18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Badanie
BongMan • 2015-03-30, 22:36
Po dokładnym badaniu lekarz zwraca się do pacjenta:
- Ma pan nieregularne tętno, nieregularny oddech. Czy pan pije?
- Tak, ale regularnie.
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-03-30, 23:01 1
Ty, ja mam lepsze. Szpital kurwa akademicki czy chuj wie. Wywiad - baba powiedzmy 75 lat, jara od 20 roku życia. Nigdy nie paliła. No chuj, to wywiad. Wypis ze szpitala - nigdy nie paliła. To co oni kurwa badają jak nawet do gęby nie zaglądają? Kurwa jego mać, banda zajebanych skurwysynów za kupę kasy państwowej...

Suchar dobry.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-03-30, 23:12 3
Ale jeszcze raz, powoli i po polsku
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-03-30, 23:36
Co powoli? Kurwa mać, masz:

1. Wywiad - baba kłamie, spisuje to jakiś nowy cymbał. Chuj z tym.
2. Baba jest leczona na migotanie przedsionków, od zajebania badań było.
3. Baba zostaje wypisana do domu - a wypisie - nigdy nie paliła.
4. To co oni kurwa przez tych kilka dni robili w szpitalu jak to czy paliłeś naście lat temu stwierdzi byle jaki laryngolog.
5. Koniec.
6. W sumie nie, baba była w tym szpitalu już 3 razy. Od baby pobierano dowód osobisty za każdym razem. Za pierwszym razem baba mieszkała gdzie indziej. Lata temu. Tak ze 300 metrów dalej lub bliżej. Chuj wie jak na to patrzeć. Dwa razy babę zawieziono pod stary adres. Po pierwszej wpadce milion telefonów, rozmowy w szpitalu, upewnianie się, że adres już dobry. Ni chuja, na stary powieźli ledwo żywą babę. No i tą ledwo żywą babę przywieźli do szpitala, jebnęli na jakimś korytarzu i mają wszystko w piździe.
6. Jeszcze mi jakaś kurwa pyskuje, że byli, dzwonili, pukali. Sąsiad drzwi wyważał. A jak się zapytałem gdzie byli, o wypis - no chuj. Adres stary. Trochę szkoda, że tam się nie wjebali. Chata była dużo lepsza.

A mnie to pierdoli, chuj mi mogą zrobić. Tak działa szpital Jurasza w Bydgoszczy. Unikaj Bydgoszczy, unikaj tego szpitala jak możesz
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2015-03-30, 23:46
Nowa stronka z dowcipasami o tematyce szpitalno/medycznej?
Zgłoś
Avatar
z................m 2015-03-30, 23:51
No. Teraz ty. O swojej prostacie. Tylko niech wypnie, nie kuli jak pies przy kupci...

Eee, młodzieńcza prostata. Co, nie sika już jak straż pożarna?

- Rozdupan 3x1
- Prostanolo Chuj Wie co lolo - 17x3 (tylko to w pełni płatne)
- Odbytanol 2x1
- Zdrovit +70 5x1

Zdrowiej żyć trzeba. Pije pan? Nie. No i kurwa cały plan mi pan spierdolił. Następny!
Zgłoś
Avatar
kreatyn 2015-03-31, 20:57 2
@zincum
ciężka bania kurwa jestem po 8 piwkach i myślałem ,że wtedy dostaję jasnego umysłu ale nie jestem pojąć mimo twojego pisania powoli
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-03-31, 22:15
BongMan napisał/a:

Po dokładnym badaniu lekarz zwraca się do pacjenta:
- Ma pan nieregularne tętno, nieregularny oddech. Czy pan pije?
- Tak, ale regularnie.



BongMan, dawno Cię nie było. Odwykliśmy od Twoich sucharów
Zgłoś
Avatar
h................1 2015-03-31, 22:37 1
Tyle w temacie...
Zgłoś