18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
PoProstuNIKT 2021-07-19, 19:55 3
ale wkurwiona zmywarka, czarnuch zabierając jej narzędzia pracy nieźle ją rozwścieczył. jebana gorzej jak diabeł tasmański
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-07-19, 19:55 3
Niech się cieszy, że się na w miarę udomowionego (czyli z zawiasami) trafiła
Zgłoś
Avatar
piter52 2021-07-19, 21:40 1
Zymby w szklance zostawiła.
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2021-07-19, 21:59 7
Ty śląskiej baby nie widziałeś. Podobne temu kwiatuszki do nas na Śląsk przyjechały między innymi z warszafki i reszty zapomnianych zabitych dechami śmierdzących gównem wioch za chlebem. Większość Śląskiej patologii to gorole! A każda riposta na ten post oznacza, że szczypie czarne gorolskie podniebienie haha mam was w dupie
Zgłoś
Avatar
Hwhahabaa 2021-07-19, 22:06
Oglajac w myspach tylko : zabijcie ją dlaczego jej nie zabili
Zgłoś
Avatar
ruddie 2021-07-19, 22:08 6
Harry Pojeb napisał/a:

Ty śląskiej baby nie widziałeś. Podobne temu kwiatuszki do nas na Śląsk przyjechały między innymi z warszafki i reszty zapomnianych zabitych dechami śmierdzących gównem wioch za chlebem. Większość Śląskiej patologii to gorole! A każda riposta na ten post oznacza, że szczypie czarne gorolskie podniebienie haha mam was w dupie



Myślę, że czas już wracać do Macierzy - my Polacy nie potrafimy być wdzięczni za te wszystkie dobra, którymi nas obdarzaliście w historii
Zgłoś
Avatar
Jasnepelne 2021-07-19, 22:14
Baba Śląska w dupie szeroka w barach wąska
Zgłoś
Avatar
Morzik 2021-07-19, 23:17 9


Zgłoś
Avatar
dejwid092 2021-07-20, 0:20 1
ruddie napisał/a:

Myślę, że czas już wracać do Macierzy - my Polacy nie potrafimy być wdzięczni za te wszystkie dobra, którymi nas obdarzaliście w historii



Wystarczy że podziękujecie Ślązakom za to że zamiast srajacych krów na polach macie pałac kultury i sztuki bo po wojnie było u was kiepściutko

I wiem że jest nauki ale celowo tak napisałem żeby jakiś warszawiak zaraz się nie obsral
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2021-07-20, 8:46 4
Jako że poniekąd czuję się Warszawiakiem, więc w swoim imieniu i innych Warszawiaków składam na Twoje ręce O Wspaniałomyślny Ślązaku serdeczne podziękowania za Pałac Kultury i Nauki.

Szczególnie za to że zamiast metra, wybudowaliście nam te okazałe dzieło sztuki architektonicznej.

Zatem pytam się Ciebie, O Wspaniałomyślny Ślązaku, ile jeszcze Warszawa ma wam wypłacać 14 pensji, za węgiel, który nam łaskawie sprzedajecie po cenach dużo wyższych niż rynkowe i którego nikt już prawie nie potrzebuje.
A może jeszcze do tych 14 pensji powinniśmy jeszcze wam kilka dorzucić?
Powiedz tylko słowo, o Ślązaku. A twe życzenie wnet zostanie spełnione.

To byłem ja, Warszawiak drugiej kategorii Pan Cernik.

Łubu dubu, łubu dubu,
Niech żyje nam Ślązak,
twórca warszawskiego cudu,
Niech żyje nam!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-07-20, 9:01 10
Pan_Cernik napisał/a:

Jako że poniekąd czuję się Warszawiakiem, więc w swoim imieniu i innych Warszawiaków składam na Twoje ręce O Wspaniałomyślny Ślązaku serdeczne podziękowania za Pałac Kultury i Nauki.
Szczególnie za to że zamiast metra, wybudowaliście nam te okazałe dzieło sztuki architektonicznej.
Zatem pytam się Ciebie, O Wspaniałomyślny Ślązaku, ile jeszcze Warszawa ma wam wypłacać 14 pensji, za węgiel, który nam łaskawie sprzedajecie po cenach dużo wyższych niż rynkowe i którego nikt już prawie nie potrzebuje.
A może jeszcze do tych 14 pensji powinniśmy jeszcze wam kilka dorzucić?
Powiedz tylko słowo, o Ślązaku. A twe życzenie wnet zostanie spełnione.
To byłem ja, Warszawiak drugiej kategorii Pan Cernik.



Tym że slusnku nie wytłumaczysz że rok ma 12 miesięcy. Dostają histerii.
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2021-07-20, 9:34 7
Wiewór napisał/a:

Tym że slusnku nie wytłumaczysz że rok ma 12 miesięcy. Dostają histerii.



Po prostu nie rozumiesz ich wyjątkowości.

Oni przeszli z Kalendarza Gregoriańskiego na Kalendarz Śląski. Kalendarz Śląski ma 14 miesięcy, w którym masz po 26 dni, w tym 10 dni wolnych, 10 dni strajkujących i 6 pracujących.
Zgłoś
Avatar
Exclip 2021-07-20, 10:09 1
Śłąsk jebana macierz gówna i smogu oraz nie umiejacych mowic po polsku ludzi. A jak juz jakis wojcech basiura spierdoli z tamtad to od zmienia nazwisko, taki wstyd... . Jebac śląsk i ich stolice sosnowiec xD . Same zarozumiałe gbury i pępki świata ktorych najwiekszy skill to kopanie w ziemi.
Zgłoś
Avatar
MtO 2021-07-20, 15:08 1
Jebnij ręką w stół słoiki zadzwonią xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie