18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Baby w policji
~Velture • 2024-06-10, 3:51
No niech mi ktoś powie, że one się nadają do czegokolwiek poza spuszczaniem ciśnienia z kija kolegów...

Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-10, 4:56 5
Velture,

Więcej obiektywizmu. Bo pierdolisz farmazony pod publikę i gówniane piwa

Na filmie widac policje, która boi się użyć broni, wobec jebanego patusa. Nie ma znaczenia, czy to policjantki czy policjanci

Do tego doprowadziła lewacka ideologia
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-10, 5:06 60
Driver19cm napisał/a:

Velture,
Więcej obiektywizmu. Bo pierdolisz farmazony pod publikę i gówniane piwa
Na filmie widac policje, która boi się użyć broni, wobec jebanego patusa. Nie ma znaczenia, czy to policjantki czy policjanci
Do tego doprowadziła lewacka ideologia



A na chuj tu broni mają pizdy używać na jakiegoś suchoklatesa pijanego nieuzbrojonego?
Patrol policji powinien móc sobie poradzić w takiej sytuacji bez potrzeby używania broni palnej.

Gość odpierdolił połowę roboty za nie a i tak nie dały rady go zakuć i jeszcze drugi facet musiał pomóc.

Masz swoje więcej obiektywizmu.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-10, 6:30 3
Na komendzie są bohaterkami.
Przynajmniej do czasu, aż koledzy zobaczą film...
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-06-10, 7:18 5
Dlatego policja powinna uzywac taserow. Jakikolwiek problem gdzie ktos sie rzuca - szybki strzal i spokoj. Patologia by sie szybko nauczyla zeby nie skakac bo bedzie bolec. Irytujace jest ze mamy technologie ale mamy tez mase debili ktorzy to blokuja bo im "serduszko krwawi ze takigo biednego patola policja porazila albo pobila".

Ale patrzac po wyborach do EU - ludzie maja juz dosc tego podejscia i w koncu moze sie zacznie to zmieniac.
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-06-10, 8:24 1
Baba w policji ma konkretne przyczyny i cele. Ma być stroną empatyczną jak trzeba pogadać z ofiarą, ma przeszukać dziewczynę (chcielibyśmy, zeby osobistą robił waszej partnerce jakiś gość?) etc.

Nie służy do fizycznej pacyfikacji obiektu, od tego jest facet.

Co Was w tym dziwi...?
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-06-10, 9:45 7
Driver19cm napisał/a:

Velture,
Więcej obiektywizmu. Bo pierdolisz farmazony pod publikę i gówniane piwa
Na filmie widac policje, która boi się użyć broni, wobec jebanego patusa. Nie ma znaczenia, czy to policjantki czy policjanci
Do tego doprowadziła lewacka ideologia



To zadaj sobie pytanie, kto na tych lewaków głosuje, jak nie k0biety? Większość problemów, które stara się rozwiązać feminizm (gwałty imigrantów, niechęć pracodawców do zatrudniania samic itd.), zostało wywołanych samym feminizmem.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-10, 9:47 8
sothis napisał/a:

Baba w policji ma konkretne przyczyny i cele. Ma być stroną empatyczną jak trzeba pogadać z ofiarą, ma przeszukać dziewczynę (chcielibyśmy, zeby osobistą robił waszej partnerce jakiś gość?) etc.
Nie służy do fizycznej pacyfikacji obiektu, od tego jest facet.
Co Was w tym dziwi...?



Równa pensja za udawanie policjanta, a gdy partner potrzebuje wsparcia to taka cipa się rozkleja.
Nie wystarczyło im parzyć kawę i wymieniać papier w drukarce?

W Wawie też spotkałem takie patrole i jednych nawet sympatycznych zapytałem co by zrobiły gdyby zaatakował je facet. Goblin 1.60m i 50 kg wagi stwierdził, że by go obezwładniła. Jak zapytałem w jaki sposób chce to zrobić to nagle straciły rezon i chęć do rozmowy
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-10, 9:54 3
Nie da się dyakretnie ruchać policjantki tak, aby nikt o tym nie wiedział.

Wydział wewnętrzny wie wszystko, jak te chuje to robią, nie wiem, ale mają wiedzę, kto ma zioło, a kto z chuja robi śmigło. Nie kręcą afery, dopóki im nie jest to potrzebne, ale jeśli się narazisz, to całe miasto zobaczy jak waliłeś konia w kiblu 20 lat temu.
Zgłoś
Avatar
Czaczek83 2024-06-10, 10:48
Nie czaje czemu policjant to musy być mistrz MMA , przecież ma broń , tazery i człowiek ma wykonywać polecenia , jak nie winny to w czym problem co najwyżej odszkodowanie , ale nie wykonuje poleceń to w kolana 6 strzałów i problem z głowy . Później dostajemy policjanta mięśniak ale tępy no super
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-06-10, 12:27
smc napisał/a:

Nie da się dyakretnie ruchać policjantki tak, aby nikt o tym nie wiedział.
Wydział wewnętrzny wie wszystko, jak te chuje to robią, nie wiem, ale mają wiedzę, kto ma zioło, a kto z chuja robi śmigło. Nie kręcą afery, dopóki im nie jest to potrzebne, ale jeśli się narazisz, to całe miasto zobaczy jak waliłeś konia w kiblu 20 lat temu.



A w tej bajce smoki były ?
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-06-10, 13:01 1
Baby nadają się do dawania dupy i obciągania i niczego innego nie należy im powierzać żadnych obowiązków bo jak zwykle coś spierdola, czasem nawet dupy dać nie umie tylko położy się jak kłoda
Zgłoś
Avatar
DetoxPL 2024-06-10, 13:37 1
Police Municipale to straż miejska,jeśli dla was straż miejska to policja ,to zapraszam do Francji przywitać się np z Policją CRS😂
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-10, 13:46 1
psotny_fiutek napisał/a:

A w tej bajce smoki były ?



Kolegę wyjebali rok przed emeryturą.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-06-10, 15:27
Biały w Marsylii, osobnik unikatowy

😉
Zgłoś