18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
mateuszsick 2024-05-08, 7:25
Bambo odbyt ma rozwary gdy przegrywa z tatą w karty Nie daj się zwieść bambo lubi jądra gnieść
Zgłoś
Avatar
winters506 2024-05-08, 9:00 1
W jakim języku oni mówią?! Angielski to nie jest.
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2024-05-08, 11:17 3
Z tymi spodniami to Sagging , tylko zakłamana wikipedia oczywiście stwarza obraz "paski do spodnni były zabronione ze względu na ryzyko łatwego popełnienia samobójstwa z ich użyciem. W tamtych czasach więźniowie mieli tendencję do noszenia workowatych spodni nawet po wyjściu na wolność jako znak rozpoznawczy. To właśnie w latach 90"

PRAWDA jest ciut inna:
Takie spodnie oznaczały w więzieniu niski status osadzonego (taki co go ruchali , opierdalał gały ogólnie ciota liżąca kibel) też opuszczali spodnie jak chcieli chuja do dupy, taki subtelny sygnał.
Więc pamiętać nie gangus , tylko przyjmowacz kutasów. A że czasy się zmieniły no cóż sami debile wszędzie, wymień w myślach 5 polskich rzek , nie wymieniłeś , sprawdziłeś? Jesteś debilem.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-05-08, 13:15 1
Kurwa bycie takim murzynem to normalnie kara, kurwa dzięki Bogu że nie urodziłem się takim śmierdzącym gownem jebanym czarnuchem, to powinno być za ogrodzeniem elektrycznym 😂 jebane czarnuchy
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-08, 13:52 2
Ja uważam że za noszenie tak spodni powinna być kara śmierci, na miejscu.

Uzasadnienie: moje poglądy znacie, rozróżniam cywilizowanych czarnych od niggerów BLMów (to drugie to zresztą poziom naszych białych sebixów). I nosząc spodnie w ten sposób dany czarnuch sygnalizuje swoją przynależność do głupich agresywnych podludzi. Nie jest więc żadnym pożytkiem dla społeczeństwa, a wręcz przeciwnie.

I odstrzelenie takowego byłoby szczególnie dobre dla innych czarnych: po wyeliminowaniu odpadów takich jak powyżej, rasiści straciliby argument przeciw zdrowym psychicznie asfaltom.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-08, 16:04 2
Mają 60cm kutangi, więc trochę to waży.

Przodkowie w tym celu nosili ogrodniczki na szelkach.
Zgłoś
Avatar
cygar85 2024-05-08, 17:56
Myślałem na początku że bambo arbzua ma na głowie
Zgłoś
Avatar
saves 2024-05-08, 21:22 1
Te opuszczone spodnie to znak szacunku dla przodków. Pawiany też mają czerwone dupy.
Zgłoś
Avatar
marcin55 2024-05-10, 12:58
psotny_fiutek napisał/a:

Bo to jest frajerska ciota, taki nasz polski oskarek pędzlak, mocny w gębie i straszeniu kolegami czy tatusia znajomymi. Kilku się takich w życiu wyjaśniało i nigdy wpierdol od takiego nie dostałem.W najgorszym dla mnie razie coś tam po straszeniu pomachał kilka sekund łapkami zanim leżał na glebie.



oglądając Rambo można dostać w czambo
Zgłoś
Avatar
impressa88 2024-05-10, 17:16
Nawet gacie założył jak przystało na pawiana
Zgłoś