18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
chetek 2013-05-30, 18:23 10
No tego to się nie spodziewałem.
Zgłoś
Avatar
Sprajt18 2013-05-30, 19:06 31
No ja też się dałem w chuja zrobić
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-05-30, 19:41 4
domyśliłem się tego, wygrałem jakąś nagrodę? nie chcę już internetów bo jedne mam
Zgłoś
Avatar
T................T 2013-05-30, 20:40
Kurwa nie trzeba być geniuszem, żeby połapać się, że to fake. Słychać na początku "Padaj na chuj" i głupi śmiech... Mimo to dobre
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-05-30, 20:47
A później będzie oburzenie bo nikt nie pomógł czyjejś mamie.tacie/babci/dziadkowi, którzy zasłabł.
Zgłoś
Avatar
.................. 2013-05-30, 20:48 10
tataPszemka napisał/a:

domyśliłem się tego, wygrałem jakąś nagrodę? nie chcę już internetów bo jedne mam



Wygrałeś lekcje języka Polskiego na kilka lat, bo jakiś niedojebany jesteś...
Zgłoś
Avatar
MasturbujemySieeeeeeee 2013-05-30, 21:07
Trzeba było przejechać i byłoby po kłopocie :smile:
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-05-30, 21:09 4
Dobrze że poczekałem do końca bo już chciałem jebać za znieczulice
Zgłoś
Avatar
VikLin 2013-05-30, 21:11
Tak na wstępie chuj w dupę kamerzyście, za nie udzielenie pomocy. Ciekawe jak by się czuł jak sam by upadł (niezależnie z jakiego powodu), a każdy zamiast tego by się tylko patrzył/śmiał/nagrywał. A tak poza tym:
Obowiązek udzielania pomocy reguluje prawo. W Polsce, konsekwencje prawne za zaniechanie takiej pomocy przewiduje art. 162 kk:
§ 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.

Ps. i nawet jeśli te dźwięki są podłożone, film mówi sam za siebie. Empatia i zwykła ludzka życzliwość.
Zgłoś
Avatar
Kichachi 2013-05-30, 21:17 6
@VikLin

Lol. Beka z Ciebie.
Zgłoś
Avatar
VikLin 2013-05-30, 21:18
smakoszx napisał/a:

up co ty o to pierdolisz? oglądałeś do końca?


Kurwa za pierwszym razem filmik zakończył mi się wcześniej, na tym jak klientka wyszła z samochodu. Się ładnie wjebałem
Zgłoś
Avatar
Gogul 2013-05-30, 21:23
najlepiej to stać się, kurwa "hihrać" gimbaza pierdolona a kobieta może zejść z wielu różnych powodów (już nie będę wymieniał chorób i przypadków w których nieudzielenie pomocy może zaowocować zgonem)
Taka pojebana mentalność dzisiejszych waćpanów bo wszyscy po 2 komórki w kieszeni to kurwa jak sie chce nagrać to chuj tam se "nagrywajta" ale drugą zawsze można wezwać pomoc uprzednio podejść i wyczaić sytuację. Oby wam kiedyś ktoś nie pomógł tylko was nagrał. (to do autora filmiku nie tematu bo widzę, że nie własny) Co tu dużo gadać, psują się ludzie w dzisiejszym świecie.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-30, 21:25 2
ona nie pada to czas na modlitwe jebane muzulmany
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-05-30, 21:27
Hah, już byłem pewien, że to allah.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie