18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
AdmirałFloty 2011-03-29, 13:08 4
Oglądam i nie wiem... Powie mi ktoś o co chodzi w tym paleniu gumy?
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-03-29, 15:43 3
Chyba o sadystycznie wielką głupotę tych kolesi, bo jak można się podniecać rozgrzewaniem opony, kupą dymu, w którym są dioksyny, furany, tlenki i dwutlenki węgla, lotne związki organiczne, wielopierścianiowe węglowodory aromatyczne, benzen, i wiele wiele innych substancji. O chujowej muzyce nie wspominając.
Zgłoś
Avatar
~Ludomir 2011-03-29, 18:29
Zajebista muza!! zna ktoś wykonawców i tytuył utworów?
Zgłoś
Avatar
Pyton (_) )==D 2011-03-29, 20:34 5
Chodzi o to żeby nawąchać się smrodu spalonej gumy, coś wspaniałego, poza tym obczadzić wiejską publikę i zakatować szwabską gablotę.. która jak widać tylko do tego się nadaje. "Wspaniała" muzyka podkreśla wiejskość wydarzenia.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-03-29, 20:55
@up

No i te miejscowe dziewczyny! Coś wspaniałego!!!
Kto jedzie za rok?
Zgłoś
Avatar
hawli 2011-04-01, 0:10
na zderzak nei starczyło...
Zgłoś
Avatar
Suetekh 2011-04-16, 16:35
Nie ma to jak nakręcić filmik taboretem... Czujesz się dumny ?
Zgłoś
Avatar
karol_w 2011-04-16, 17:29 1
Kurwa 5 minut czekałem, żeby coś mu się rozjebało, urwało, lub zapaliło, o nadziei, że się wpierdoli tym germańskim wynalazkiem w tłum nie wspominając. A tu takiego chuja...
Zgłoś
Avatar
darksun 2011-04-16, 17:49
zajęcie dla idiotów ...
Zgłoś
Avatar
d................k 2011-04-16, 18:02
Jedyna dobra rzecz w tej imprezie to to, że średnio ginie tam jedna osoba
Zgłoś
Avatar
konradssc 2011-04-16, 18:06 2
@up up up. Napinacze, w paleniu gumy chodzi o to, żeby poczuć zapach palonej opony, na która działa moc silnika. Poczuć tą moc i nawąchać sie tego jebanego smrodu. Bo to kręci każdego jeżdżacego samochodem czy motocyklem, kto kocha chociażby zapach benzyny. Jeśli was to nie kreci to spoko, ale nie wypowiadajcie sie na temat o którym nie macie zielonego pojęcia. Ja nie jade po każdej osobie, która pali papierosy chociaż mi jebią masakrycznie. Nie wiecie coś na dany temat to siedźcie cicho i sie nie odzywajcie.
Zgłoś
Avatar
Jeszua 2011-04-16, 19:13
Byłem tam , szczerze mówiąc chujowe , zimno , ci palilo gume wszyscy stoją w kole patrzą sie na nich , 10 metrów dalej na 1/4 mili tico sciga się z audi , muza napeierdala , ci palą gume , ci się scigają , zeby byly jakies wozy na co popatrzec to nie ma , zero organizacji . jeżeli masz dobrą fure , jaką s taką zajebista to mozesz tam przyjechac i poruchać w hangarze jakąs zdobytą blachare , ale jak przyjedziesz toco , to mozesz tylko stac jak kolek i patrzec sie na tych w Bolidach Młodzierzy Wiejskiej ktorzy palą gumy
Zgłoś
Avatar
kehape 2011-04-16, 19:52
o w kurwe widze że wieś sie bawi.... lepiej już ziemniaków kurwa wiecej sadzcie bo drożeja
Zgłoś