18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Babcia przed kompem
M................s • 2014-10-12, 20:07
Babcia przed komputerem, chyba nie została przeszkolona



nie wiem czy było po tagach nic nie wyskoczyło
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-13, 0:44
@oczami30latki

To fakt, o tym zapomniałem (podświadomie unikałem?). Może i najczęstszy przypadek nawet. Fakt faktem, z Tobą bym się napił wódki. Bez żadnych podtekstów. Byśmy tak ględzili pół nocy, aż któreś padnie z upojenia alkoholowego. Bez żadnej przyjaźni.
Zgłoś
Avatar
o................i 2014-10-13, 0:53 2
Kawy, wódki i pacierza nie odmawiam

A teraz uciekam spać, bo jutro/dziś praca - ktoś musi wyciągać kraj z kryzysu
Zgłoś
Avatar
antysyjon 2014-10-13, 12:08
Tęga rozkmina, tyle że najlogiczniejszą rzeczą jaka przychodzi do głowy chyba każdemu to położyć myszkę na podkładce, a nie machać w powietrzu
Zgłoś
Avatar
djtommy 2014-10-13, 12:12
Miałem wdrożenie systemu sprzedażowo/magazynowego w małym składzie budowlanym gdzie przechodzili z systemu DOS do WINDOWS. Jakby ktoś nie wiedział to w systemach dosowych nie używało się myszek. I też była Pani w wieku 60 + która misiąc czasu uczyła się jak myszka działa. Początkowo wyglądało to komicznie ale niestety nie przyszło mi do głowy nagrywanie tego tylko pomogłem okiełznać to stworzenie i jak miła wcisnąć LMB to jedną ręką trzymała mysz a drugą przyciskała przycisk
Zgłoś
Avatar
raper900 2014-10-13, 13:51
W domciu pewnie na dotykowym to nie wie jak mysz obsłużyć. Może faktycznie Microsoft wiedział co robi wprowadzając kafelki?
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2014-10-17, 2:51
gaijin napisał/a:

Zamiast pomóc, to filmik kręci. Autor mógłby wrzucić filmik ze swojego pierwszego razu z "myszką", ale wtedy nagranie na pewno nie miałoby 2:50.



Jakby pomógł to nie nakręciłby takiego dobrego materiału
Zgłoś