18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
darekesp 2013-01-07, 20:35
Ładny ale nie sztuka mieć trochę koni pod maską a potem rozkurwić na drzewie
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-07, 21:05
A Ja się pytam po co ?
Taki CLS jest od zapierdalania i połykania kilometrów na Autostradzie ewentualnie do "dupowożenia" 40 km/h przez miasto a nie do kręcenia bąków które tutaj zwyczajnie nie wychodzą co widać na załączonym obrazku.
Zgłoś
Avatar
Suicide_on_demand 2013-01-07, 21:07 1
Porównanie trzech typów palenia kapci.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-07, 21:08
@ejdzbikej
Napisz jeszcze ile kosztuje opłacenie tego auta w UK a już
nie będzie tak różowo.
Każdy wie że w Anglii samochody są tanie ale ubezpiecz takie coś.... Myślę że kierowcy autobusu w UK nie stać na CLSa.

Ps. Skończ szpanować. Bycie kierowcą w UK to żaden wyczyn.
Zgłoś
Avatar
abkada 2013-01-07, 22:05
Za Gwiazde zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-01-07, 22:37
bokun1237 napisał/a:



Mechanik tatusia już zaciera ręce
Zgłoś
Avatar
thessalonika 2013-01-07, 22:53 1
mimo wszystko bmw bawet z 1,8 is w porównaniu do merca wypadło nie najgorzej. W końcu samochod 10 razy mniej warty a też można poszaleć.
A wracając do wioski to wiecie że obecnie najwięcej na wsiach jest passatów i golfów? bo to ViejskoWozy
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-01-07, 23:29
dawid301293 napisał/a:


Co nie zmienia faktu, że to auto na które w życiu mnie nie bedzie stać, pieknie brzmi i jeździł bym.



Prawdopodobnie nie będzie ciebie stać na to auto przez fakt że sobie tak wmówiłeś albo co gorsza wmówiło ci to twoje otoczenie.
Prawda jest taka że żaden Tusk, Kaczyński, JKM, ONR, MF, czy chuj wie kto, tobie takiej fury nie da( chyba że zostaniesz popychadłem któregoś z nich). Jak nie zaczniesz zapierdalać po 30 godzin na dobę będziesz chuja miał i tutaj nie ma na to wpływu ustrój polityczny.
Zgłoś
Avatar
DonSalieri 2013-01-08, 9:36
Ten z BMW to wyjatkowy pojeb !!, zreszta z merca tez... ale jakim trzeba byc imbecylem zeby krecic baczki na tak ruchliwej drodze? tak tylko moze jakis kurwiszon ze splesnialego BMW
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2013-01-08, 12:16
B-B napisał/a:

@ejdzbikej
Napisz jeszcze ile kosztuje opłacenie tego auta w UK a już
nie będzie tak różowo.
Każdy wie że w Anglii samochody są tanie ale ubezpiecz takie coś.... Myślę że kierowcy autobusu w UK nie stać na CLSa.

Ps. Skończ szpanować. Bycie kierowcą w UK to żaden wyczyn.



wiem ze to nie jest zaden wyczyn i nie mialem zamiaru niczym szpanowac, a jedynie ukazac przepasc miedzy polska i zachodem.
btw, mnie napewno nie stac na ubezpieczenie bo jestem za mlody, natomiast pare takich cls stoi na parkingu pod garazem, wiec jednak innych kierowcow stac.
Zgłoś
Avatar
Da_Ace 2013-01-08, 13:10
Bez gwiazdy nie ma jazdy ! Przepiekny Merolek
Zgłoś
Avatar
erpi 2013-01-09, 9:03
ejdzbikej napisał/a:



pensja kierowcy autobusu w uk 30k rocznie
ceny cls amg zaczynaja sie od 17k, wejdz sobie na ebay.co.uk i sprawdz sam

PS chuj Ci w dupe nygusie



To Tobie chuj w dupę zjebany łbie, od pięciu lat w UK siedzę i jeszcze nie widziałem żadnego z kierowców autobusów w takim aucie, mają co prawda kilku letnie autka kupione od nowości ale nie kurwa Mercedesy tej klasy więc zamknij pysk i zapierdalaj na pętle, bo kurwa czekam na ten jebany autobus. Ale mnie wkurwił strasznie.
Zgłoś
Avatar
bokun1237 2013-01-11, 20:31
B-B napisał/a:

@ejdzbikej
Napisz jeszcze ile kosztuje opłacenie tego auta w UK a już
nie będzie tak różowo.
Każdy wie że w Anglii samochody są tanie ale ubezpiecz takie coś.... Myślę że kierowcy autobusu w UK nie stać na CLSa.

Ps. Skończ szpanować. Bycie kierowcą w UK to żaden wyczyn.



jeżeli kogoś stać na kupienie takiego auta to będzie go stać na ubezpieczenie go zależy od wieku kierowcy jak jesteś po 40 to juz nie duży wydatek max 200 funta miesięcznie.
Za paliwo tygodniowo więcej pewnie by wychodziło albo kupić w Polsce i przyjechać nim do Anglii.
Kierowce autobusu w uk nigdy nie będzie stać na kupno takiego auta ubezpieczenie i paliwko do niego.
Zgłoś