18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
cannabis7777 2012-04-12, 17:31 1
tadzik713 napisał/a:

Widzieliście jego kota? Skurwysyn nie zwierzę.



gdzie tego kota masz? chyba, że chodziło Ci o jego twarz.
Zgłoś
Avatar
TurboDymoMan 2012-04-12, 18:46
mam prosbe, czy moglby ktos podac jego nazwe kanalu na yt?
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-04-12, 19:12
Cytat:

Może mi ktoś wytłumaczy łaskawie co w synu tego kolesia jest takie "błe"? I dlaczemu "baba z brodą?


Glupi czy slepy? Popatrz na nagranie jeszcze raz, a znajdziesz odpowiedz.
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2012-04-12, 22:12
piwo za koszulkę 3dsmax
Zgłoś
Avatar
lathiel 2012-04-12, 22:12
Taa widzę, że wszyscy wypowiadający się bardzo inteligentnie na temat tej "baby z brodą" wyglądali zajebiście w wieku 17,18 lat, mieli zarost twardziela oraz wypowiadali się głębokim basem a budową ciała onieśmielali Conana barbarzyńcę -,-

@mrokussw
Odezwał się ten który jak zobaczy tytułowego "brudasa" spierdala, albo odwraca głowę żeby przypadkiem klątwy nie rzucił -,- w przeciwieństwie do Ciebie ta "baba z brodą" pójdzie na zajebiste studia, ukończy je z wyróżnieniem - znajdzie takich nolife'ów jak on sam i stworzą coś zajebistego i będzie zasypywany propozycjami o pracę - jak będzie miał trochę oleju w głowie to wypierdoli z tego kraju i będzie szanowany - a Ty ignorancie będziesz zapierdalał na łopacie a jak Ci szczęście dopisze będziesz mu co najwyżej kawę podawał i patrzył jak najlepsze dupy będą mu loda robiły po to by pokazać się z intelektualistą który będzie miał kasy jak lodu.
Zgłoś
Avatar
ziembix 2012-04-12, 22:19
fakt koles ma fajne zainteresowania i dobrze ze jakies ma . ale my walimy przedewszystkim z jego głosy , potem jest wygląd . tak wiem z nas wala ale my sie jednoczyny w wysmiewaniu innych . chociaz tyle mamy .
Zgłoś
Avatar
Loth1207 2012-04-13, 1:00
Ja pierdole co tu sie dzieje. Obroncy kłakow bronia typa ktory smagajac sie pradem udowodnil im, ze na bank jest inteligenty, skonczy zajebiste studia i bedzie zalewany masa ofert, zal mi was Tu nawet nie chodzi o hejty na same klaki, tylko o styl bycia i ton glosu ktory sugeruje, ze mase czasu spedza sam i ma chujowe relacje z ludzmi. A jesli juz wybiegacie w przod co bedzie za x lat, to osoby ktore sprawiaja wrazenie odludow nie maja wcale do przodu z dobra praca
Zgłoś
Avatar
saf6 2012-04-13, 4:09
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Krak 2012-04-13, 8:30
Baba z brodą wynalazła argument w dyskusjach rodziców z dziećmi
Zgłoś
Avatar
ogurx 2012-04-13, 8:39
Pizgacie się z gościa ??!! co to kurwa znaczy ??
Zgłoś