18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
mariusz3pl 2024-05-07, 21:18 4
Czarnuch z portkami poniżej jajec miał klamkę i jej nie użył

Dziwne
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-07, 21:22 5
mariusz3pl napisał/a:

Czarnuch z portkami poniżej jajec miał klamkę i jej nie użył
Dziwne



Bo to jest frajerska ciota, taki nasz polski oskarek pędzlak, mocny w gębie i straszeniu kolegami czy tatusia znajomymi. Kilku się takich w życiu wyjaśniało i nigdy wpierdol od takiego nie dostałem.W najgorszym dla mnie razie coś tam po straszeniu pomachał kilka sekund łapkami zanim leżał na glebie.
Zgłoś
Avatar
Robertuss 2024-05-07, 21:31 5
Murzyn murzynowi murzynem
Zgłoś
Avatar
piter52 2024-05-07, 21:36 12
Co oni mają z tymi spuszczonymi nachami..?Im niżej tym większy ,,cfaniak"..?
Zgłoś
Avatar
JanXXIV 2024-05-07, 21:43 17
Kto to kurwa wymyślił żeby chodzić z gaciami na wierzchu???????
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-07, 22:05 6
piter52 napisał/a:

Co oni mają z tymi spuszczonymi nachami..?



...nachami?
;>

piter52 napisał/a:

cfaniak



KURWA MAĆ! Cwaniak!
;>

A co mają? To są debile, chodząc tak ubrani, W SWOIM przekonaniu pokazują i solidarność z innymi Murzynami-przestępcami, i sugerują, że sami są groźnymi bandytami, gdyż takim w więzieniach odbiera się paski/szelki.
A ponieważ są debilami, to prześcigają się noszeniu spodni coraz niżej.

Taki pakiet - pieczony kurczak, melon, spuszczone spodnie, wołanie o sobie i innych Murzynach: nigger...
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-05-07, 22:28 3
Ewidentnie za wysoko naciągnął te spodnie, gdyby miał je na kostkach by go rozjebał.
Zgłoś
Avatar
e................s 2024-05-07, 22:39 9
psotny_fiutek napisał/a:

Bo to jest frajerska ciota, taki nasz polski oskarek pędzlak, mocny w gębie i straszeniu kolegami czy tatusia znajomymi. Kilku się takich w życiu wyjaśniało i nigdy wpierdol od takiego nie dostałem.W najgorszym dla mnie razie coś tam po straszeniu pomachał kilka sekund łapkami zanim leżał na glebie.



A jakim w takim razie frajerem jest typ, który wali z partyzanta typa, który widać, że nie chce się bić, podaje niby do niego rękę, a potem znowu wali z partyzanta, po czym kopie go po łbie, gdy ten leży półprzytomny na glebie?

Widać seba, że masz zajebiście silną psychikę i pewnie z ciebie kozak jakich mało. A teraz idź dopij browarka, bo pewnie suszy cię w gardle po tych opowieściach
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2024-05-08, 0:18 4
mariusz3pl napisał/a:

Czarnuch z portkami poniżej jajec miał klamkę i jej nie użył
Dziwne



ta małpa jeszcze nie opanowała sztuki wcigania spodni na cuchnący zad, a co dopiero by wiedziala jak pistoloet trzymać
Zgłoś
Avatar
rodziu1981 2024-05-08, 0:43 6
Co oni kurwa po sraniu spodni nie podciągają
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-08, 2:22 7
rodziu1981 napisał/a:

Co oni kurwa po sraniu spodni nie podciągają



A kto powiedział, że oni je do srania zdejmują?
Dla naczelnych ubrania to stosunkowo nowy nabytek bo u siebie popierdalali z drewnianymi nasadkami na fiutach i w przepaskach biodrowych
Zgłoś
Avatar
intermag 2024-05-08, 5:08 2
Co oni mają z tymi gaciami na wierzchu? Nie ukradli większych spodni czy co
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-05-08, 6:19 1
Niech mi ktoś wytłumaczy jak można tak głodzić zwierzęta żeby walczyły o kawałek banana :
Zgłoś
Avatar
Syrwester 2024-05-08, 6:45 2
Mi to wygląda na murzyńskie zaloty,ten większy pomylił tego mniejszego z samicą. Prawdopodobnie ze względu na kolor upierzenia oraz eksponowane walory myślał iż jest gotowa do kopulacji.
Zgłoś