulajnogę elektryczna z piwnicy wyjmij i opuść na niej tą stronę.
Zgłoś
Avatar
trufel71 2021-10-20, 10:48 2
Jesse.Pinkman napisał/a:

Pierdolisz jak potłuczony - zawsze zwalniam przy przejściu dla pieszych instynktownie i jakoś nigdy nie miałem żadnego zdarzenia ekspercie z bańką w nosie. Tępa dzida mogła spokojnie zwolnić wcześniej i wyhamować więc nie pierdol o słupku, który jej coś zasłonił bo babcia nie wtargnęła jej nagle przed maskę tylko już prawie przeszła na drugą stronę. Jakby jej twój dzieciak wbiegł na pasy to też byś ją usprawiedliwiał ,,kierowco z długoletnim stażem"?



Sam pierdolisz.... jak byś zwalniał przed przejściami to kurwa nigdzie byś nie dojechał bo w Polsce nie ma jezdni są tylko zebry i uprzywilejowywane ślepe krowy.
Zgłoś
Avatar
arturek_w 2021-10-20, 11:10
Jesse.Pinkman napisał/a:

Pierdolisz jak potłuczony - zawsze zwalniam przy przejściu dla pieszych instynktownie i jakoś nigdy nie miałem żadnego zdarzenia ekspercie z bańką w nosie. Tępa dzida mogła spokojnie zwolnić wcześniej i wyhamować więc lepiej oddaj prawko jeśli omyłkowo ktoś ci je wydał i nie pierdol o słupku, który jej coś zasłonił bo babcia nie wtargnęła jej nagle przed maskę - już praktycznie opuszczała przejście.



Ty popatrz... Ja też nie zwalniam i też nie miałem żadnego zdarzenia i co? Nie, nie wtargnęła tylko skakała po nim jak piłeczka do ping ponga heheheh
Zgłoś
Avatar
Mez 2021-10-20, 11:34 4
Ciekawe co na to Piotrek Najsztub, było ją widać czy może nie było
Zgłoś
Avatar
meriadoc 2021-10-20, 12:07 1
I to męskie, podsumowujące zaistniałą sytuację "JA PIERDOLE..." Bezcenne

A sadolowi pseudoeksperci już porównują swoje karłowate przyrodzenia
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2021-10-20, 12:17 2
Mez napisał/a:

Ciekawe co na to Piotrek Najsztub, było ją widać czy może nie było



Piotrek najsztub należy do lewackie kasty więc on może więcej tzn. wszystko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie