18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
sard 2020-10-07, 18:06 2
Skoro jako murzyn jest ciężarem dla społeczeństwa to czemu nie przełożyć tego na profil pracy - w stylu balast na statku, dociążenie dmuchańców, a i pustą naczepę może obsłużyć i nie przerośnie to jego ajkju!
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2020-10-07, 18:28 10
sard napisał/a:

Skoro jako murzyn jest ciężarem dla społeczeństwa to czemu nie przełożyć tego na profil pracy - w stylu balast na statku, dociążenie dmuchańców, a i pustą naczepę może obsłużyć i nie przerośnie to jego ajkju!



Za trudne. Jednak trochę trzeba myśleć. Ale myślę że świetnie sprawdza się w roli takich zderzaków dla promów przy nabrzeżach w porcie. Wieszać za szyję i niech służą. Nawet kolorystycznie się zgadza.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2020-10-07, 19:40
Mariusz napisał/a:

Za trudne. Jednak trochę trzeba myśleć. Ale myślę że świetnie sprawdza się w roli takich zderzaków dla promów przy nabrzeżach w porcie. Wieszać za szyję i niech służą. Nawet kolorystycznie się zgadza.



Uważaj kolego bo to nie ten stary dobry sadistic co jeszcze 5-6lat temu. Teraz za coś takiego możesz beknąć, ide o zakład, że już jakaś kurwa zrobiła screena.
Zgłoś
Avatar
głowakozua 2020-10-07, 20:36 8
Wyzimlak napisał/a:

Uważaj kolego bo to nie ten stary dobry sadistic co jeszcze 5-6lat temu. Teraz za coś takiego możesz beknąć, ide o zakład, że już jakaś kurwa zrobiła screena.



I co, przez jakiś stop mowy nienawiści, kolega ma teraz uważać na słowa i tym samym, dusić w sobie własną opinię? Nie wydaję mi się, a beknąć to można lewactwu w morde, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-10-08, 14:04
jak balast, to przy balonach może...
Zgłoś