18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
qhash 2013-01-09, 10:11 4
za karę powinna dostać z liścia od każdego faceta w promieniu 1km

do garów a nie za kierownicę głupie pizdy
Zgłoś
Avatar
lisciasty 2013-01-09, 11:09
Bardzo mnie ciekawi w jaki sposób ona tak zaparkowała
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-01-09, 11:52
kamień milowy osiągniety
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2013-01-10, 21:47
po tytule myślałem że o jakąś grubą chodzi...
Zgłoś
Avatar
kwiatusheck 2013-01-10, 21:50 2
Nie no, mistrz jak chuj, kto tak potrafi zaparkowac?
Zgłoś
Avatar
DivDevon 2013-01-10, 21:55 2
jak? no kurwa jak?
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-01-10, 22:14
nie wkurwiajcie mnie już z tymi pizdami -.- babka dziś wjechała w samochód moich rodziców bo nie wyhamowała... jeszcze z debilnym uśmieszkiem wyszła i z tekstem 'cieszmy się że nic nikomu się nie stało'. Już chciałem jej przypierdolić, ale matka chyba to widziała i wysłała mnie po fajki do sklepu ;| kurwa jeszcze ojcu proponowała 300zł żeby się dogadać. Sama tylna lampa kosztuje tyle. Faceci z lawety powiedzieli, że przynajmniej 3 tysiące się dostanie z tego. Aaa... nie kupujcie seicento. Poza niewidocznymi usterkami za które ojciec ściągnie od niej kasę nic się nie stało i nie widać, że samochód po stłuczce (w tył jebła gdzie nie ma silnika i nie miało co zatrzymać uderzenia), a babke w seicento laweta wzięła bo przód rozjebany na amen.
Zgłoś
Avatar
n................l 2013-01-10, 22:26
@up
Zawsze tak jest, tył jest dużo bardziej wytrzymały niż przód, bo z przodu masz strefę zgniotu.

Tępe pizdy, co racja to racja, ale to zwykle przez facetów muszę uważać na drodze, bo zapierdalają jak idioci.
Zgłoś
Avatar
Revelict 2013-01-10, 23:43
tylko 70% tych co zapierdalają umieją jeździć a wypadek jest nie dlatego, że ktoś zapierdala tylko taka pizda wyjedzie bo skręca w lewo a patrzy w prawo. I mnie już kurwica bierz ( a jestem spokojną osobą) jak mam wyjechać na moje rodzinne miasto bo nie da się jeździć po nim spokojnie bo ludzie zachowują się nieprzewidywanie, zajeżdżają drogę, wleką się lewym pasem 50 km/h, nie umieją ruszać z pod świateł i pod górę a potem narzekają że są korki.

Ale najgorsza jest kultura jazdy, rzadko spotkać żeby ktoś na TK puścił jakieś inne auto , a na pieszych to już prawie nie zwracają uwagi czy śnieg sypie czy deszcz leje nikt się prawie nie zatrzymuje, ale najlepsi są na TKI(z okolicznych wsi) ;> no ci to kurwa niszczą system, kierunkowskazów nie uświadczysz, nigdy nie puszczają , na skrzyżowaniach nie umieją się zachować.

Na dodatek pokolenie młodych kierowców zdających kurs uważa ze dostaje się plastik nie za umiejętność jazdy, tylko uważa to za jakąś pierdoloną loterie, i idzie na egzamin po raz wtóry, bo może dzisiaj się w końcu uda...
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-01-11, 0:27
narkotykiTanio.pl, no może i minimalnie wina mojego ojca bo nie zauważył progu zwalniającego i trochę mocniej przyhamował jak mu powiedziałem że próg, ale tak bez abs. Jechał z 40 i w 2s do 20 zszedł. Nagle się zatrzymał bo myślał, że misą olejową zahaczył. Skapł się dopiero jak powiedział 'kurwa ja pierdole' i wyskoczyłem z samochodu. Cipa z telefonem w ręku i uśmiechem na ryju -.- Jeszcze jej fagas przyjechał w SUV'ie i mówi do niej 'trza było mu 200-300 dać i powiedzieć niech spierdala'. No kurwa prawko to za loda pewnie dostała. Jedynie pociesza mnie fakt, że ma przejebane. Sam nasz samochód wyjdzie kilka tysięcy - czujniki parkowania, el szyby, czujnik spalania, hak holowniczy, belka mocująca hak, bagażnik, lampy i inne rzeczy o które ja zadbam - w końcu się przyda to, że do samochodówki poszedłem + matka chyba doznała urazu kręgosłupa. Leczenie + odszkodowanie kolejne kilka tysięcy. Szczęście ma, że poduszki nie wyjebały. No i jej samochód z całym przodem rozjebanym, chłodnicą itp. Kurwa kto takiej cipie prawko dał... Już się boję o mnie jak na motocyklu będę jeździł. Ja nie zawinie, a kto inny mnie zabije bo 'usp... zagapiłam się. Hihihihi'.
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2013-01-11, 4:12
@narkotykiTanio.pl już 3 raz klikam na Twój nick i ciągle mnie nie chce przekierować (
Zgłoś