18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
bercisko 2024-08-15, 11:46 15
I na maskę z nim

Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-08-15, 13:41 1
Haha super, że trafił na ciężarówkę.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2024-08-15, 13:42 2
Ciekawostka: Samiec sarny nazywa się kozioł. Analogicznie samica to koza a młode nazywamy koźlętami.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-15, 17:12 12
Kiedyś kolega potrącił sarnę i zapakował na tylne siedzenie.

Po kilku minutach odzyskała przytomność i zaczęła mu robić rozpierdol w samochodzie. Zajebał ją kluczem do kół.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-15, 17:45
smc napisał/a:

Kiedyś kolega potrącił sarnę i zapakował na tylne siedzenie.
Po kilku minutach odzyskała przytomność i zaczęła mu robić rozpierdol w samochodzie. Zajebał ją kluczem do kół.


Piękna historia ale coś mi nie gra… żeby ja zajebac kluczem do kół musiał by go wydostać. W autach zwykle jest przy kole zapasowym. Nawet mając go w bagażniku musiał by otworzyć bagażnik z szaloną sarną w środku i jakoś go dobyć żeby ja zajebac. Czy nie próbowała by uciec po otwarciu bagaznika?

Wiele pytań…
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-15, 17:47
Stary focus, sedan.
Zgłoś
Avatar
massmoth 2024-08-15, 18:19 2
obiad gotowy
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-15, 20:00 5
Wygląda to na USA. Tam jakiś jeleń czy sarna wpierdalające się pod samochód nawet go nie spowalniają, kierowca mógłby nie zauważyć że coś jebnął. U nas pierwszy z brzegu Opel uległby kasacji a kierowca wylądowałby na OIOMie xd Ale dla kontrastu, u nich tornado wyrywa całe chaty w powietrze na kilkadziesiąt metrów, u nas klasyczna piętrówka z lat 80' nawet nie drgnie.
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2024-08-15, 23:22 2
baronturbina napisał/a:

Piękna historia ale coś mi nie gra… żeby ja zajebac kluczem do kół musiał by go wydostać. W autach zwykle jest przy kole zapasowym. Nawet mając go w bagażniku musiał by otworzyć bagażnik z szaloną sarną w środku i jakoś go dobyć żeby ja zajebac. Czy nie próbowała by uciec po otwarciu bagaznika?
Wiele pytań…



Znajomek zawsze miał pod ręką miniaturkę bejsbola, a ja woziłem oczkową 30 pod wycieraczką. Jej długość była stosowna i wymowna, i bardziej legalna. Tak więc moze i klucz do kół ktoś woził pod ręką. Któz to wie...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-15, 23:26
takisobie2 napisał/a:

Znajomek zawsze miał pod ręką miniaturkę bejsbola, a ja woziłem oczkową 30 pod wycieraczką. Jej długość była stosowna i wymowna, i bardziej legalna. Tak więc moze i klucz do kół ktoś woził pod ręką. Któz to wie...


No ok. Przekonałeś mnie. Ale rozszalała sarna a potem otwarcie bagażnika?
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2024-08-15, 23:33
baronturbina napisał/a:

No ok. Przekonałeś mnie. Ale rozszalała sarna a potem otwarcie bagażnika?



A gdzie tam o bagazniku była mowa? Napisane, ze na tylnym siedzeniu czyli wymiana poglądów ala kopytko kontra garści z przedłuzaczem. Mozna polemizować tylko kto większy rozpierdol tam zrobił
Zgłoś