18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Babcia w Biedronce
jasiekn • 2013-03-18, 21:33
Dzisiaj byłem na zakupach w Biedronce. Stałem przy warzywach ze słuchawkami w uszach i wybierałem pomidory (wybitnie brzydkie) jakaś babcia obok przyglądała się usilnie etykiecie na ziemniakach i pokazała ręką do mnie. Zdjąłem słuchawki a ona zapytała:
B - Mógłby Pan przeczytać czy te ziemniaki są z Polski?
Ja - Tak, z Polski.
B - To dobrze, że nie z jakiegoś Izraela.
Kiedy popatrzyłem się na nią zdziwionym wzrokiem dodała:
B - Bo z Izraela niedobre są, dlatego. - i się uśmiechnęła. Ja odwzajemniłem uśmiech i odszedłem. Dobry duch w narodzie nie ginie tak łatwo:)
Zgłoś
Avatar
trzy2jeden 2013-03-18, 21:51 3
Pyrlandia ! najlepsze pyry
Zgłoś
Avatar
jigsaw0 2013-03-18, 22:00 2
Gazowane ziemniaki? Co się dzieje z tym światem.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-03-18, 23:18 9
ja chyba zacznę do biedronki i innych supermarketów z kamerą wchodzić bo śmieszne sytuacje często są.
Jak byłem w biedronce jakies 2tyg temu i kupowałem jakieś przyprawy do obiadu. Obok mnie stara pani (starucha naprawdę) z wózkiem który przeszkadzał mi w wyborze przypraw. Nagle przyszedl "piwosz" i sięgając obok babki po konserwę strącił puszkę makreli.
Babcia: -Może by Pan podniósł?
Piwosz luźnym tonem na granicy wyjebania na cały świat: -Spierdalaj!

Kurwa no rozjebał mnie
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-03-19, 5:43 1
A co się babci dziwicie, ziemniaki z izraela są na prawdę chujowe w smaku. Jak się pokażą pierwsze młode na rynku to macie pewność że to właśnie stamtąd, ale kupować nie polecam
Zgłoś
Avatar
raistpol 2013-03-19, 8:14 9
izraelskie ziemniaki są tak samo chujowe jak chiński czosnek
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-19, 10:17
Babcia uprzedzona do żydów musiała zostać przymusowo oddelegowana do dokładania do pieca w krematorium Aauschwitz w czasie wojny. Praca była ciężka i niewdzięczna, dodatkowo jakiś żyd zajebał jej kromkę chleba, stąd wzięło się uprzedzenie do wszystkiego co żydowskie.

Kawał chuja ze mnie...
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-03-19, 10:40 5
Biker50 napisał/a:

Babcia uprzedzona do żydów musiała zostać przymusowo oddelegowana do dokładania do pieca w krematorium Aauschwitz w czasie wojny. Praca była ciężka i niewdzięczna, dodatkowo jakiś żyd zajebał jej kromkę chleba, stąd wzięło się uprzedzenie do wszystkiego co żydowskie.

Kawał chuja ze mnie...



Raczej debila ...
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-03-19, 13:27 2
jasiekn napisał/a:

Dzisiaj byłem na zakupach w Biedronce. Stałem przy warzywach ze słuchawkami w uszach i wybierałem pomidory (wybitnie brzydkie) jakaś babcia obok przyglądała się usilnie etykiecie na ziemniakach i pokazała ręką do mnie. Zdjąłem słuchawki a ona zapytała:
B - Mógłby Pan przeczytać czy te ziemniaki są z Polski?
Ja - Tak, z Polski.
B - To dobrze, że nie z jakiegoś Izraela.
Kiedy popatrzyłem się na nią zdziwionym wzrokiem dodała:
B - Bo z Izraela niedobre są, dlatego. - i się uśmiechnęła. Ja odwzajemniłem uśmiech i odszedłem. Dobry duch w narodzie nie ginie tak łatwo:)



Już myślałem, że obrazisz tą miłą kobietę
Zgłoś
Avatar
Blasterm92 2013-03-19, 13:49 2
still better love story than twilight
Zgłoś
Avatar
piobor7 2013-03-19, 13:57 2
to w biedrze są warzywa ze słuchawkami?
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-03-19, 14:40 3
Stary, masz branie na starsze panie... Pewnie z podrywaczy jesteś.
Zgłoś
Avatar
japacz 2013-03-21, 14:18 1
"i się uśmiechnęła. Ja odwzajemniłem uśmiech i odszedłem." wyruchałeś na parkingu???
Zgłoś
Avatar
kropka 2013-03-21, 19:32
Eeee a co w tym niby śmiesznego? Ja tez nie kupuję ziemniaków z Izraela. Tak jak napisał raistpol:
raistpol napisał/a:

izraelskie ziemniaki są tak samo chujowe jak chiński czosnek

Zgłoś
Avatar
burczy 2013-03-29, 22:13
A wszyscy bili wam brawo. Kierowca też.
Zgłoś