18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Bandyci
F................6 • 2013-04-04, 10:42
Złapali bandyci Nowego Ruskiego, wrzucili do bagażnika, zawieźli w odludną okolicę nad rzekę i wypytują. Przytopili go na 10 sekund i pytają:
- Pieniądze?
- Nie.
Przytopili na 20 sekund i pytają:
- Kosztowności?
- Nie.
Przytopili na pół minuty i pytają:
- Złoto?
- Nie. Słuchajcie, albo dajcie latarkę, albo głębiej zanurzajcie, tu nic nie widać.
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-04-04, 12:08
Rosja i wszystko jasne. Tam kurwa nawet niedźwiedzie piją wódkę na równi z ruskami i się na równi napierdalają
Zgłoś
Avatar
a................5 2013-04-04, 12:45
A co ze starym?
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-04-04, 12:54
Parówki są zajebiste
Zgłoś
Avatar
matrixadam 2013-04-04, 13:12
Dowcip ok, ale składnia dramatyczna.
Zgłoś
Avatar
Werem 2013-04-04, 13:18 10
Dla mnie jest lepsza wersja ze S.T.A.L.K.E.R-a
Najemnicy złapali stalkera
Wzięli go za nogi wsadzili głową do studni potrzymali trochę w wodzie i pytają
- Artefakty? Pieniądze?
a on na to:
- Nie
To wsadzają go znowu i znów
- Artefakty? Pieniądze?
a on na to:
- Nie
i go znowu do wody i pytają
- Artefakty? Pieniądze?
a on na to:
Słuchajcie chłopaki albo zanurzcie mnie głębiej albo trzymajcie dłużej.
Woda kurna brudna jak ja tam mam cos dojrzeć
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-04-04, 14:43 32
Cytat:

Złapali bandyci Nowego Ruskiego



Co to jest nowy ruski?
Zgłoś
Avatar
chmyk 2013-04-04, 18:11 12
Bacutil napisał/a:



Co to jest nowy ruski?


Rosjanin tzw. nowobogacki
Zgłoś
Avatar
Azizi1926 2013-04-04, 18:33 27
Bacutil napisał/a:



Co to jest nowy ruski?



Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-04-04, 20:23 20
Bacutil napisał/a:



Co to jest nowy ruski?



Ja jebie... I to jest najwyżej oceniany komentarz... Kurwa mać, to naprawdę jest portal dla gimbusów.

Nowy ruski - Nowyjruski - Nowobogacki rosjanin, a raczej zestaw zachowań charakterystyczny dla tej grupy, która była bardzo liczna w latach 90 ubiegłego wieku (a więc po upadku komunizmu) i charakteryzowała się specyficznymi zachowaniami, takimi jak przesadne obchodzenie się z pieniędzmi, jednak wciąż pozostając "wsiurami". Ja pierdolę, ten portal nie schodzi na psy. On już zszedł.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-04-04, 22:37 5
Kurwa, dajcie panowi nade mna wiecej piw, bo od tego aktualnie najwyzej ocenianego komentarza to az sie szkliwo na zebach filcuje.
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-04-05, 10:14
Dżamal napisał/a:



Ja jebie... I to jest najwyżej oceniany komentarz... Kurwa mać, to naprawdę jest portal dla gimbusów.

Nowy ruski - Nowyjruski - Nowobogacki rosjanin, a raczej zestaw zachowań charakterystyczny dla tej grupy, która była bardzo liczna w latach 90 ubiegłego wieku (a więc po upadku komunizmu) i charakteryzowała się specyficznymi zachowaniami, takimi jak przesadne obchodzenie się z pieniędzmi, jednak wciąż pozostając "wsiurami". Ja pierdolę, ten portal nie schodzi na psy. On już zszedł.



nuworysz???
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-04-05, 14:02 1
Dżamal napisał/a:

Ja jebie... I to jest najwyżej oceniany komentarz... Kurwa mać, to naprawdę jest portal dla gimbusów.



Domyśliłem się przecież kim jest rzeczony nowy ruski, ale czy nie łatwiej, ładniej i bardziej poprawnie byłoby napisać ruski nowobogacki, czy po prostu nowobogacki? Może nie każdy spotkał się z takowym określeniem, dlatego chyba coś jest w tych piwach które dostałem, a nawet jeżeli nie, to i tak to określenie brzmi mało elegancko. Nie przesadzaj z tym, iż rzekomo przez takie komentarze ten portal schodzi na psy. Ależ ci się dupka spięła... ochłoń trochę. Cholera, mam 26 lat, zrobiłem wyższe studia (dziennie) na niezłej uczelni, ale jestem gimbusem. Fajnie.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-04-06, 15:34
Gimbus to stan umysłu a nie wykształcenie. Swoją drogą, fajnie jest się wywyższanie się z powodu posiadania papierku z uczelni jest jedną z cech gimbusów
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-04-06, 22:16
@up

Dżamal napisał/a:

Gimbus to stan umysłu a nie wykształcenie



Ale pieprzysz pan głupoty.

Dżamal napisał/a:

Swoją drogą, fajnie jest się wywyższanie się z powodu posiadania papierku z uczelni



Wypraszam sobie wpieranie mi takich rzeczy. W którym momencie chciałem pokazać swoją wyższość? Napisałem - jak to powtarza Kolonko - jak jest. Widzę, że już na siłę chcesz się do mnie przypieprzyć, ale nie za bardzo masz do czego. Brnąc w to dalej tylko się pogrążasz.

Dżamal napisał/a:

wywyższanie się z powodu posiadania papierku z uczelni jest jedną z cech gimbusów



Pfffff... rzekł mędrzec.

A może po prostu jesteś zakompleksiony. Może skończyłeś tylko podstawówkę skoro tak się czepiasz. Ewentualnie wyleciałeś z jakiejś uczelni z hukiem po pierwszej sesji.
Nie wiem i mam to w najciemniejszym miejscu mojego włochatego dupska.
Pogratuluję ci tylko na koniec tej znakomitej składni, jaką popisałeś się w swoim ostatnim wpisie.
Zgłoś