18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
xgregor 2013-03-16, 2:14




Zgłoś
Avatar
Zgryd 2013-03-16, 2:45
To intro z Kacper i przyjaciele brzmi jakby było robione w Iwonie.
Zgłoś
Avatar
sore9 2013-03-16, 3:11
tvp1 godzina 19.00 i każdy czekał na bajki Disneya, stare dobre czasy! dzięki za ich przypomnienie! Piwo!
Zgłoś
Avatar
Severitus 2013-03-16, 7:04
Już widzę jak będę musiał wychowywać dziecko bez kreskówek.Mam 9 kanałów typowo bajkowych, z czego 2 puszczają bajki zamiast seriali dla niedojebanej młodzieży, które jak kiepskie komedie mają taśmowy śmiech.
Teraz albo lecą zjebane seriale(patrz Nickleodeon,Disney,Dixney XD) albo bajki bez sensu(patrz kanały dla dzieci[upośledzonych?]).
Dojdzie co do czego że dzieci będzie trzeba chować na serialach typowo pojebanych(patrz Na Wspólnej,Moda Na Sukces itp.)
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-03-16, 8:10
Uuuu. W większości amerykański syf i polskie, które są zbyt infantylne nawet dla pięciolatka. Gdzie Dragon Ball? Gdzie Slayers? Gdzie Kapitan Hawk? Gdzie Yattaman? Gdzie Generał Daimos? Gdzie Królestwo Kalendarza? Gdzie Tygrysia Maska? I tak można by jeszcze długo...
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-03-16, 8:22
up większość co wymieniłeś już tu jest.Nie oglądałeś widzę ze zrozumieniem
Zgłoś
Avatar
chrisonit 2013-03-16, 8:39
Leska nie kręci się w oku, tylko w wyrze z inną leską
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-03-16, 10:19
Najbardziej można żałować "Kaczych opowieści" z oryginalnym dubbingiem z lat 1990-1991, które poszły z dymem w pożarze archiwum TVP pod koniec lat 90. To co teraz odtworzyli to już nie to samo. Ale dalej mam 5 kaset VHS z "Daimosem" z pierwszym logo "Polonii 1" z kompletem odcinków po za ostatnim, który był tak mityczny i niespotykany na wielu powtórkach, że udało mi się go obejrzeć dopiero w wieku szeroko pojętej dorosłości.

Może nie do końca kreskówka, ale kto oglądał w latach 90 (wstawiane też tutaj) bajki z ośrodków telewizji regionalnej nie powinien zapomnieć i o tym bo też było w bloku.



Szerzej znane jako "Witajcie Nowi"
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-03-16, 10:19
Była taka bajka z której kojarzę tylko tyle, że jak się zaczynała to były jakieś pingwiny, pioruny i balony, kojarzy ktoś to ? Jaki ta bajka ma tytuł ?
Zgłoś
Avatar
Firlex 2013-03-16, 10:27
Ale kurwa sadystyczne.. coraz większa liczba osób, nie zna jeszcze motywu przewodniego tego portalu...
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-03-16, 10:33 1
cocaine.animals napisał/a:

Była taka bajka z której kojarzę tylko tyle, że jak się zaczynała to były jakieś pingwiny, pioruny i balony, kojarzy ktoś to ? Jaki ta bajka ma tytuł ?



Może chodzi Ci o "Wyspę niedźwiedzi"? Intro jest na poprzedniej stronie z takim zamaskowanym miśkiem polarnym.

BTW Ciekawe kto pamięta

to:

W Polsce seria leciała tylko raz w 92 roku. Pamiętam przez mgłę. Tytuł udało mi się znaleźć po nagranym "programie dnia" z tamtego kresu, który ktoś wrzucił kiedyś na YT

Firlex napisał/a:

Ale kurwa sadystyczne.. coraz większa liczba osób, nie zna jeszcze motywu przewodniego tego portalu...



Więcej dystansu ale mówisz i masz
Zgłoś
Avatar
skinskin 2013-03-16, 11:24
miałam ostatnio taką zagwozdkę- pierwsza bajka, super, wpadająca w ucho piosenka, ale- zastanawiałam się o co chodzi, że te dwie wiewiórki nazywają się jak męscy striptizerzy...
Zgłoś
Avatar
kasyopeyus 2013-03-16, 13:09
Wczesne lata polsatu, bajka raczej skośnooka, trwała wojna między ludźmi i robotami - z tą przewagą, że ludzie mieli mityczną broń pod postacią jakby to opisać - rewolwerów na przewodzie podłączonym do jakiegoś chujstwa - celny strzał w robota powodował jego dosłowne wyparowanie - ktoś zna tytuł ?
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-03-16, 13:20 3
Adventures of Bosco



Kuba Guzik

Zgłoś
Avatar
xgregor 2013-03-16, 13:51 2
@up


A pamięta to ktoś?

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie