18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
trambulator 2024-06-29, 10:09 9
Jak bardzo gardzę czarnym gównem, tak bardzo podobał mi się ten pierwszy celny strzał
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-06-29, 10:18 3
trambulator napisał/a:

Jak bardzo gardzę czarnym gównem, tak bardzo podobał mi się ten pierwszy celny strzał



Bo mniej czarne gówno uderzyło bardziej czarne gówno? hyhy
Zgłoś
Avatar
trambulator 2024-06-29, 10:20 7
psyhepl napisał/a:

Bo mniej czarne gówno uderzyło bardziej czarne gówno? hyhy



Ooo, zrozumiałeś Gratuluję i dalszych sukcesów życzę
Zgłoś
Avatar
Naczelny_GEJ 2024-06-29, 10:31 2
Chyba słabsze genetycznie osobniki wykształciły sobie mopy na głowie, żeby konkurować wśród silniejszych naczelnych. Przeciwieństwo mojego homoseksualizmu (szczuplejsze i mniej silne osobniki po prostu nie reprodukują się poprzez seks).
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-06-29, 10:46 1
Naczelny_GEJ napisał/a:

Chyba słabsze genetycznie osobniki wykształciły sobie mopy na głowie, żeby konkurować wśród silniejszych naczelnych. Przeciwieństwo mojego homoseksualizmu (szczuplejsze i mniej silne osobniki po prostu nie reprodukują się poprzez seks).



Wstydź się wykolejeńcu.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-29, 11:40 1
Żyj pięknie, aż Ci dupa pęknie
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-29, 16:34
Naczelny_GEJ napisał/a:

Chyba słabsze genetycznie osobniki wykształciły sobie mopy na głowie, żeby konkurować wśród silniejszych naczelnych. Przeciwieństwo mojego homoseksualizmu (szczuplejsze i mniej silne osobniki po prostu nie reprodukują się poprzez seks).



Szanuję za szczerość i jednocześnie współczuję... Może powinieneś przerzucić się na otyłe loszki, tak jak ja? Nie są aż tak wymagające, do tego potrafią obciągać kutasa i nie grymaszą że sperma kwaśna w przeciwieństwie do chudych pOlskich szkap, które są kłodami w łóżku...
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-06-29, 21:41
Zasady fair, jeden na jeden - jeszcze dobrze nie upadł, a arbiter już przerywa pojedynek. Innym razem pięciu skacze po głowie nieprzytomnego.
Te małby to ze skrajności w skrajność zawsze...
Zgłoś
Avatar
killua 2024-06-30, 11:42
Kurde myślałem, że to kolejna scena walki mistrzów Jedi z Star Wars Acolyte.
Zgłoś